SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!.


Gost

#76

2013-12-27 10:27

Uvijek su krivi vlasnici, NIKAD psi.I žalosno je da se za sve i svašta uvijek iskaljuje na psima!

Gost

#77

2013-12-27 10:31

ne krivite uvijek pse za njihove reakcije neko zapitajte se šta ih je dovelo do toga, ljudski faktor

Gost

#78

2013-12-27 11:22

Svakome zdravog razuma jasno je da napad pasa nemoze proci samo sa ovakvim ozljedama, pa da se i radi o Pinča! Ovo je sulod i izazvati ćete bijes svih vlasnika pasa ukoliko još jednom presudite psima koji nisi krivi! Uostalom, radi se o ljudskoj grešci jer je čovjek otvorio vrata!

Gost

#79

2013-12-27 12:04

Nadam se da ćemo ih uspjet spasit :)

Gost

#80

2013-12-27 12:57

Ljudi su jedine životinje ovdje. Pse smo odavno prestali zvati životinjama i počeli ih doživljavati kao što i jesu, djelom našeg života, naša obitelj, najbolji prijatelji, netko tko će nas razumijeti bolje nego bilo koji čovjek...nažalost, samo su ipak životinje pa su ogledalo svog vlasnika. Svi staffordi koje sam do sada srela (a sretala sam ih) nemogu biti veće maze nego što jesu. Da se te pse da na čuvanje nekome tko je već imao ili ima pse garantiram da bi ti "krvoločni" staffordi postali najveće maze koje postoje.

Gost

#81

2013-12-27 14:06

Želim svu sreću Azri, Beli, štencima i ovoj peticiji da uspije

Gost

#82

2013-12-27 14:09

Žao mi je djevojčice, ali mi je žao i ovih pasa. Etiketirani su od strane medija, kao krvoločne ubojice, čiji se svaki krivi potez vješto poprati masni napisima i korištenim epitetima poput " pobješnjeli, razjareni, staford". Ovo je bilo ništa drugo osim spleta nesretnih okolnosti. I zbog takve stvari psi ne smiju niti ne mogu biti ubijeni!

Gost

#83

2013-12-27 14:20

osobno iskustvo, vlasnica sam 2 AMSTAFA, riječ je o braći, jako su različiti,dobri, privrženi, razigrani, dobri čuvari,poslušni,ma sve najbolje o njima, a zašto su takvi? Samo zato što sam i ja prema njima ok, nikada ih ne kažnjavam agresivno, uvijek nagrade i puno ljubavi... mislim da životinje nisu krive, žao mi je djeteta iznad svega,,,,


Gost

#84

2013-12-27 14:46

nedaj mo ih nisu krivi............

Gost

#85

2013-12-27 15:47

S tim psima treba rditi ljudi ih uzimaju radi izgleda pa se dogodi ovakav problem staffordi su jako pouzdane i stalozene zivotinje koje su odane vlasniku ja imam djete od 11mj i stafforda od 2god i oni se igraju te stafford pazi na nju i cuva ju sve je stvar odgoja

Gost

#86

2013-12-27 17:51

Iskreno se nadam da će ova peticija spasiti ova nedužna bića i da se nadležni neće oglušiti kao što se to obično događa,najlakše je ubiti biće kojemu nije dopušteno da se brani,koje je već unaprijed osuđeno bez sagledavanja prave istine,kako je moguće u jednoj demokratskoj Europskoj državi ubijat životinje bez razloga a znamo jako dobro koliko ih je ubijeno na takav način,pisana je peticija i za Miška da se pronađe počinitelj ali i to je ostalo mrtvo slovo na papiru kao i svi zakoni doneseni za zaštitu životinja,nitko ne reagira čak se ne žele oglasiti ni na prijave građana pa se ja pitam za čega nadređeni služe i primaju plaću,za čega ja i tisuće drugih plaćamo članarinu prijateljima životinja kada se apsolutno ne čini ništa da ih se zaštiti.Do kada više tako,do kada će ova nedužna bića puna ljubavi ispaštati i stradati od ljudske ruke koja ne preže pred ničim i koja misli da je jedina na planeti i do kada će ljudi sebi uzimati za pravo da odlučuju tko će živjeti a tko ne.
georgia

#87

2013-12-27 18:24

Dugogodisnja sam vlasnica 2 stafordice i svaki puta sam iznova i pretuzna i ljuta u isto vrijeme kada se pasmini ne da sansa kada se desi ovako laksi napad,nego se uvijek trazi smrt! Znam slucajeva drugih pasmina koji su napali ljude,usmrtili druge pse,ali nikada ovakve hajke. Svi mi vlasnici i poznavatelji pasmine znamo da ovo nije bio napad jer znamo snagu nasih pasa. Usmrtiti pse jer su najvjerovatnije bile zastitnicki orjentirane prema stencima je ludo i jadno. Da je bilo koja druga pasmina reklo bi se da treba ispitati okolnosti. Drzim im fige da ovo prezive!

