SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!.


Gost

#126

2013-12-30 18:25

Molim vas, samo im napomenite da majka medvjedica napada i do smrti za svoje mlade, pa je zaštićena i ne smije se ubiti.

Gost

#127

2013-12-30 21:55

procitala sam veoma lep i razlozan clanak o tome ,prvo pitanje zaista sta je neko trazio u tudjem dvoristu kad vlasnici nisu tu ,valjda je covek kad ide na poso trebao staviti i katanac na kapiju zbog nesavesnih pojedinac ,a drugo kad je hitna sluzba i jos neka sluzba bila u dvoristu sa dva tako OPASNA psa zar nisu iza sebe mogli dobo zatvoriti kapiju i proveriti da li je zatvorena ,svi znamo da nasi novinari vole bombaste izvestaje u kojima su psi krivi za sve pa se i ne cudimo da je i ovde takav slucaj ,zar kad se vec desi slucaj u dvoristu za hitnu i ostale zar nije bilo normalno da se vlasnik pozove ,pa to je ipak njegovo dvoriste

Gost

#128

2013-12-31 00:40

Sramotno koliko laži i nemorala, bojite li se Boga?
Sve se vraća u životu.

Gost

#129 Re: tužna istina

2013-12-31 02:34

#125: realist - tužna istina imam pse. mnogo mi znače i previše ih volim. da napadnu dijete složio bi se s tim da ih uspavamo.

Imam i pese/3 kom i djecu/2 kom, i kucu sa dvoristem i uocljivu plocicu na dvorisnim vratima "PAZI! OSTAR PAS". Susjedi su imali neko slavlje. Cujem lavez iz dvorista (ali bas ono pas luduje) izletim van da vidim sta se dogadja. Kad tamo necije KRELE, cca 9 g./znaci da zna citati... udara stapom po ogradi i cereka se sto pas pizdi. Steram pesa u kucu, izletim na cestu, kreletu oduzmem stap, stisnem odgojnu i odvucem kod susjeda u dvoriste di je ekipa rostiljala. Pitam cije je OVO, drzeci krele za nadlakticu. Gegajuci se dolazi uzrujana majka govoreci "pa sta sad dijete se samo malo igralo". I njoj stisnem odgojnu. Pomutnja je trajala kratko jer su ubrzo svi uvidjeli da je vrlo glupo draziti pesa od 50 kg. PITANJE br.1: Sta bi bilo da je pas ugrizo krele/tko bi bio kriv? PITANJE br.2: Koga eutanizirati? Psa ili debilnu majku koja drazenje zivotinja smatra prihvatljivim oblikom igre? ... ostatak dana sam bila vidno uzrujana a susjedi su kasnije dosli ispricati se zbog glupace


Gost

#130 Re:

2013-12-31 02:53

#102: - Psi nisu krivi, kaznite neodgovornog vlasnika.

Jel zaista vlasnik kriv ili se mozda curica isla igrati sa mladuncima? Malim pesekima tesko je odoljeti.

Jeste li bas 100% sigurni da curica sama nije otvorila vrata od dvorista i krenula unutra???

Razmislite.


Gost

#131

2013-12-31 08:15

Dobro da jadne pse nisu pozvali na sud, da kazneno odgovaraju. Gazda treba odgovarati, a ne psi. Ako ne moze preuzet odgovornost i brigu, nek radje ima ribice. I to zlatne, ne pirane.

Gost

#132

2013-12-31 08:25

a kaj da komentiram ? spasimo te cucke i to je to ,pozdrav

Gost

#133

2013-12-31 09:04

Vrijeme je da ljudi prestanu biti glupi i konačno shvate da pas nije odgovoran za svoje postupke, već je krivica uvijek i nedvojbeno čovjekova.

Gost

#134

2013-12-31 11:13

Svakom pametnom čovjeku koji se imalo razumije u ponašanje životinja će biti jasno o čemu se tu radi i da su totalne gluposti ono što je izrečeno u medijima. Neki će reći da nema usporedbe ali neka se zapitaju što bi oni napravili nekome da napada njihovu djecu (jer ako nam je jasno da su to instinkti i da ljudi npr znaju da ne diraju psa dok jede itd) bit će im jasno da ovo što je napisano u medijima nema veze s vezom.

