DA za pseci park u Gajnicama

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije DA za pseci park u Gajnicama.


Gost

#1

2011-09-29 18:56

Prostor izmedju dvije prometnice idealno je mjesto za istrcavanje pasa, jer je prazna livada, na taj nacin bismo napravili dobro djelo i vlasnicima pasa, ciji psici ne bi onda istrcavali na cestu, i ostalim stanovnicima, koji bi mogli slobodno prolaziti puticem koji ide pokraj livadice, a takodjer bi se oslobodili okolni parkovi za ljude i djecu.Toliko je udruga za pomoc zivotinjama, protiv nasilja nad zivotinjama, azila za udomljavanje, a kad se spomene parkic za pse, nailazimo na nelagodne komentare, cemu, zasto ljudi koji su pomogli jednom ljudskom bicu, koje je uzto najbolji covjekov prijatelj moraju biti tretirani kao gradjani dr reda, u mnogim evropskim zemljama psi mogu ulaziti u sve prodavaonice cak i u ljekarne i voziti se u svim prevoznim sredstvima, ja mislim da je jedna ogradica tako malo sto trazimo, zato Vas molim...podrzite nas..hvala puno!!srdacan pozdrav!

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2012-11-18 03:20


buba

#3 livadica ili park

2012-11-18 03:24

neki prostor gdje ima srveca i pjeska je odlican za pse.. <3 znam iz vlastitog iskustva jer imam 8 komada...hvala..