Peticija za registar porodičnih nasilnika

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Peticija za registar porodičnih nasilnika.


Gost

#51

2016-07-04 18:34

Sve vise je nasilnistva u opste a narocito prema zenama. Tome treba stati na put Za strogo kaznjavanje sam i za to da se siledzija iseli iz zajednickog domacinstva a zena sa decom da ostane . Do sada je bilo obrnuto . Kaznu izricati u roku od 2 dana ! Stop nasilju !

Gost

#52

2016-07-04 18:46

Mislim da je jasno zasto sam je potpisala. Donela bih, da nisam obicna gradjanka, zakon po kome bi oni koji maltretiraju zene bili dozivotno osudjeni na zatvor i tezak rad.
Zena

#53 Re:

2016-07-04 18:51

#3: Astra -  

 Svaka cast za komentar!

Ni jedno zivo bice nije rodjeno niti bilo cime moze uzrokovati zlostavljanje (fizicko i/ili psihicko)!

Psihopate koje se, na ma koji nacin, istresaju na zivotinjama, deci, zenama treba kastrirati i obavezati na dozivotan drustveno koristan rad.

Ubice na elektricnu stolicu, bez prava na zalbu.

BUNT

#54

2016-07-04 18:58

citam ovde svakojake komentare i zaista ne mogu da verujem...Pa da li ste vi ljudi svi redom poremeceni ...Ko zna kakva je bila zena,sta ce ona u kaficu,zeni je mesto u kuci i sl ...Dokle god bude ovakvih STVOROVA koji ovako pricaju i razmisljaju ,bice i ovakvih ubistava ... Poremeceni muskarci sve redom vas treba pozatvarati za svaki slucaj .KAKVA GOD ZENA DA JE BILA NIKO ALI NIKO NEMA PRAVA DA JOJ ODUZME ZIVOT.P UN SVET ZENA,OKRENES SE I NADJES DRUGU KOJA TI ODGOVARA ..O CEMU VI BOLESNICI MUSKI PRICATE ??? Ovo zaista postaje nevidjeni problem a koliko vidim istih ovakvih psihopata ima na slobodi koliko hoces 

BUNT
Gost

#55 Re:

2016-07-04 19:02

#14: -  

ja ne znam sta ti cekas TEBI JE ZIVOT U OPASNOSTI !!!!! Nemoj da mislis da ja pametujem jel sam i ja imala nasilje u porodici i dokle god sam cutala nije se nista promenilo.. Zovi miliciju svaki boziji dan..idi u zenski autonomni centar ili sigurnu kucu i nemoj da mi kazes da ti nece pomoci jel ja tvrdim da hoce i da ce te odmah skloniti.ako zelis sebi da pomognes.ako ne zelis ti cekaj

A

#56 Re:

2016-07-04 19:04

BUNT

#57 Re: Re:

2016-07-04 19:06

#31: Zaka - Re:  

mogla si da se izboris .kako mozes da dozvolis rodjenoj deci da te tuku ..ja neke stvari ne razumem ..opet ponavljam,prosla sam kroz nasilje i tvrdim da postoje 2 sorte zena one koje hoce da se spasu i SPASU SE UVEK i one koje nece i traze opravdanja,izvini ali po mom misljenju ti trazis opravdanja.ako dozvoljavas svi redom da te maltretiraju.ja sam zena ,samohrana sam majka,zivim privatno i sama sebe izdrzavam i krpim se kako znam i umem i ne postoji opravdanje da bi trpela ikoga pa ni rodjeno dete da glas samo povisi na mene a kamoli drugo


Gost

#58

2016-07-04 19:48

Krajnje je vreme da se po tom pitanju nesto uradi

Gost

#59

2016-07-04 20:13

svaki komentar je suvisan...
Darko Milenković

#60 Re: Re:

2016-07-04 20:30

#49: - Re:  

 

 Ja sam čovek majstor, a ne intelektualac, mada sam za većinu doktor. Boga pominjem samo u kontekstu dotičnog gospodina koji koristi moje ime i na taj način stavlja sebe u ulogu Boga da može da radi kako i šta hoće.

