GLAS PROTIV DODJELJIVANJA KONCESIJE SKLONIŠTU POKUPSKO CERJE


Gost

#126

2015-08-13 18:59

Molimmm vas potpišite da prestane smrt! !I ja sam potpisala! !

Gost

#127

2015-08-13 19:36

Zato što mrzim nasilje nad nedužnim životinjama.

Gost

#128

2015-08-13 19:56

Ova planeta ne pripada samo životinjama zvanim LJUDI . . . pripada svim živim bićima. Nemamo pravo izigravati Bogove i oduzimati živote nedužnima.

Gost

#129

2015-08-13 20:16

Zato što sam upoznata sa terororom koji provodi dotično "sklonište" i prema životinjama i prema udomiteljima. Treba tome stati na kraj. A "gospođa" iz skloništa nam je prijetila telefonom zbog komentara na facebooku i poslala nam policiju. Komentar je bio u stilu: "Treba ih sredit". Hvala. Dijelim dalje.

Gost

#130

2015-08-13 20:35

Zbog osobnog lošeg iskustva s dotičnim "skloništem"...
Ana marija

#131

2015-08-13 20:51

Psi su svetinja ❤


Gost

#132

2015-08-13 22:13

Jer aam ljubitelj zivotinja

Gost

#133

2015-08-13 22:28

Da bi koncesija bila dodijeljena ljudima, a ne zlotvorima. Da psi budu udomljeni, ne ubijeni.

Gost

#134

2015-08-13 23:48

Strahotno je sve što se do sada čulo, pisalo i događalo u tom 'skloništu' i sramotno je da 'istitucije' ne reagiraju da se horror prekine!

Gost

#135

2015-08-14 05:21

Nitii jedna životinja nije zasluzuje smrt. Tko smo mi da odlučujemo.

Gost

#136

2015-08-14 05:37

Jer ono sto rade ovi monstrumi nije humano

Gost

#137

2015-08-14 06:00

Zato sto su ziva bica i treba se tako prema njima i ponasat.Ja sam protiv nasilja nad zivotinjama i protiv eutanazije zdravih zivotinja.

Gost

#138

2015-08-14 07:15

Jer skloništa trebaju biti NO KILL, sva živa bića imaju pravo na život i trebamo se početi ponašati s poštovanjem prema svima s kime dijelimo ovaj planet

Gost

#139

2015-08-14 07:41

Jer smatram da psi zasluzuju dostojanstveniji tretman i humaniji pristup

Gost

#140

2015-08-14 09:00

Nemojte biti osobe bez duse oni jesu zivotinje
Koje nisu imale srece za sretno udomljenje
Vjerniji su od ljudi neznaju izrazit osjecaje
Ali imaju dusu trebaju ko i mi ljudi njeznost i srecu hvala .

Gost

#141

2015-08-14 09:47

Peticiju sam potpisala jer nitko nema pravo oduzeti život drugom živom biću zbog profita. To što se događa u Pokupskom Cerju je horor i ne da im ne bi trebalo dodijeliti koncesiju nego bi ih se trebalo kazniti za nehumano tretiranje životinja što je po zakonima ove države kažnjivo.

Gost

#142

2015-08-14 12:40

Te kriminalce treba strpati u zatvor!!!! 


Gost

#143

2015-08-14 13:48

Mislim da se koncesionar ne bi usudio poslovati na ovakav način da nema podršku nekoga iz gradskih vlasti. Tako je u svemu i u svakom gradu- mogu kako hoću dok mi rođak faca to dozvoljava. Sram ih bilo!

Gost

#144

2015-08-14 14:33

Daj boze da se zivotinje spase,sretno

Gost

#145

2015-08-14 16:13

Dosta je Hrvatskoj kriminala, korupcije, samovolje, neosvještenosti, primitivizma, psihopata, nepoštivanja zakona i terora pojedinaca. Ovo nije srednji vijek!!!!

Gost

#146

2015-08-14 17:30

Ljubitelji nasih sapica ljudi dobrog srca zastitimo cetveronosce

Gost

#147

2015-08-14 17:59

Samo to da mi nije jasno što ti (ne)ljudi rade u tom skloništu, i još više kako mogu nastaviti s radom? Da li ima kakve kontrole? Totalno bezakonje

Gost

#148

2015-08-14 19:16

Mislim da tamo treba provest detaljnu, skroz , istragu . Između ostalog ( da ne spominjem monstruoznosti o kojima sam čitao )
rade to zbog novaca .
Ne iz ljubavi i suosjećanju sa životinjama .
Je li ikada utuženo i / ili dokazano da su " uspavljivali "
pse injekcijama punjenima Sanitarom ?

