UKIDANJE ODLUKE O NAPLATI PARKIRALIŠTA U NOVOM JELKOVCU


Gost

#1

2016-08-03 23:23

slažem se a peticijom jer sramota je kaj rade ovi iz holdinga

Gost

#2

2016-08-04 05:59

Potpisala sam peticiju jer svaki dan provodim svoje radno vrijeme u svom poslovnom prostoru u ulici Lj. POSAVSKOG ,al ' ne mogu kupit parkirnu kartu po povlastenoj cjeni jer je poslovni prostor reg. kao d.o.o a ne kao obrt ,a auto glasi na mene privatno. Pa s tim smatram da mi koji smo kupili poslovni prostor po LJEPOJ CJENI trebali imat svoj parking ,a ne samo povlastenu parkirnu kartu!?

HVALA!

Gost

#3

2016-08-04 06:15

Zato što kvartovi koji su bliže centru grada nemaju naplatu parkiranja!
Stipe Jolić
Autor ove peticije

#4 Re:

2016-08-04 06:26

#2: -  

 Hvala na vašem potpisu. Vaša informacija nam je dragocjena. 


Gost

#5

2016-08-04 06:55

Smatram da je to neodgovorno ponašanje igradske vlasti. Zašto Jelkovec, pa tu u 95%parkiraju samo ljudi koji ovdje žive

Gost

#6

2016-08-04 08:13

Totalna glupost za sve posjetitelje i stanare a garaze su katastrofa stane unutra jedino jugić iliti fićo

Gost

#7

2016-08-04 08:37

Treba financirati predstoječe izbore,i štošta drugo.

Gost

#8

2016-08-04 10:48

Iz istih razloga koje ste naveli...I uvijek udaraju po nasem dzepu..

Gost

#9

2016-08-04 11:27

Ja bih rado dolazila na posao gradakim prijevozom pa ne bi strikala kako odrzavati auto i bacati u vjetar lovu od cestarine koja je jos jedan nonsense nase drzave. To zvacem, al' ovo zaista nije korektno! Drugog izbora nemam, jedino da kola i konje nabavim i krenem na posao... onda ce mi travu oko skole naplatit...


Gost

#10

2016-08-04 11:39

Potpisala sam jer smatram da je uvođene parkirne zone loše riješenje problema manjka parkirnih mjesta.
Sada rodbina ili prijatelji koji dolaze kao da dolaze u centar Sesveta parkirati, a ne u stambeno naselje!
Ukoliko se uistinu želi samo napraviti više mjesta i onima koji kamione i slična komercijalna vozila žele ovdje parkirati, smanjiti privlačnost ove lokacije,potrebno je kontrolirati zonu 0-24 te stanarima treba priznati pravo na besplatnu kartu i za parkirna mjesta na otvorenom i za mjesta u garažama Jelkovec 1 i Jelkovec 2. U suprotnom, jasno je da se samo želi na silu izvući novac onih koji još nisu socijalni slučajevi.

Gost

#11

2016-08-04 12:10

Samovolja jednog covjeka bandica

Gost

#12

2016-08-04 12:56

Potpisao sam između ostalog i zato jer tri godine kao predstavnik suvlasnika tražim da iscrtaju 15 parkirnih mjesta ispred naše zgrade a dobivao sam samo glupe odgovore od toga da nema novaca do toga da se na onim kockicama ne može iscrtavati bojom. Ali i radi toga kada sam im poslao dopis (Gradski ured za poslovne prostore) sa fotografijama i pokazao kako im izgledaju parkirna mjesta kod A bloka puna smeća, pokidanih instalacija i provaljenih garaža, došli su i napravili zapisnik i rekli da "nije tako strašno, da je provaljeno u SAMO 9 garaža (da je jedna, puno je) i da su malo pokidane strujne instalacije te ima nešto smeća".

Gost

#13 Re:

2016-08-04 13:45

#11: -  

 Ovo je taktika. On će se sad pojaviti kao spasitelj.


Gost

#14

2016-08-04 13:48

Sada sam trenutno na godišnjem odmoru, mišljenja sam da se trebamo puno ozbiljnije u ovaj problem uključiti. Treba ručno ići od vrata do vrata.
Kontakt moj 091 565 67 06
Spreman sam se ozbiljnije uključiti iza 16.kolovoza.
L.p.
Antonija

#15

2016-08-04 14:08

Najvaznija cinjenica je ta da je Novi Jelkovec iskljucivo stambeno naselje, koje nije u nikakvoj blizini poslovnih zgrada ili gospodarskih objekata. Ovdje parkiraju iskljucivo stanari. Razumjela bih naplatu da je otvoren bazen ili sportska dvorana, ali ovako?? Cisti harac na visestruko prevarene stanovnike kvarta. 