Gost

#88

2013-12-27 20:16

Nadam se da bude bilo koristi od ove peticije. Psi nikad nisu krivi, tu je uvijek ljudski faktor u igri.

Gost

#89

2013-12-27 20:24

Nije uredu uspavat Pse, jer imamo "pasa" koji su nas i jače ugrizli za dupe i uništili državu pa ne vidim brzu i efikasnu egzekuciju na stadionu uz bobastičnu reakciju tiska. Hvala.
Pas je živo biće sa svojim instinktima. Eutanazija nije niti će ikad biti prvo i konačno rješenje.

Gost

#90

2013-12-28 06:34

Uvijek je čovjek kriv, nikad pas, ali tu jednostavnu činjenicu nikako da svi shvate i prihvate.

Gost

#91

2013-12-28 09:37

U nemilom događaju ima više nejasnoća, tekstovi u novinama su napisani senzacionalistički. Peticiju potpisujem jer bih želio da se temeljitije istraži vlasnik, spomenuta djevojčica i njezin otac te njihova djela ili nedjela.

Gost

#92

2013-12-28 10:18

Najlakše je okriviti pse i uspavati ih. Često su napadi prikazani kao krvoločni, strašni i nitko ili rijetko tko se pita zašto je do njih došlo.

Gost

#93

2013-12-28 10:25

spasimo sve zivotinje

Gost

#94

2013-12-28 10:26

Spasite zivotinje
spasite zivotinje

#95

2013-12-28 10:26

spasite zivotinje

Gost

#96

2013-12-28 10:49

Psi nisu krivi... Ako treba globit vlasnika nek' ga se globi..Jedan ugriz ..od 4 i to staforda???!! Ma, ne budite smiješni!

Gost

#97

2013-12-28 12:43

Primitivni ljudi u primitivnom svijetu...A ko će biti kriv nego AmStaff
Biti izgrižen od 4 staffa a uimati samo jedan flaster na nozi???
Sad su referendumi u modi..možda raspisati jedan da staffovi budu ravnopravni sa svim drugim psima , te ako im se tako okrutno sudi, eutanizirati i sve male krvoločne lajavce

Gost

#98

2013-12-28 15:16

Imam dva staffa i više mi je dosta priča o "krvoločnim zvijerima". Ljudi su kao povodljive ovce, dovoljno je vidjeti razjarenu gubicu nekog psa nalik staffordu da se odmah donese zaključak, naravno negativan kojeg još "začini" neuki novinarčić sa udarnom (i neprovjerenom)vijesti.
Zašto nikada ne pišu koliko je ljudi ugrizlo "živčani" pudli, pekinezeri,pinčevi,...
Ivona

#99 Re:

2013-12-28 16:27

#41: apbt4life -

Držati psa bilo koje pasmine u neograđenom dvorištu je krajnje neodgovorno. Što je s prometom? Što da izleti na cestu? Hoćete li i onda okrivljavati novinare?

Činjenica je da su stafovi bili uzgajani prvenstveno za borbe sa životinjama, a kasnije i za ilegalne borbe pasa. Shodno tome potreban im je snažan autoritet da svoj prirodni instinkt zatome i svaka vam čast ako ste uspjeli u tome.

Žao mi je ovih pasa, smatram da ih treba uzeti vlasniku, dodijeliti nekome s iskustvom u uzgoju ov pasmine i kazniti vlasnika novčanom kaznom te mu zabraniti daljnji uzgoj svih pasmina, ne samo opasnih. S obzirom na moj razgovor s veterinarskim inspektorom koji vodi ovaj slučaj, sumnjam da će ova peticija išta promijeniti, ali hej, uvijek se možemo nadati.


Gost

#100

2013-12-28 16:39

i love staff