TRAŽIMO OSTAVKU VLAHE OREPIĆA MINISTRA UNUTARNJIH POSLOVA


Anonymous

#1 jer ništa nije učinio-----

2016-06-18 14:25

TRAŽIMO OSTAVKU MINISTRA, JER UNAJMANJU RUKU NIJE OBAVLJAO SVOJ POSAO....(BOJIM SE I POMIŠLJATI DA JE OVO NAMJERNO ODRAĐENO)


Gost

#2

2016-06-18 14:49

zato jer mislim, ako sam ja znala prije četiri dana (preko face) da će doći do nereda, onda je to trebao znati i ministar unutarnjih poslova i reagirati na vrijeme, a ne osramotiti cijlu Hrvatsku pred svijetom

Gost

#3

2016-06-18 14:58

Orepić je trebao dati ostavku još onog dana kad je opljačkan MUP ! Šteta da se nisu prenosile reakcije iz stranih država kojima je to bilo u najmanju ruku urnebesno. Što se utakmice tiče - HRT prenosi informaciju da je SOA znala za planiranje nereda u Francuskoj i o tome obavijestila MUP. Orepić NIŠTA nije poduzeo! On očito radi nešto drugo a ne ono za čega je postavljen. Da ima imalo morala - SAM bi dao ostavku. To su te Mostove moralne "vertikale".

Gost

#4

2016-06-18 15:02

Ne može biti Ministar,dok zločinci rade u policiji,umjesto da se gone oni su još i zaštićeni i ti isti rade protiv Hrvatske države,ti isti koji su bili agresori i silovatelji...SRAMOTNO

Gost

#5

2016-06-18 15:07

Mislim da se u Hrvatskoj dogadjaju stvari koje nemaju veze sa zdravom pamecu ,narocito da su u Vladi Ministri koji nicim niti su zasluzili da budu (oni od Mosta)nit su podobni a sto ostavljaju stare kadrove SDP da i ne pricamo, cak ga i vlastiti Sindikat Policije kritizira .Ali kad neko dodje na Vlast onda je to slast i kao i citav Most su formiranji na razaranju Vlade a ne da provode reforme SDP= Most produzena ruka.


Gost

#6

2016-06-18 15:34

Zato sto je znao što će biti i što je ostavio Sdp-ov kadar a oni to rade kao što su i svastiku nacrtali i sto ne vole kockasti dres.


Gost

#7

2016-06-18 15:36

mislio sam da ne może gore od ostoje rankovića... ali ovaj mu je ozbiljna konkurencija... jedino se je dosad istaknuo u napadanju i blaćenju tomislava karamarka

Istina i samo Istina

#8

2016-06-18 15:46

Ništa nije učinio za vrijeme svog " ministrovanja " ! A ovo je kap koja je prelila čašu !


Gost

#9

2016-06-18 16:18

Zato sto nista nije ucino da se otrkrije svastika i njegova je krivca za ovaj nered huligana u Francuskoj!!

Gost

#10

2016-06-18 16:19

Potpisao sam ovu peticiju jer je ovaj nakaradni Vlaho Orepina ministar MUP-a nesposoban za obavljanje svojega posla, i zato što je lutka na koncu bivše Milanovićeve YUgosrpske vlade koja s njim manipulira i tako radi protiv interesa Hrvatske i hrvatskog domoljubnog naroda...a jučerašnji incidenti u Francuskoj na utakmici Hrvatska - Češka su samo potvrda njegove nesposobnosti jer nije ništa poduzeo da spriječi odlazak plaćeničkih huligana na utakmicu u Francuskoj, iako su mediji i televizija tjednima prije navješćivali mogući incident i prekid utakmice koji se na žalost za Hrvatsku i dogodio...
Tražim hitnu ostavku ministra MUP-a i njegovih bližih suradnika koji su direktno odgovorni za kriminal i korupciju unutar samog MUP-a, a i za ove incidente koji su se dogodili u Francuskoj zbog kojih će hrvatska nogometna reprezentacija i država Hrvatska imati enormne i ne sagledive posljedice...

Gost

#11

2016-06-18 16:42

Vlaho Orepic je trebao dati ostavku još kada je opljačkano zlato i novac u MUP-u a počinitelji su ostali neotkriveni. Isti je kao i njegov predhodnik Ostojić koji nikad nije otkrio tko je crtao svastiku na Poljudu. Takve osobe su sramota za Hrvatski MUP.

Vabriga

#12

2016-06-18 16:49

Ignoriranje problema navijačkih nasilja i sabotiranje istrage crtanja svastike na Poljudu! Očekivali smo smjene nesposobnih kadrova zaduženih za svima znane probleme. Na ovaj način se čini zataškavanje i skrivanje pravih krivaca za nerede i sramotu koja se nanosi domovini.