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2016-08-04 14:09



Gost

#17

2016-08-04 14:19

Potpisala sam zato što parkirna mjesta nisu asfaltirana,niti obilježena. Nismo centar i nema smisla za naplatom,čista krađa kreditno zaduženih stanara.

Gost

#18

2016-08-04 14:23

Uvođenje 3. zone parkiranja u naselje Novi Jelkovec je čista ludost! Što struka kaže na uvođenje naplate parkiranja? Što se s naplatom nastojalo riješiti, da ljudi parkiraju drugdje? Gdje to? Kada nam netko dođe u naselje kao gost može očekivati cjelodnevnu torturu. Osobno smatram da će birači kazniti samovolju Milana Bandića.

Abrakadabra

#19

2016-08-04 14:27

Sramota!

Kako ce sad socijalni slucajevi za svoje aute placati parking kad i ovako dobijaju crkavicu?? Sad se vise ni ja necu moc parkirat na livadi ispod prozora vec moram na pravo parkirno mjesto i jos platit??? Triba sve vratiti u prvobitno stanje i zatvorit garaze u A blokicu da ponovno mozemo tamo bacat smece.


Gost

#20

2016-08-04 14:44

Zato jer nema potrebe za naplatom parkiranja,garaže su prazne,a mogle bi se koristiti iako se puno garaza koristi ilegalno,kao i prolazi između garaža.Ostavljaju se mercedesi,kombiji,luksuzna vozila bez tablica.Tko je to dozvolio,tko je dao ključeve za rolo vrata.U Jelkovcu ima još slobodnih mjesta pa će se velika većina vozila preseliti na te lokacije.

Gost

#21

2016-08-04 14:50

Uzasna odluka odnosno samobolja narcisoidnog egocentricnog serifa koji ce prerezat jos jednu vrpcu u nizu i pojavit se kao supermen jer eto vidi kako nam je omogucio da parkiramo i lijepoj novoj garazi po povoljnoj cijeni! Ovo je prestrasno!

To sto je napravljeno od naselja opcenoti je poligon za skupljanje politickih bodova jer ekipa ce opet glasat za njega (jer kao sto pise u jednom komentaru iznad) a on ce razbacivat nas novac na svoje ideje i sepirit ce se kao puran u stilu vidite sto sam vam JA omogucio, vas smegocu spasitelj!

STRASNO!!!!

Zgrozena sam o zalim da kada sam kupils stan ovdije!


Gost

#22

2016-08-04 14:54

Naplata nije potrebna , ovo je cisti udarac po đepu stanara . Osposobite garazu i povoljan najam podzemnih garaza , naravno da prije najma garaza bilo bi normalno da se sanira trenutno stanje u garazama . Razbijena rasvjeta ,smece i kaznjavati nepropisno parkiranje u istima.

Gost

#23

2016-08-04 14:57

Nadam se samo da ce bit dovoljno ljudi u gradu koji nisu zaludjeni Bandinjom izaci ns izbore i konacno ga maknuti jer ovo sto radi vrijedja bilo kojeg normalnog covjeka!

Lik je ovisnik o moci i vlasti i ucinit ce sve ali bas sve da bi na njoj ostao (npr. Smanjenje racuna za odvoz smeca zamisli na koji nacin-smanjenjem broja odvoza!!! u i onako pretrpanim kontejnerima komi si razbacani oko kojih neprilagodjeni stanari odnosno njegovi glasaci ostavljaju i glomazni otpad kojem tamo nije mjesto).

 

Naplata

#24

2016-08-04 15:07

Kriv je Mjesno Odbor koji nas zastupa na naci kako nas zastupa. Bandic enece dobit moj glas a ni clanovi trenutnog saziva MO.


Gost

#25

2016-08-04 15:12

Dobila sam danas info iz Zagreb parkinga da su preuzeli i sve ostale garaze u zgrada i da nakon sto ih se osposobi i one ici u najam ali da model jos nemaju/ne mogu reci.

Poštovana,

garaže će ići u najam, a o modelu naplate i ugovaranja najma bit će te naknadno obaviješteni putem naše internet stranice www.zagrebparking.hr .
podružnica Zagrebparking je preuzela spomenute garaže 26.07.2016. te je u tijeku sanacija garaža.
Garaže će biti otvorene u najkraćem mogućem roku, tj. kada se zadovolje svi tehnički preduvjeti a do tada možete koristiti garažu Jelkovec 1 u ulici 144. brigade Hrvatske vojske 4.