Park za pse u Dugavama

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Park za pse u Dugavama.


Gost

#1

2011-09-27 15:29

Potpisala sam,ali nitko ne moze garantirati da ce ti potpisi pomoci :(
Sonja Salopek
Autor ove peticije

#2 Re:

2011-09-28 11:09

#1: -  

 Bok, hvala na potpisu. Istina i ja mislim da internet peticije ne vrijede, pa stoga mislim ovu nedjelju na Bundeku zamoliti neki od štandova da "udome" peticiju i daju je na potpis ljudima koji dolaze na štand. Osobno nemam nikavog iskustva s peticijama, ali pripremila sam listove s podacima (red.br.,ime i prezime, JMBG/OIB, potpis). Svaki list ima u zaglavlju zahtjev- tako da potpisnici budu sigurni da list s potpisima ide u navedenu svrhu. Najgore je što mi se može desiti da u nedjelju imam obavezu koja će me odvesti van grada. Bude li tako ,zamolit ću nekog sa UD/s livadice, koji dolazi da postavi peticiju. Ako imaš prijedlog za poboljšanje ideje, javi mi se,OK? Hvala i pozdrav,Sonja


Gost

#3 Zara

2011-09-30 16:23

#2: Sonja Salopek - Re:

Ja držim fige da to prođe, jer još davno smo skupljali potpise i pokušavali isto, ali je ostalo na tome jer nije bilo interesa na višim instancama :-/  Slično je pokušano prije 2 godine (mislim, ili malo više), čak se potpisivana peticija i predala u Komunalno, ali sada negdje stoji kao spis u ladici sa brdom drugih, jednako tako neriješenih papira :-/. Smatram da je park za pse prijeko potreban u našem kvartu, ali bojim se da ima puno drugih prioriteta, pa nisam sigurna kako će to završiti. Inače, na listama za peticiju je dovoljno da bude OIB, pošto je JMBG tajni podatak. Sve ostalo što si navela, dovoljno je.

I samo još jedno... Zašto u peticiji mogu državu birati samo na čirilici?


Anonymous

#4 Re: Zara

2011-09-30 16:41

#3: - Zara 

 Bok Zara,

Pokušat ćemo i drugim putem - preko GVČ N.Zagreb-istok direktno, pa ćemo vidjeti.

Što se tiče same tehnike peticije, nisam našla ništa lokalno i nemam pojma kako se mijenja jezik, a ne znam ima li u Lijepoj našoj slična web adresa. Za dobar cilj, jezik nije bitan (osim što mlade generacije stvarno ne poznaju ćirilično pismo, a mi stariji se još sjećamo iz škole) Hvala na podršci i dobar vikend