Ja sam branitelj RH, mene Josp Klem ne zastupa

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Ja sam branitelj RH, mene Josp Klem ne zastupa.


Gost

#1

2016-10-05 20:30

klemmonja, seljačino lopovska i pederska, nisi dostojan da nastupaš u moje ime

Gost

#2

2016-10-05 20:42

Klem ili bilo tko drugi TKO PREGOVARA SA ČETNICIMA JE ZA MENE VELEIZDAJNIK !

Gost

#3

2016-10-05 21:30

Potpisujem zato jer oni moraju doći do nas, a ne obrnuto!
Kako god bolno to bude.. taj zadovoljstvo im ne smijemo dati!
Raymond van der Linden.

Gost

#4 Re:

2016-10-05 21:36

#3: -  

 samo kad dođu trebamo ih poslat savom nazad, a mogu povest i domaćina klemonju ako ga toliko "cene"


Gost

#5

2016-10-05 21:55

Jer u ime mog supruga nitko neodlucuje

Gost

#6

2016-10-05 22:04

Nitko nema pravo razgovarati s četnicima u ime žrtava rata, poginulih branitelja i uime svih nas. Mi smo se branili i oni nisu nikakvi veterani, već agresori i krvoloci.

Gost

#7

2016-10-05 22:05

Kad bi već bila nužna i potrebita situacija za pregovaranjem predstavnika hrvatskih branitelja o našim nestalim suborcima sa srbijanskim okupatorskim vojnicima, ja bih na mjestu Predsjednice RH za koju vjerujem kako stoji iza cijeleove priča, (po mome sudu barem njezin ured) poslao našeg Predraga Mišića-Peđu iz Vukovara, hrvatskog branitelja i hrvatskog dočasnika srpske nacionalnosti neka mu kažu gdje su naši najmiliji...Pa bi onda oni vidjeli svoje..a to bi i moralno i politički i operativno bilo bolje za Hrvatsku i kod domaće i kod svjetske javnosti....To je moje promišljanje kako se vode političke bitke.

Mario Maks Slaviček,Hrvatski Vojnički Red ČUVARI DOMOVINE


Gost

#8 Re:

2016-10-05 22:05

#6: -  

 


Gost

#9

2016-10-05 23:11

Povijest je dokazala da se ne može vjerovati onima koji se nikad nisu odrekli naše domovine..kad priznaju da su bili agresori na neovisnu državu, plate ratnu štetu, otkriju gdje su naši nestali i vrate sve opljačkao onda možda možemo sjesti za isti stol..do tada im ne vjerujemo ni kad darove nose jer je njima u interesu da ishode mirovine, vrate dio ratnih zločinaca u RH i o slabe gospodarski našu zemlju..nakon 3 neuspjela braka samo bolesnici se ponovo spajaju, osim ako nema iznimno jakog razloga..ja ga sa hrvatske strane kao branitelj ne vidim ni sada ni u daljnjoj budućnosti..međunarodna zajednica je također rekla sve o domovinskom ratu tako da ovo nema niti jednog normalnog razloga da se čini..
Eugen Burčak
Petrovci

#10

2016-10-06 04:48

Gospodine Klem ja sam maloljetni branitelj razvojačen i ne zanimaju me četnici kojima bi vi vjerujem dodjelili i mirovine a naši branitelji da gladuju još više, što neidete u srbiju pa tamo pretstavljajte njih ako vam je stalo toliko do njih.


Gost

#11

2016-10-06 05:06

ja sam potpisao

Gost

#12

2016-10-06 05:15

....zato što sa teroristima i agresorima nema pregovora ni razgovora.... ZA DOM SPREMNI!!!......