Gost

#13

2016-06-18 18:51

Orepić Vlaho radi protiv svoga naroda za neprijatelje istih.On je pijun i kao takav ne smije i ne može biti niti djelatnik MUP-a,a gdje ministar!Orepić Vlaho radi za neprijatelje RH!
Lijepa li si

#14

2016-06-18 19:25

Ministar Orepić očito ne radi svoj posao ili mu je upravo to posao ?? Hoće li i ovi mladići sdp-a biti samo jedni obični nesretnici i poslije nikome ništa ?


Gost

#15

2016-06-18 19:26

Nedopustivo je da se takve stvari dešavaju na stadionima. Naša policija je bila tamo. Ministar je znao za sve i nisu pooštrili preglede. Svjesno su dozvolili da dođe do nereda.
nobile

#16

2016-06-18 21:35

Orepić je već napravio previše štete, ako ostane, napravit će nepopravljivu štetu. Trebao je biti smijenjen onog trenutka kada nije smijenio SDP-ove nelegalno postavljene kadrove u policiji. Nakon toga trebao je biti smijenjen jer je iz policije ukradeno zlato, devize i dokumenti. Ova svinjarija na Europskom prvenstvu je vrhunac nesposobnosti Orepića.

 


Gost

#17

2016-06-18 22:32

Orepiću, daj odgovore što si napravio osim što proganjaš Hrvate i uzimaš im osobne u Metkoviću,zar to prije nisi triba napravit u Vukovaru oduzet osobne svima koji žive izvan Hrvatske! Posebno me se dojmilo RUKOVANJE u saboru kad čovjeku nisi dao ruku možda zato što je Hrvat!

Gost

#18

2016-06-18 23:39

Ne samo da je on trebao odmah podnjeti ostavku,na ovakvo stanje u cijeloj EU treba podnjeti ostavku i sami vrh Francuskih odgovorni osoba. Jer kad je tako lako unesen arsenal porotehnike pa tako se mogla donjet i bomba. Na takvo veliko osiguranje ja smatram da tu ima dosta i ne slucajne igre. Tj.pogodovanja,i nanosenja zla HR drzavi i HR sportu.
Gorjani

#19

2016-06-19 01:52

,,   orepic  Ministar , pa  on  je  smece  orjunasko  , nista  bolji  od  svoga  naslijednika  "" ostoje  rankovica "", netreba  nam tako  netko  nistiti  Lijepu  Nasu ,  tamo  mu  niti  nije  mjesto ,  niti  ikada  bilo ,  fuuuujjjjjjjjjjjjj,,,,


Gost

#20

2016-06-19 04:55

Svaki komentar je suvišan, netko kome usred policijske postaje nestane lova, zlato, netko tko svim silama štiti "nekog" sve jasno, nema on kaj tražit u vladi RH, i nije on jedini............Nekako mislim i mislim da nisam usamljen u tom mišljenju da je on jedan od nalogodavaca onim kretenima na tekmi, to su ti likovi koji rade protiv interesa RH, jugoslavenčine, ostoja, ludi milojko, popdrepina............To treba trajno uklonit iz političkog i javnog života, uopče mi nije jasno kako su takvi seronje i došli u priliku da sjede u vladi RH, jel smo mi retardiran narod? Mislim da nismo, jer izvarani smo da je to strahota, neznam kako je moguće uopče provest izbore kad nemamo ni točan popis birača, onaj šugavi smrdljivac arsenije nije čak ni to odradio, zašto, pa upravo stoga da nas mogu varat.........tako da vrijeme je da sva ta gamad lagano odj... i bilo bi vrijeme da netko za neke stvari napokon i odgovara i ostane bez nečega kaj nije mogao ni u snu zaradit poštenim radom........


Gost

#21

2016-06-19 05:17

Ministar Orepić je neodgovoran, mada mnogo priča baš o odgovornosti. Nažalost na djelu se ta njegova priča ne vidi. Gomilaju se kriminalne radnje, a on ni jednu da privede kraju. Konkretno: svastika na Poljudu, ukradeno zlato i novac iz policijske stanice, Karamarko je rekao da ima saznanja da je prilikom prošlih parlamentarnih izbora došlo do krađe glasova , te sada ovaj tužan događaj na Europskom prvenstvu. A o blokiranima i deložiranima da ne govorim. Svi znaju da je to najobičnije pranje novca i ništa ni po tom pitanju.

Gost

#22

2016-06-19 05:18

Zelin da vrstni rosdoljubi vladaju Republikom Hrvatskom. Ve trebajui Hrvatskome Narodu jugofasisti i srbofasisti koji ze zovoSDP!

Gost

#23

2016-06-19 08:45

Napravljen je veliki propust od strane policije. Nije se smjelo dogoditi da, 25 huligana uopće ode u Francusku
ivana

#24

2016-06-19 08:51

odlazi gade anti hrvatski, nesposobni...znali ste za ovo mjesecima prije utakmice, i ništa poduzeli niste da ih sprijećite


Gost

#25

2016-06-19 09:00

zbog propusta huligana da nesmetano izađu iz hrvatske zato što se za te osobe znalo aništa se nije poduzelo odgovorne su naše i f rancuske sigurnosne službe zašto se autori svastike toliko taje kakav je to mup da nemože rješiti taj problem može ali neće