EFOS školarina

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije EFOS školarina.


Gost

#1

2014-10-09 22:31

Podržavam ovu peticiju radi visokih iznosa školarine koja se iz godindm u godinu korigira,na veci iznos naravno! Ili neka ostave 1650 kao prosle godine ili neka racunaju po Linearnom sustavu (cca.152,00 kn) po bodu. Lp
Gost 2

#2 Re:

2014-10-09 22:35

#1: -  :)

 Ne podržavam linearno bodovanje, jer po njemu nismo niti upisani. Tražimo samo svoja prava koja smo potpisali pri upisu na fakultet. Lijep pozdrav


Gost

#3

2014-10-10 07:02

Ne treba svake godine na pojedinoj skupini ljudi gledati kako ispuniti proračun faksa,i o tome ne obavjestavati ili obavijestiti tek nekolicinu ljudi jer ti niti je u redu niti je u skladu s odredbama fakulteta.Klasična hrvatska priča,svatko rad i sto hoce i trpe oni koji su na dnu.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-10-10 20:55



Gost

#5

2014-10-11 06:28

Izvanredna sam studentica i nisam bila u prilici redovno pratiti predavanja. Sukladno tome i godine moga studiranja su se produžile. Vjerujem da ovih nekoliko ispita koji su mi ostali, trebam platiti sukladno pravilniku koji je odgovarao godini upisivanja na fakultet. Možete reći da sam trebala završiti u roku, ići na predavanja i biti pametni kada je o drugome riječ. Realnost je da mogu postojati okolnosti koje nas u tome sprječavaju i da smo uvijek uredno platili godinu. Stoga ova odluka, najblaže rečeno, nije prihvatljiva.