Jovice, dobro si me poznavao kada je trebalo da donesem glasove Roma na lokalnim izborima.Ja bar ne gutam slova dok pišem, jer pišem mirne i čiste savesti :)

 

Darko Milenković


Gost

#61

2016-07-04 20:31

Zelim da se pomogne svim zenama koje sve to dozivljavaju a ti nasilnici da se kazne ,zatvore ,lise slobode ,bilo sta samo da mu se vrati za sve ovakve nasilnicke stvari koje cine ,..Oni ne spadaju u ljude ,..ne
Darko Milenković

#62 Re: Re:

2016-07-04 20:32

#37: Jovica Živanović - Re:  

 

 Ja sam čovek majstor, a ne intelektualac, mada sam za većinu doktor. Boga pominjem samo u kontekstu dotičnog gospodina koji koristi moje ime i na taj način stavlja sebe u ulogu Boga da može da radi kako i šta hoće.

Jovice, dobro si me poznavao kada je trebalo da donesem glasove Roma na lokalnim izborima.Ja bar ne gutam slova dok pišem, jer pišem mirne i čiste savesti :)

 

Darko Milenković


Gost

#63

2016-07-04 20:32

Zato sto sam ja i moja deca licno zrtve nasilja od strane bivseg svekra i muza.Trazila sam zastitu cenra za socijalni rad.Javnog tuzilastva.Suda.Oni su angazovali najskupljeg advokata tako da su od mene svi odustali.Cak mi je sudija Knezevic licno rekla da ja nisam nikakva zrtva.Sve su ih kupili a nasilje idalje traje.Pomozite.

Gost

#64

2016-07-04 20:33

Bravo za inicijativu,svi treba da potpisu.
Da li ste videli nekada slicnu sliku na kome je pretuceni muskarac,a da to nije bila muska tuca?

Gost

#65

2016-07-04 20:37

Ne postoji ni jedan razlog za nasilje. Tolerancija i opravdavanje nasilja je još jedno nasilje nad žrtvom.

Gost

#66

2016-07-04 20:39

Zato sto su zene najdivnija stvorenja i bez njih nas zivot nebi imao smisla zato sto me je zena rodila zato sto zivim sa najdivnijom zenom na svetu

Gost

#67

2016-07-04 21:00

Zbog nasilnika koji matletiraju zene i ubijaju to treba vec jednom zaustaviti i pojacati zakon za takve ljude!!!
Samaricanka
Gost

#68

2016-07-04 21:12

STOP NASILJU!
Prijavite policiji ili pomozite ako znate da se u Vasoj blizini vrsi nasilje nad bilo kim. Ne delim na pol i uzrast, nasilje je nasilje i treba ga zaustaviti sto pre. Dosta je bilo zrtava! 


Gost

#69

2016-07-04 21:18

Dosta vise!! Muka mi je. Krivi su muškarci juce da bude gazda. Nije normalno da bude ljubomoran. Samo kocka i trosi, i pije, i tuce ženu. Dosta vise drzavo!! Zlo je!!

Gost

#70

2016-07-04 21:26

Zato što sam i sama bila žrtva nasilja!

Gost

#71

2016-07-04 21:32

Stop nasilju nad zenama. . Eto zato!

Gost

#72

2016-07-05 01:07

Nijedna zena na svetu, bilo kakvog opredeljenja ne treba da trpi nasilje bilo kakve vrste.

Gost

#73

2016-07-05 06:31

Lako je biti jači od slabijeg...miševi jedni!!!

Gost

#74

2016-07-05 07:06

Zato sto smatram da je takvim osobama mesto u kavezu. Kako muskarcima tako i zenama, osuđujem svaki vid nasilja u porodici, a pogotovo nasilje nad decom.

Gost

#75

2016-07-05 07:47

Svako govori iz licnog ugla. Zapitajte se, da li bi ste opravdavali nasilje nad Vasom majkom, sestrom, kcerkom. Odgovori tipa 'Ona to nije zasluzila, jer je moralna, uzorna...', nijedna zena, nijedan covek NE MOZE da zasluzi da postane zrtva nasilja. Nasilje se desava, moze se desiti Vama ili meni. Malo empatije nikom nece naneti zla, okretanje glave hoce.