Peticija za spašavanje skate parka na Žnjanu

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Peticija za spašavanje skate parka na Žnjanu.


Gost

#1

2016-07-07 14:41

Jer je skejt bolji od Bobana Rajovića!
Ante Baras
Autor ove peticije

#2 Re:

2016-07-07 14:57

#1: -  

 I uvik će bit.Fala na podršci...

Vedran Zenzerović

#3 Skate park

2016-07-07 15:06

Bolje da se koristi nego da se raspada


Gost

#4

2016-07-07 15:40

Zato što ne mogu gledat da se jedan takav skate park, veoma kvalitetan (IOU ramps) propada. Cijela jedna generacija skatera,writera,rollera,bikera je potrošila veliku količinu vremena da bi naš grad dobio još jedan skate/bike/roller park na zadovoljstvo svih nas, i sada vidim da mi neko "kaki" na trud cijele jedne generacije jedne enormne borbe i truda svih ljudi ne samo mene. Ima se riješenje samo normalno, nekome je bolje da je sjebano nego da park ispuni svrhu u rukama ljudi koji nece dopustit da park postane opasnost za voznju nego uzitak.
Ante Baras
Autor ove peticije

#5 Re:

2016-07-07 15:45

#4: -  

 Hvala...


Gost

#6

2016-07-07 16:20

Zato jer mi je stalo do skate scene u Splitu

Gost

#7

2016-07-09 17:16

Zbog klinaca :)
Roko Jelaska

#8

2016-07-11 20:45

Prema ugovoru sa splitskom obalom park je vec trebao biti obnovljen od vase strane tako da bilo bi dobro da objavis par slika tog novog "obnovljenog" parka......


Gost

#9

2016-07-11 21:24

Nakon svih ovih godina, nakon kojih ima mista za sve trampuline, piste, gliste. za nenormaliste, ali ne postoje nikakvi vodeni da ne kažem morski sportski subjekti, likovi i osobe. A cilo vrime su tu i pri nego je Žnjan nasipan. Svi daskaši su tribali imat svoje valove, a sad triba peticijon spašavat zadnje misto prisutnosti. Pa je li to za popizdit a bome i opizdit nekog od odgovornih u lancu funkcija i to direkt u čunku, neka ni kriv za sve ...

Gost

#10

2016-07-12 14:17

Zanima me di ste bili zadnjih 5 godina kad je trebalo održavat taj park,niste se pojavili od zadnjeg xstatica dole,sram vas moze bit obicna ste hrpa licemjera,obnavljali bi park a vas 3 (kolko vas ujedno ima u wanabe klubu UE) nemate sve skupa 10 kn u đepu,SRAMOTA


Gost

#11

2016-07-12 16:01

Znaci znjanski skejt park se spasava tako da vise ne bude na Znjanu? - logicno. Decentralizacija par excellence.

 

Ante Baras
Autor ove peticije

#12 Re:

2016-07-15 10:26

#8: Roko Jelaska -  

 Moj dragi Roko, uvjet je bia da sprave ostanu u Spinutu gdje nam je lakše raditi s obzirom da imamo prostor. A to šta ti nisi tia doć i vozit i podržat nego si iša nama iza leđa nakon šta si nam obeća da ćeš doć to je druga stvar...da nenapominjemo koliku si štetu napravia kad ste rastavili big bank i napravili nešto svoje. Nebrini, to već svi znaju...šteta, mislia san da si normalan momak...