Peticija za preseljenje Zagrebačkog Maratona na drugu lokaciju


Anonymous

#1

2016-10-08 08:29

Osobno sam protiv toga da se Maraton održava na Trgu Bana Jelačića, te smatram da je najbolje da se preseli na Jarun, Bundek ili AK Mladost !
Goran

#2 Re:

2018-10-14 18:23

#1: -  

Jako inteligentno, nabroji mi jedan maraton u svijetu gdje se trči kružno 7 krugova (Jarun) ili 26 krugova (Bundek)?

Vrlo je zabrinjavajuće da u društvu imamo manjinu koja toliko negativno komentira Zagrebački maraton, event koji svake godine privlači sve više i više ljudi koji ovdje potroše novac, event koji promovira zdravi život i na kraju event koji se održava JEDNOM godišnje i to u nedjelju  - neradni dan kojeg većina tih istih provodi doma na kauču ili po kafićima.

Damir Kovačević

#3 Re: Re:

2020-04-07 07:09

#2: Goran - Re:  

Imaju Samobor, Podsused i Zaprešić - neka trče po poljanama, a ne da nam blokiraju promet gdje je najviše ljudi !
Boli mene ona stvar za taj "maraton", kud li nađu baš nedjelju i to na središnjem gradskom trgu u Zagrebu gdje je najviše ljudi (i to većinom starije životne dobi) koji MORAJU IMATI JAVNI PRIJEVOZ da bi došli do svojih kuća, a ovako moraju ići pješice !
Kako te trkače ne boli duša i nemaju nimalo srama prema ljudima, a pogotovo onima starije životne dobi (i invalidima) koji ne mogu ići pješice, a promet je blokiran zbog tog pišljivog "maratona" ?