Peticija za pokretanje REFERENDUMA O ISTUPANJU RH IZ EU


Gost

#1

2015-09-26 22:00

Nisam glasovala ZA Uniju , al sam ZA izlazak iz Unije !!!

Gost

#2

2015-09-26 22:23

Zato sto sam procitala David Ickea i mnoge druge autore koji otkrivaju pravu zastrasujucu spoznaju kuda ovaj svijet ide...preokrenimo to..jos nije kasno

Gost

#3

2015-09-26 22:31

Zato što nas je ona bijedna amoralna gomila ljudi iz vlade i sabora svijesno prevarila promjenom Ustava iz 2010 godine,a to su učinili isključivo radi osobnog dobitka.Treba također i referendum za poništenje ugovora s Vatikanom.Nek popovi zarađuju radom..

Gost

#4

2015-09-26 22:31

Jer ne vjerujem vise usa Eu lopovam !!

Gost

#5

2015-09-26 22:43

Protiv sam diktature i fašizma umjetne EU stvor-evine

Gost

#6

2015-09-26 22:47

Zato jer sam i glasao protiv EU na referendumu o pristupanju Republike Hrvatske Europskoj uniji, EU je previše birokratizirana, neučinkovita, neefikasna tvorevina stvorena kao protuteža SAD-u, međutim ta velika unutarnja heterogenost je pregolema za bolju učinkovitost EU, jedino je dobra za multinacionalne kompanije, osim toga EU se odrekla kršćanstva, što joj posebno zamjeram. Zato je EU danas pod ogromnim valovima ulaska nekršćanskog stanovništva u EU.

Gost

#7

2015-09-27 02:57

Ako je Česima bilo bolje pod Staljinom nego u EU-Ropskoj uniji, pa dosta dugo smo i mi vesla sisali!


Gost

#8

2015-09-27 05:38

Jer sam potpisao protiv još onda kad je većina glasala za ulazak EU.
joe

#9

2015-09-27 05:39

Zato jer sam i glasao protiv EU na referendumu o pristupanju Republike Hrvatske Europskoj


Gost

#10

2015-09-27 06:13

Zato što loše živim i mnogi oko mene.Ne vjerujem više u ovo društvo.

Gost

#11

2015-09-27 06:35

Zašto sam potpisala ovu peticiju? Mislim da je moja domovina zemlja bogatih resusra, katoličkog i pamenog naroda,srčanih muževa i vrijednih žena, bogate tradicije, slavne prošlosti i da nitko osim Hrvata i njezinih gradjana ne smije mijenjati našu bit što, organizacija koja se zove EU čini na najbrutalniji način, najstrašnijih sredstvima i po Planu koji je očito zacrtan a koji se provodi a to je ... nestanak svega što jesmo i što ćemo zauvijek biti. Protekle dvije godine dokazale su da je moje mišljene istinito i imam pravo biti zabrinuta za budućnost ne samo svog naroda nego i svoje djece. Zato jer volim Hrvatstku , NE u EU.

Gost

#12

2015-09-27 06:50

Svim svojim snagama sam se zalagala za ostanak moje domovine samostalnom i suverenom, previše je uopće razloga da bih ih ovdje navodila, opće su poznati. Niti jedan razlog ne postoji da bismo bili u EU, osom komocije nepokazivanja dokumenata prilikom prelaska granica država EU, a to je nula od razloga.

Gost

#13

2015-09-27 07:09

Ljudi su se borili u domovinskom ratu da budemo samostalni, a onda nas potkupljeni politićari na prevaru uvedu u EU. Sama logika oko referenduma u Hrvatskoj je nakaradna, jer tumačenje zakona nije bilo jednako za sve referendume koji su održani u RH. Primjer referendum za Gruž je propao i ako je 2 trečine ljudi bilo protiv golf terena, ali je u tom slučaju izašlo manje od 50% ljudi na referendum. dok kod referenduma za ulazak u EU izlazak je također bio manji od 50% ali je referendum prošao. pametnom dosta

Gost

#14

2015-09-27 07:12

Zato što sam uvijek bio protiv ulaska u EU i nismo se borili zato da budemo u EU nego za samostalnost zemlje i DEMOKRACIJU NARODA .

Gost

#15

2015-09-27 07:19

Jer volim Hrvatsku

Gost

#16

2015-09-27 07:35

EU na ovako zamisljen nacin nije dobra za Hrvatsku. Gubimo svoj identitet, svoj ponos, jezik, običaje. U opasnosti su nam svi prirodni resursi. Uzet ce nam vodu, šume, prirodne ljepote. Sto prije napustiti EU.
ZDS

#17

2015-09-27 07:46

Niti sam glaso za ulazak EU a neću glasat ni za izlazak EU....ko jamijo jamijo i jamijo :) !!

gost

#18

2015-09-27 07:52

EU nije Država već politica tvorevina,s ciljem ukidanja i porobljavanja nacija - LOGOR


Gost

#19

2015-09-27 08:31

Izašli smo iz jedne umjetne tvorevine i ušli u drugu i to na silu .

Gost

#20

2015-09-27 08:43

Nisam ni glasala za ulazak u tu nakaradnu tvorevinu.


Gost

#21

2015-09-27 08:52

Glasao sam PROTIV ulaska u EU prije kad je bio referendum 'ZA' ili 'PROTIV' ulaska u istu, pa je logično da želim da izađemo iz takve tvorevine. Od članstva u EU naš narod ima više štete nego koristi, enormno se zadužujemo sa suludim kamatama u EU dok standard iz godine u godinu osjetno i vidljivo pada tako da preživljavanje u Lijepoj našoj postaje vještina već. Ostale stvari je odlično elaborirao g. Karino Hromin-Sturm, pa ne moram dalje...

Gost

#22

2015-09-27 09:07

Najveći je problem u političarima koji vode slugansku politiku, potom u našoj vanjskoj politici koja nikada nema adekvatnu promociju i odgovore na povijest Hrvatske te pljuvanje po samima sebe. Na uvrede, optužbe ili miješane u unutarnje stvari Hrvatske odgovara se mlako ili nikako. Prije svega treba stati na kraj financijskim koorporacijama u našoj državi dok se ulazak u EU nije trebao ni dogoditi na način kako se dogodio s druge strane ovakva politika EU bude i dovela do raspada same sebe u konačnici na današnju tihu okupaciju Europe, EU nema odgovor. Osobno sumnjam da bude ova peticija prošla jer ni narod ne vidi u većini da svatko svojim glasom ili ne izlaskom na referendum ili izbore doprinosi pogrešnim politikama izgovorom nemam za koga glasati pa mogu birati samo između HDZ ili SDP dok te obje stranke vode skoro istu politiku. Dok se god svijest naroda ne probudi i napravi lustracija da se uzdigne čast i ponos Hrvata, Hrvatska bude životinjarila umjesto da živimo bolje nego Švicarska s obzirom koje sve resurse imamo.

Gost

#23

2015-09-27 09:10

Ja nisam ni glasovao za ulazak

Gost

#24

2015-09-27 09:17

Potpisao sam jer je EU obicna tvorevina u kojoj nasi Hrvatski predstavnici nemaju nikakvo pravo glasa, dok se uplacuju ogromna sredstva u EU fondove od kojih hrvati nemaju bas nikakvu korist.

Gost

#25

2015-09-27 09:28

ZATO ŠTO SMO OBESPRAVLJENI U EU I JOŠ PUNO TOGA