SOS za Faros maraton

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije SOS za Faros maraton.


Gost

#1

2016-09-10 18:31

Želim održivi daljnji rad i dobru organizaciju na čelu sa poštovanim i vrijednim Janezom.


Gost

#2

2016-09-10 18:36

Pharos Marathon or Hvar is the place where swimmers come not only to show their desire to win a race but also to meet their friends and spend the quality time at the very beautiful place. My personal experince and experince of my coach, and friends tell you that Pharos is like a family for open water swimmers! I love that Island and people there! Pharos Maratjon forever !!!

Gost

#3

2016-09-12 16:52

U ovim teškim vremenima kada su pametni zaćutali, budale progovorile a fukare se bogate, pokušajmo svi zajedno reći jedno veliko NE nesposobnima koji bi da unište sve ono što je bilo lepo i korisno a sve zarad svojih sitnih ličnih interesa... NEDAJTE SE MARATONCI, POBEDA JE NA KRAJU IPAK VAŠA...

Gost

#4

2016-09-13 06:07

Jer sam i sam dio te manifestacije koja je ove godine osramotila sve nas koji smo to prije ove godine organizirali.
Ne zelim da maratonu bude ovo zadnja godina!

Gost

#5

2016-09-16 07:49

Već 10 godina pratim maraton i do sada nije bilo problema u kašnjenju početka utrke, pratnje brodica i neprofesionalnom odnosu prema plivačima tako da smo totalno nesnalaženje primjetili i mi obični promatrači i ljubitelji maratona. Vratite staro vodstvo organizacije maratona

Anonymous

#6

2016-09-18 18:21

Gospodo uprkos našim željama, biti će teško ostvariti ono što svi želimo - vratiti Faros, a i Savez na mjesto koje mu pripada na vrh! Oko gosp. Šoljana kojemu pripadaju zasluge za sve ono što je napravio za daljinsko plivanje vrte se u zadnje vrijeme osobe kojima nije mjesto tu. Njih se treba riješiti. Neće to učiniti poglavarstvo Grada. Te osobe treba razobličiti, ukazati na njihove sitne interese! Nadam se da su kratkog daha i da u maratonskoj utrci nemaju šanse! Puna podrška Janezu i časnoj ekipi oko njega!

Uvik Kontra

#7

2016-09-19 13:59

Potpisujem sve sto je doticni gospodin gore napisao. Mislim da je prilicno jednostavno raskrinkati te ljude. Jednostavno ih imenujte! Zna se vrlo dobro tko je radio zadnjih godina protiv saveza a za svoj vlastiti interes.

Janezu puna podrska i moral iznad svega!


Gost

#8

2016-09-24 11:24

Iz ljubavi prema sportu, tradiciji i kulturnoj baštini.
Za mene je ova manifestacija već kulturna baština.
Srdačan pozdrav

Gost

#9

2016-09-24 13:12

Svi trebamo čuvati tradiciju ovog plivačkog maratona kojom se toliko ponosimo i stvarati nove vrijednosti, jer je to naša dužnost i obaveza.