Zamolba našim biskupima da proglase molitvu i post za Hrvatsku


Gost

#1

2015-12-10 07:59

Zato što je već krajnje vrijeme da se pokrenemo na pravi način, kao što smo bili jedinstveni u ratu. Ovaj rat je suptilniji i nije protiv krvi i mesa, a mi smo se uspavali kao učenici u Getsemaniju prije Isusove muke. Vrijeme nam je da se probudimo, da uzvjerujemo, da se pokajemo i da se pokrenemo. A prvi korak je post i molitva.

Gost

#2

2015-12-10 08:12

Ovo uistinu trebamo!!!!! Hvala inicijatoru!!!!
ines

#3 Odlična ideja ja sam o tome cijelo vrijeme mislila

2015-12-10 08:26

da se iskorijeni to zlo koje se nagomilalo i uvuklo u svaku poru drustva, poput ameba , naprosto je zrak postao zaglusujući od svega i svačega,,, 


Gost

#4

2015-12-10 08:34

Hvaljen Isus i Marija!
Ja sam dijete komunizma. Sotoni komunističke zvijeri žrtvovano pionirskom zakletvom. Božjom milošću i zagovorom bl. Kardinala Alojzija Stepinca spašena sam. Nakon što me Gospodin ozdravio, iscijelio, oslobodio, nakon što je skinuo ljuske s mojih očiju, nakon što je otvorio moje oči i moje uši, a sve preko sv. sakramenata, poglavito sv. ispovjedi shvatila sam i znam da je svaka osoba koja je kao dijete bila primorana odlukom roditelja na zaklinjanje na vjernost i poslušnost komunističkoj ideologiji u obliku pionirske zakletve bila zapravo podvrgnuta sotonskoj inicijaciji iste zvijeri te da svaka takva osoba, nema istinsku slobodnu volju i nema mogućnost istinskog slobodnog djelovanja u slobodi misli i odabira između dobra i zla, dokle god nije svjesna značaja toga čina i dokle god nije upućena da samo Gospodin Isus Krist u sili i snazi Duha Svetoga u sv. sakramentu ispovjedi može skršiti moć zloduha nad njom i osloboditi njezin duh i njezine misli. Komunistički terorizam na ovim našim prostorima trajao je dugi niz godina, generacije i generacije su stasale zarobljenog duha, jer nisu na dostatno upućeni u opaku snagu zla komunističke zvijeri i posljedice njezinog djelovanja u svim perfidnim podmuklim oblicima u kojima je djelovala. Svega navedenog nisam ni sama bila svjesna...nakon predivnog i neopisivnog susreta sa Živim Bogom smatrala sam to je to...ali nešto me sputavalo, nešto...a nisam znala što je to..sve dok mi zahvaljujući sv. crkvi jedan svećenik nije progovorio o istinitom značaju i pogibeljnim posljedicama pionirske zakletve te o hitnoj nuždi predaje ovog zlokobnog čina Gospodinu u sakramentu sv. ispovjedi. Tek tada je započeo istinski proces mog oslobođenja. Svakodnevno susrećem ljude zarobljene u duhu i užasno mi ih je žao, duša mi plače, a ne mogu im pomoći, jer ljudima u svijetu u svakodnevnoj konverzaciji pričati o svemu ovome nije moguće a da sve navedeno ne pripišu nekakvom fanatizmu jer naravno