Gost

#135

2013-12-31 11:19

Još nešto, da su moja tri maltezera teška 50 kilograma bili bi puno opasniji od tih stafforda koji su kao krvoločna pasmina...

Gost

#136

2014-01-02 17:56

Ovakvi članci podržavaju i tako nisku svijest ljudi o dobrobiti životinja. Mislim da i bez ovakvih pretjerivanja ima previše ljudi koji ne razumiju i ne podnose životinje.
SVAKI ŽIVOT JE VAŽAN!
Da bismo živjeli sa životinjom moramo je upoznati i najmanji pas je samo pas, životinja sa svojim nagonima i instinktom i moramo naučiti njihov "govor".

Gost

#137

2014-01-03 12:22

NISAM U MOGUCNOSTI DA DONIRAM,ALI SAM SRCEM UZ NJIH

Gost

#138

2014-01-06 18:39

Sisak je prepun staforda i neznam ni jednog da je ikada pokazao znak agresije prema ljudima, pogotovo prema djeci.

Gost

#139

2014-01-11 15:39

Potpisite...takvi psi bez razloga ne napadaju a kamoli nesto drugo....imam 3 takva..i to su bebe,ane krvolocne zivotinje kako novine pisu... 90 posto je laz!!!!

Gost

#140

2014-01-11 16:03

"Azra, Bela i štenci su psi iz one nesretne priče o napadu četiri ˝krvoločna˝ Stafforda. Ta ˝priča˝ je zapravo govor mržnje prepun neistina koji je ove dvije dame i dječicu doveo do prijetnje smrću! Naime od trena otvaranja ove peticije, ostalo je još 8 dana kad bi se ubojstva trebala izvršiti. Ta četiri ˝krvoločna psa˝ koja su ˝trgala˝ ljude i ˝međusobno se borili˝ su dvije odrasle ženke i štenci jedne od njih stari svega 5 mjeseci. Jedina istina iznesena u medijima je da je djevojčica završila na šivanju, s ozljedama neusporedivo manjim od navedenih. Stariji muškarac ima nekoliko ogrebotina. Da su ti psi uradili, ono što se u medijima željnim senzacija pisalo od strane nazovinovinara, djevojčica kao i druga osoba više nebi bili među živima. Sam otac djevojčice je rekao, kako su 5 do 10 minuta prije nesretnog događaja, vrata dvorišta bila zatvorena. Nitko nije postavio pitanje tko je otvorio vrata? Zašto su psi odreagirali tako, dali je majka branila svoje štence jer su bili ugroženi? Spasimo Azru, Belu i štence! Dosta je više medijskog terora i propagande koja će nakraju dovesti do zakona kojima će ubijati naše heroje! Neka ovo bude naša prva pobjeda u nizu bitki koje ih očekivaju! SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!.............dovoljan razlog

Gost

#141

2014-01-11 16:06

#129: - Re: tužna istina

kakvih glupih ljudi ima....STRAŠNO!!!!!

 

 


Gost

#142

2014-01-11 17:01

Ja ne kuzim.. ako je kao navodno bio "agresivan " jedan pas cemu uspavat ostala 3 i to još neduzne stence.. da je pekinezer u prici price nebi ni bilo a posto je to stafford odmah sve najgore..

Gost

#143

2014-01-11 17:57

tipično za inspektore ove države, rade posao tako da kažu da su napravili, a ne da temeljito to odrade kako i dolikuje. to što će u procesu biti ugašeni nevini životi, koga briga. MOŽE VAS BITI SRAMOTA!!!!!

Gost

#144

2014-01-11 18:31

Ne volim predrasude ni prema ljudima,ni ostalim divnim bićima...sestra mi ima argentinsku dogu u provincijskom mjestu je ona monstrum,a Tala je prava beba...iskreno volim pittove!

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-01-11 18:43



Gost

#146

2014-01-11 18:44

Jadni psići :(
Ljudi su najgore životinje..

Gost

#147

2014-01-11 18:45

Od srca potpisijem,jer volim sva divna stvorenja...hrabrog srca i prijatelje do smrti!