Gost

#149

2015-08-15 02:53

Moje je ime FLAVIA PEGAN, rodjena u Rovinj, Istra, Hrvatska. Zivim u Washingtonu, DC Usa dugo godina,, Zbog ubistva pasa sa imenom "Hana" , sto se nalazila u Pkupsko Cerje, te je vec bila udomljena, pisem protiv  barbarska dijela sto se desavaju u "Pokupsko Cerje",, Lijepi pasic te toliko umijlat sa imenom "Hana", nasla je udomitelja,i bilo predplaceno, udomiteljica isla po "Hanu", kad stigla , su joj rekli da je Hana ubijena (radilo se od prilike 1 sat vremena.(gledali su na svaku secundu da rok istece),, te ju ubili, mladu i zdravu i vec udomljenu...Pitam se, gdje je tu logika ??   U Cerje, nisu mogli sacekati sat vrijemena, te ubili malu Hanu,,, Pitam se , kakav je to zakon ? ili , tko pravi takve zakone??  Vlasnici u Cerje, su BARBARI,, kojih treba gadno kazniti I potpuno eliminirati, da nikad vise nemogu imati nikakav contact sa bilokojim zivotinja.  To je BANDA, koju nazalost i  Vetrinarska Inspekcija ih stiti, ZASTO ?, zato sto su ista pokvarena gad, jer dlele novce... To se dobro zna, te ne zelim da cujem nikakvih isprika/lazi... Licno sam postavila contact sa Hrvatskom Ambasadom, ovdje u Washingtonu,DC,  ugrozili su se te nisu mogli vjerovati, da se ovakva barbaska djela desavaju u Pokupsko Cerje, te vjerovatno I na druga mjesta, ali sam im JA otvorila oci I usi..  Pricala sam o istoj situaciji i sa dva Advokata, a danas popodne razgovarala sam sa "Glas Amerike" (Voice of America),,, Ugrozeni, rekli su mi, da te bande sto to rade sa pasime, samo da se obogate, na racun jadnih ljudi "ljubitelji zivotinja", (a ima ih mnogo),, da ti banditi su gori nego Hitlerovi sinovi !!! Za svih Vas, takozvanih Politicara, SRAM VAS BILO,, znate hvatati novce, da se sto vise udebljate do penzije,,, ali za sve drugo, okrecete glavu,i zabusite uha,  izvinite na izraz ( NE BOLI VAS GUZICA),, za  ljude, a kamo li za zivotinje... SRAM VAS BILO !!!! U Ponedjeljak pisem vasoj Prijedsednici u Zagrebu,,, ukopliko ne cuje moj glas,, objavit cu cijelom Svijetu na "Glas Amerike",, to nije prijetnja,," TO JE OBECANJE " , a za Vas takozvane POLITICARka Gosp. Zlata, Nacelnik, ili sto god ste, preporucujem da idete u penziju danas, prije nego sutra,  jer stitite ove gadi, jer je Vlasnik Cerje Vas kum ? i djelite novce, te ste Vi jos najveci bandit... A vi POLITICARI HRVATSKE, IZGUBIT CETE POVJERENJE KAO DOBRA ZEMLJA, TE MNOGO TURISTA, CE RAGE POCI NA DRUGA MJESTA, A NE U HRVATSKU !!!  A VI POLITICARI "VELIKE GORICE", IMATE DO UTORKA 12H PODNE, DA PREUZMETE NAJOZBILJNIJE MJERE PROTIV "POKUPSKO CERJE", KAO TAKODJER MJERE PROTIV VETERINARSKE INSPEKCIJE, (ISTA KLAPA BANDITA), DA IH KAZNITE NA NAJGORI NACIN, I DA SE OVAKVE STRAHOTE SA JADNIM NEIVNIM ZIVOTINJAMA, (PSI), NIKAD VISE NE PONOVI NE SAMO U POKUPSKO CERJE, NEGO NIGDJE DRUGDJE U CIJELU HRVATSKU...  Da se ovdje ovako nesto desi, bili bi Vlasnici Cerje I oni iz Veterinarske Komisije, u zatvoru najmanje 3 do 5 god. ... Ja sam imala priliku da upoznajem "Jugoslaviju", kao ujedinjenu Zemlju,,, gdje se sjecam da je bilo "Bratstvo I Jedinstvo" JEDAN ZA SVIH, SVI ZA JEDA",,, Davno je to bilo,,, sada ste se svi odvojili, I svaka Republika za sebe,, to je sve u redu,,, ALI LJUDI DRAGI, morate imati svoj jaki glas,,  VAS IMA MIKIJUNI, A POLITICARA SAMO PUNA SAKA,,,  lJUDI MOJI DRAGI,, BUDITE HRABRI, NEDAJTE DA VAS NEKO ZGAZI,, JA SAM ZENA, TE SE NIKAD NISAM BOJALA ZA PRAVNOST, TE NI SADA, A VAS IMA MNOGO, ZAJEDNICKI MOZETE SVE USPJETI,, JA SAM UZ VAS, U SVAKI KORAK I SVAKI DAH,, MORAMO SE BORITI ZAJEDNICKI, DA DOBIJEMO,, DA TE JADNE PSE SPASIMO I TO SVE,, NESMIJE BITI VISE UBISTVA I KLANJA ZIVOTINJA. "PASA" COVJECEG NAJBOLJEG PRIJATELJA, UBITI PSA UZALUDNO, TO JE NEHUMALNA BARBARSKA STRAHOTA, NIJE DOZVOLJENO, TE SE NESMIJE DOZVOLITI  "NIKAD ". ZIVIMO U 21VOM VIJEKU, GDJE JE HUMALNOST VLADE ????? ..  


Gost

#150

2015-08-15 18:47

Nemoralno je to što to Cerje čini i sramota za cijelu zemlju