sotona ne postoji, što je i cilj zvijeri. Ostaviti ljude u uvjerenju da je sve to bila tek naivna, nevažna posljedica jednog vremena. Cijeli naš siroti narod kroz povijest izložen je neopisivim patnjama, prostori kojima hodamo posuti su kostima i zaliveni krvlju nevinih žrtava, a naš duh ostaje zarobljen...zato molim i apeliram na sv. crkvu našu da pomogne svom vjernom puku kako bi došlo do istinskog duhovnog preporoda i oslobođenja naroda od posljedica djelovanja komunističkog zloduha koji se evo u današnje vrijeme razmahao svom žestinom dajući nam svima do znanja da ni izbliza nije poražen kako smo se zavaravali. Ja sam doživjela nevjerojatnu, ničim zasluženu, neobjašnjivu milost spasenja na čemu Bogu bez prestanka zahvaljujem i jednako tako molim za svoje bližnje i cijeli narod ustrajno vapeći i našem bl. Kardinalu Stepincu za zagovor, jer on najbolje zna koje i kakve strašne posljedice je ostavio komunizam po njegov ljubljeni narod. Njegove teške patnje i muke bile su još veće kada je gledao svojim očima dok su nevinu djecu žrtvovali sotoni, braneći im pristupiti Gospodinu Isusu, a nije to mogao spriječiti. Stoga je On uz nas danas više nego ikada jer ista sotona danas žanje tada posijano zlo, a puk u velikom dijelu toga uopće nije svjestan.Ja molim i preklinjem sv. crkvu koju ljubim i štujem svim srcem da ovu peticiju razmotri te odgovori na poziv i molbe svoga puka.Za kraj želim navesti samo još jedno kratko svjedočanstvo, prije nekoliko dana u mom uredu povela se rasprava o titu i komunizmu, dvije kolegice, iako obje krštene pričešćene i krizmane i sakramentalno vjenčane, neobjašnjivom žestinom stale su u obranu jednog i drugog ne uvažavajući povijesne činjenice, svojih riječi se uopće ne sjećam, znam samo da sam počela pričati svoje svjedočanstvo, tijekom izlaganja osjećala neobjašnjivu snagu kojom sam se obrušila na komunizam, zapravo ne ja nego Duh Sveti po meni, odjednom obje kolegice (odnosno zloduh po njima), ove 2015. godine????!!!! počele su se čudno cerekati i NAIZUST ALI NAIZUST IZGOVORILE OD RIJEČI DO RIJEČI PIONIRSKU ZAKLETVU, a da obje pojma nemaju što im se zapravo događa...i tko je taj tko im priječi slobodno misliti i djelovati i tko je taj koji iz drži u stanju indoktrinacijom ispranog mozga, Mislim da ovome ne treba više ništa dodati, u sebi sam ih blagoslovila, prekrižila sebe i njih i zamolila Gospodina za njihovo oslobođenje koje se može dogoditi samo u sv. crkvi i po sv. crkvi. Ovo je prevažno, zapravo duhovno oslobođenje jest presudno, bez njega nema nam ni napretka. Neka nam u tome pomogne, neka nas blagoslovi i sve zajedno sa sv. crkvom vodi dobri i milosrdni Bog zagovorom Blažene Djevice Marije i bl. Kardinala Alojzija Stepinca. Mir i dobro.

