Majka ima pravo znati!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Majka ima pravo znati!.


Gost

#26

2014-08-04 08:54

Strašno.
Judas Aba Priest

#27 Re: Molim Vas maknite ovo!

2014-08-04 08:58

#21: -  

 


Gost

#28

2014-08-04 09:36

Ljudi podržite ovu peticiju i potpišite!!!!!!!!

Gost

#29

2014-08-04 09:38

Zdravstvo je korodiralo kao i sve sfere drustvenog zivota. Sramota je kako se ljudi bahate - nedopustivo je da na pocetku zivota zdrava djeca budu podvrgnuta nepotrebnim bolnim ispitivanjima....
Stella

#30

2014-08-04 09:41

Hrvatska ali i svjetska sramota u zdravstvu. Na zalost malo je moralnih Hipokratovaca - ljudi se bahate i bez imalo dostojanstva premda drugom zivom bicu rade nedopustive stvari. Svaka cast manjini odlicnih, moralnih, svesrdnih zdravstvenih radnika. Cestitke na raskrinkavanju neprofesionalnosti pojedinaca u najvulnerabilnijem segmentu ljudskog djelovanja.


Gost

#31

2014-08-04 09:44

Zalosno da moramo sa strahom predat svoju djecicu u d.zdravlja umjesto da mirne duse dodemo sa djecom i izljece se od bolesti nego nije dovoljno ni sto se iskaljavaju na mama vec moraju i na djeci. Strasno!!!!
7777777

#32

2014-08-04 09:59

Strasno. Nevina bica tako mucit u prvim danima zivota i majke koje su tek rodile ,tako tretirat .. Uzas ... !!! Samo neznam po kojem zakonu ta spodoba jos uvijek radi ... 


Gost

#33

2014-08-04 10:12

Sramotno ali istinito.

Gost

#34

2014-08-04 10:14

iskreno se nadam da će peticija imati pozitivnog odjeka i da će majke i buduće majke imati neke koristi od nje, kao što se nadam da će peticija na kraju krajeva ipak uroditi plodom!

Gost

#35

2014-08-04 10:47

Podrzavam ovu akciju za dobrobit svih budućih majki i njihovih bebica.

Gost

#36

2014-08-04 11:36

Da se nikada više ne ponovi....rodila sam u Petrovoj, u svim bolnicama se događa da se žena u trenutku gdje joj najviše treba podrška i smirenost sa druge strane, zapravo poslije poroda osjeća katastrofalno. Treba biti kao vani - opomena pred otkaz, pa otkaz.

Gost

#37

2014-08-04 11:57

opcenito mislim da bi O.B. Sisak trebala podhitno reviziju, nazalost,prije mjesec dana mi je sestricna rodila i bebu koja je umrla najvjerovatnije radi pogreske lijecnika-ginekologa. Potrebno je to dokazati,ali stalno se takvi slucajevi vezu za Sisacku bolnicu. Zao mi je svih koji unatoc tome,moraju trpiti lijecnicki nemar,nepostovanje i nestrucnost lijecnika.

Gost

#38

2014-08-04 11:58

Eto i ja sam potpisala da se stane na kraj toj gospođi dotičnoj!!

Gost

#39

2014-08-04 12:23

u potpunosti se slazem i poticem peticiju !!!
Djeda

#40

2014-08-04 13:09

Predlažem javno pismo na Ministarstvo unutarnjih poslova, Ministarstvo vanjskih poslova i Sisačku bolnicu na temu: Upoznavanje s ovom peticijom i svim ostalim službenim pritužbama na temu "Bolnica prijatelj djece" u izvođenji dr-ice i njezinih štovatelja i branitelja.

Zašto: Zbog toga što dr-ici istiće radni ugovor i radna dozvola u RH - a tko produženje treba inicirati i tko to teba izdati???

Pa da ih oni koji nisu upoznati slučajno ne izdaju, jer NISMO ZNALI!?!?

A znaju sve, samo ono što treba ne.

I tako će biti postignut moj jedini cilj: Nikad više Mil(ica)o moje.


Gost

#41

2014-08-04 13:18

strasno tko nju drzi u bolnici ona nije da ovce cuva a ne rad sa malom djecu ja sam rodila 5 djece u sisak sve je bilo ok do zadnjeg djeteta kada nije htjela rec sta je sa malenom samo da nes sa krv nije u redu okrenula se i osla strasno jadne zene koje odu u sisackoj bolnici rodit sta mi nemamo dobrih pedijatra pa smo zaposlili makedonku fuj odvratna je jadne mame koje odu rodit da ona moze izivljavat se na toj neduznoj djecici nadam se da ju budu otjerali iz bolnice i da tu u hrvatskoj nece nac nigdje posla
Djeda

#42

2014-08-04 13:58

Doktorima i liječnicima:

Što mislite o sebi?