Gost

#13

2016-10-06 05:50

Kakvi pregovori i u čije ime. Haag je rekao da Srbija nije bila agresor na Hrvatsku čak su ti svjetski jebivetri rekli da Srbija nema veze sa pokoljem u Srebrenici. Klem zar si zaboravio zločine u Vukovaru, a i diljem ljepe naše. I sa tima koji su sudjelovali u genocidu ti bi razgovarao. O čemu imamo razgovarati? Uzmi si Freda Matića i Bojana Glavaševića pa u svoje ime razgovarajte. U moje NE.

Gost

#14

2016-10-06 05:54

Mislim da je nepotrebna jer Klem moze predstavljati samo sebe i svoje interese

Gost

#15

2016-10-06 06:27

Nisam bio branitelj jer sam svećenik odnosno župnik u Austriji od 1989 god ali sam kao župnik u svojim zupama skupljao hranu, odjeću i štošta drugoga i pratio kamione te robe u Nuštar odnosno u skladište Ivankovo kod Vukovara i to je bio moj mali doprinos Domovini odnosno našim braniteljima  ...

... a samozvane "zastupnike" naših branitelja - u ovom slučaju IZDAJNIKA I PROFITERA ČASTI I VLASTI Josipa Klema ne priznajem ni ja jer smatram da bi Srbija morala ispuniti "x i y" uvjeta da bi se NEKADA moglo s njom sjesti "za stol" ...! 


Gost

#16

2016-10-06 06:32

Mene Hrvatskog dragovoljca branitelja nitko ne može zastupati u bilo kakvim razgovorima sa četnicima i agresorima ja dok sam živ sa njima nemam šta razgovarati mogu ih samo ako zatreba gledati preko nišana.

Gost

#17

2016-10-06 06:40


razumno, ni jedan branitelj a posebice dragovoljac domovinskog rata, koji imalo drži do svojih stradalih suboraca i civila ne smije dozvoliti da ga zastupa samoprozvani predstavnik branitelja....sa puno putra na glavi. radi li g. klem za opči interes branitelja, obitelji stradalih i nestalih ili za neki svoj boljitak...vjerujem u njega isto kao i u bivše vlade koje su izručivale generale, locirale, uhičivale i transferirale. mene NE zastupa!!!

Gost

#18

2016-10-06 06:41

Potpisao sam peticiju zato sto taj cin dozivljavam kao VELEIZDAJU Hrvatske i pljuvanje po kostima nasih Cura bi Decki koji se jos uivijek vode kao nestali.

Gost

#19

2016-10-06 06:45

ZATO ŠTO NE ŽELIM SA ČETNICIMA IMAT POSLA ,BRAT BLIZANAC MI JE POGINO ,JA SAM BIO RANJEN MNOGE ŽRTVE JOŠ NISU PRONAĐENE,I NE MOŽE NIKO MOJE IME ILI NAŠA IMENA ZASTUPAT BEZ NAŠEG ODOBRENJA

Gost

#20

2016-10-06 06:47

Pametnom, komentar nije potreban!

Gost

#21

2016-10-06 06:49

Samo časni i pošteni branitelji mogu govoriti u moje ime jer smo časno i pošteno nosili časnu odoru uz krunicu i Boga i časno oslobodili Domovinu od zla i nečasnih neprijatelja koji nažalost još uvijek imaju svojih pristalica ovdje a jedan od tih je po meni i Klemm što je dokazao u više navrata svojim ponašanjem

Gost

#22

2016-10-06 07:12

Kleem nema sta mene zastupat niti pregovarat s četnicima

Gost

#23

2016-10-06 07:16

Ne zelim da u moje ime nitko od samoizabranih predsjednika udruga govori,zastupa a narocito da se ne ispricava agresoru.

Gost

#24

2016-10-06 07:20

Tko mu je dao suglasnost da se predstavlja u ime svih branitelja??? On se moze sastajati s kim hoce ali samo u svoje ime !!!!!

Ja sam dragovoljac i mene on ne moze predstavljati !

 

Marcus Michael Vitkovic


Gost

#25

2016-10-06 07:40

zato sta je Klemm prodano đjbre