Gost

#5

2015-12-10 08:49

Sad je vrijeme milosti i milosrđa Božjega koje trebamo prihvatiti. A mnogi toga nisu svjesni i srljaju u propast. Naše iskrene, čvrste i stalne molitve će im pomoći da spoznaju ovaj trenutak, da se obrate Bogu svim srcem i svom dušom i tako izbjegnu propast koju su pripremile bezbožne elite današnjega svijeta.

 


Gost

#6

2015-12-10 08:53

Boze ! Spasi Hrvatsku i sve Hrvate diljem svijeta.....Hvala hvala hvala volim te volim te volim te zemljo Hrvatska.

Gost

#7

2015-12-10 09:01

Zato sto je preko potrebno ....molitva i post.....a i nass Gospa ti stalno ponavlja i zeli......

Gost

#8

2015-12-10 10:05

Potpisala sam jer zelim da nam svima bude bolje...a Bogu je sve moguce


Gost

#9

2015-12-10 10:12

Iz vjerskih razloga i za produhovljenje vođa i naroda a i nas samih koji molimo!

Gost

#10

2015-12-10 12:12

Hvale vrijedna akcija,kako molimo za svoje bliznje i svoje potrebe,tako smo duzni moliti i za svoju domovinu!

Gost

#11

2015-12-10 12:59

Već dvije godine i više imam poticaj da trebamo moliti za našu zemlju s obzirom na sva događanja, kao i duhovno stanje u našoj domovini ,stanje kao i nivo vjere u hrvata.Naravno i molim na tu nakanu kao i molitvena zajednica čiji sam član.Moj srce je radosno svakim novim poticajom u tom smjeru.B.B.
svjetlo

#12

2015-12-10 13:24

Sve ono što su Hrvati sanjali je bio san o svojoj Domovini.Sada je vidljivo koliko se pletu konci i vode igre oko nas .Nismo bili željeni i sve je učinjeno da nas ne bude ( to znamo svi koji smo kao odrasle osobe  doživili rat). Ali,Bog je bio uz nas i Majka Marija...Stoga se molimo iz dubine srca da se ne dozvoli rastakanje ,koje je vidljivo u politici,a i među ljudima oko nas. Površni promatrači gledaju samo osobne interese. 


Gost

#13

2015-12-10 14:07

Zato jer volim Hrvatsku a vidim da ide krivim putem i da tone u zlo i nevjeru u Boga !

Gost

#14

2015-12-10 14:33

Zato jer samo uz Bozju pomoć mozemo nadvladat zlo i jer vjerujem u snagu molitve, napose zajednicke.

Gost

#15

2015-12-10 15:29

Mislim da je potrebno da se kao kršćanska zajednica u ovo vrijeme prije Božića i na ovaj način ujedinimo u postu i molitvi s nakanom za dobrobit naše Domovine.

Gost

#16

2015-12-10 15:31

Zato što podržavam njezin sadržaj i vjerujem u Božju moć!

Gost

#17

2015-12-10 15:37

Kod nas u Koprivnici ima malo vjernika iako imamo 6 zupa... Ponekad je jako tužno sto nas je malo u crkvi a sa druge strane nemamo nikakvih duhovnih obnova pa da se ljude pridobije u crkvu i potakne na molitvu.
Jako mnogo imamo jakih svećenika kao fra Matić, Mijo Brada,Bacani, Belobabic, Radigovic.. Ciril Cus iz Slovenije, Toni Kmet..
Zašto moramo tražiti po državi kada bi puno vise potaknuli ljude na molitvu koja nam treba vise nego ikada...
Nadam se da ce ovo biti prihvaćeno i to sto prije...
B.Pribeg

Gost

#18

2015-12-10 16:26

Potpisala sam jer nas jedino Bog može spasiti i da se jedino po Isusu Kristu Gospodinu možemo spasiti!! Po ovom zlu što hara ne samo u Hrvatskoj nego u Svijetu vidi se koliko smo slabi, povodljivi, slijepi..i treba nam za naše čišćenje, ozdravljenje, spas puno posta, molitve, klanjanja, zahvaljivanja! Bog vas blagoslovio!<3

Gost

#19

2015-12-10 19:21

jer sam Hrvatica i jer ljubim svoju domovinu..i znam da Gospodin računa na mene i na moje molitve za moju jedinu domovinu. S obzirom da sam član jedne zajednice mi već od trenutka izbora i prije molimo za Hrvatsku i za uspjeh izbora,,,ZA VOLJU BOŽJU!

Gost

#20

2015-12-10 19:21

Katolik sam, a samo zajednickim snagama mozemo pokrenuti Bozju silu da se spasimo

Gost

#21

2015-12-10 19:42

Gospa nas poziva na molitvu i post o kruhu i vodi i dužni smo kao kršćani tako živjeti. Vrijeme je da se kršćanski narod pokrene i živi Gospine poruke. Veliko je zlo zavladalo svijetom i vjerujem da se postom i molitvom svo zlo može ublažiti.
BB

Gost

#22

2015-12-10 19:47

Samo je u Bogu spas!

Gost

#23

2015-12-10 20:19

Teška su vremena ljudi se udaljavaju od dragoga boga. Molitva se može uslisiti a pomoć može doći samo od boga s nadom da će se molitva čuti i bar skrenuti malo pogled na jade našeg naroda.

Gost

#24

2015-12-10 20:42

Zato što se trebamo oratiti svi, obući kostrijet, moliti i postiti kao Ninivljani. Smilovat će se Bog dragima svojima.

Gost

#25

2015-12-10 20:48

Potpisala sa jer nam je to prijeko potrebno.Jedino nas Bog može spasiti!