A mi smo u kući nakon poroda razgovarali ovako O VAMA (bez m-ž):

Idiot. Krava. Budala. - Ovo su narodnjačke uzrečice bez veće težine.

Ali dalje: 

O medicini nema pojma. Misli samo na svoju guzicu. Tko i zašto je brani, koji je razlog? Kojem doktoru vjerovati, kad je večina bez veze - jer jedan drugome viri iz guzice. Svatko govori drugačije a imaju iste škole. Oni ni sebi ne vjeruju a kamoli jedan deugome. Zar su SAMI toliko krivi da se neće miješati i biti protiv drugoga doktora. Kada je koji doktor bio protiv drugoga. Javno nikad doktor na doktora neće - a tajno bi da ga nema. Koliko budala ima na ovom svijetu.

Psihologija uči da pamet i dobrota nisu u međusobnoj vezi:

  1. Mengele i Hitler su bili loši, ali su bili inteligentni.
  2. Neki čistač ili pomoćni radnik mogu biti nisko inteligentni, ali dobri ko kruh.
  3.  + 4. Suprotno od ovoga 

Doktori ili lečniki (neki ili većina) misle da su svemočni - a ponašaju se samouvjereno, nedodirljivo, sveznajuće - a u realnosti  su u grupi 1. 2. 3. ili 4. Iz mojeg iskustva ima vas u sve 4 grupe.

Samo, nastavite li se tako ponašati svi ćete biti iz istog čopora s istim ciljem: use, nase i podase; lova, vlast, nekretnine, sebe, sebi samom, svoje, ogledalo -Tko je ........ NEMA BOLJEGA.

E moji doktori.

Zar vam to treba? 

 


Gost

#43

2014-08-04 14:42

Dao Bog da nigdje više neradila

Gost

#44

2014-08-04 15:15

Čeka me porod za 14 tjedana i nadam se da će se do tad maknut ta sotona iz rodilišta

Gost

#45

2014-08-04 15:21

Jako žalosno i sramotno za sisacku bolnicu,no nista vise nemože zacuditi ,jer iz dana u dan samo lose vijesti o neradu doktora i sestara!!!! nadam se pozitivnom ishodu peticije i da ce doticna otici....


Gost

#46

2014-08-04 15:29

van sa njom nesposobna je i bezebrazna moj sin je isao kod nje kada je vodijo svoju sestru kod nje jer je imala plikove od pencilina pocela sa desati da nije od toha ali joj je sin rekao bude li sta bilo maloj ima da najebes

Gost

#47

2014-08-04 16:40

Svaka cast na ovakvoj inicijativi. Da ih je vise, manje bi ovakvih slucajeva bilo u nasim bolnicama.

Gost

#48

2014-08-04 17:02

Svaka majka ima pravo na dostojanstven porod i na postovanje.

Gost

#49

2014-08-04 20:02

Prokletinja. Drzim fige da se rijesi doticna i jos mnogo takvih!! Dosta je maltretiranja djece, roditelja i nemocnog osoblja!!!!
dr. Yoda

#50 Re:

2014-08-04 20:05

#42: Djeda -  

 Poštovani gospodine Djeda,

doktori i medicinsko osoblje naše bolnice već više od 2 godine upozoravju na navedeno, mole i traže pomoć, prijavljuju nadležnima... sve vam to jasno piše i u peticiji koju ste potpisali... nemojte olako osuđivati i etiketirati ljude, prema njihovom zanimanju, spolu, nacionalnosti, boji kože... jer vas navedeno svrstava u onu skupinu pod 1, bez obzira na stupanj inteligencije, a u koju duboko vjerujem stvarno ne pripadate, već ste samo ljuti i niste dovoljno dobro razmislili i promislili ili možda namate dovoljno informacija na temelju kojih bi sudili... Ovakvim etiketiranjem doktora vrijeđate predivne, poštene i časne ljude, koji s puno ljubavi i požrtvovnosti rade svoj nimalo lagan posao. U svakom žitu ima kukolja, ali i predivnog sjemenja! Odjelimo kukolj od žita, ali pošteno, pravedno, s imenom i prezimenom i počinjenim djelom, a ne paušalno i grupno. Nema kolektivne odgovornosti i svako od nas, bez obzira što radio i čime se bavio odgovara samo za svoje grijehe i propuste, a između ostalog ima i pravo na obranu.

S poštovanjem