Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj.


Gost

#76

2014-03-27 03:55

Molim sve moje prijatelje da potpisu ovu vaznu peticiju. Moj je unucic umalo umro zbog cijepljenja kad je napunio godinu dana. Od tada nismo dozvolili cijepljenje, u Kanadi, i dijete je vise nego samo ok. Sasvim je zdrav, snazan, bistar i veseo djecak sada od 9 godina. Obecali smo mu da ga nitko vise nece taknuti sa cjepivom onu tesku noc kad smo ga za dlaku mogli izgubiti... Hvala Bogu da nam ga je vratio...

Gost

#77

2014-03-27 06:07

Roditelji bi trebali sami odlučivati a država bi trebala n druge načine promovirati ono što smatra važnim a ne prisilom. Pogotovo ne ako postoje sumnje da cijepljenje uzrokuje negativne reakcije kod neke djece.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-03-27 06:24



Gost

#79

2014-03-27 06:31

ne podržavam obavezno cijepljenje!!!!

Gost

#80

2014-03-27 06:42

svatko ima pravo izbora

Gost

#81

2014-03-27 06:50

sloboda izbora,pravo izbora,roditelj je jedini koji ima pravo odlučivati o svojem djetetu

Gost

#82

2014-03-27 06:55

Nabijem ih


Gost

#83

2014-03-27 06:59

mi smo jedine fizičke osobe koje mogu stat između neodgovorne vlade,doktora,farmaceuta i nase djece....nitko od njih ne garantira potpisom za ta cjepiva....u tome je baza! kad potpišu i preuzmu odgovornost za posljedicekao pojedinci....nece ni trebat pisat peticiju.kad dođeš na cjepljenje sa djetetom samo traži potpise odgovornosti pa da vidiš kako ces ga dobit i ko ce moc kontra tvojih uvjerenja...nema Boga koji ce me nagovorit da idem na stetu diteta....RUME

Gost

#84

2014-03-27 07:04

Moju djecu sam ja začela, ja rodila, ja ih odhranjujem i brinem se za njih a ne država , ustvari ona mi odmaže a nikako pomaže, zato je moje pravo odlučiti da li cijepiti djete ili ne.

Gost

#85

2014-03-27 07:16

Sloboda izbora i smanjivanje mogućnosti za manipulacije u zdravstvu i farmaceutskoj industriji

Gost

#86

2014-03-27 07:19

Nešto obvezujuće nije uvijek i najbolje i zato treba postojati alternativa

Gost

#87

2014-03-27 07:20

To treba da je stvar svacijeg licnog izbora I odluke za vlastito dijete!

Gost

#88

2014-03-27 07:21

To bi trebalo da je stvar svacijeg licnog izbora I odluke za vlastito dijete!

Gost

#89

2014-03-27 07:36

nasušna je potreba dozvoliti roditeljima slobodan izbor za cijepljenje svog djeteta.To su shvatile mnoge države i tako se odredile pri čemu su svakako kao jedan od razloga uvažile negativna iskustva roditelja koja su bila posljedica cijepljenja čime je bilo ugroženo zdravlje djeteta....A kod nas se u dispanzerima nažalost ne vodi (obavezna) evidencija o nus pojavama ,pa je naše zdravstvo uskraćeno za takve relevantne statističke podatke. Govorim iz vlastitog iskustva..... Srdačan pozdrav.

Gost

#90

2014-03-27 07:37

ne želim da nam truju i uništavaju djecu. Od zdrave djece žele nam cijepljenjem stvoriti bolesnu djecu. Cijepljenje je zločin nad djecom.

Gost

#91

2014-03-27 07:42

Svatko neka bira što će ili neće raditi sa svojim i životom svoje djece!!!!!

Gost

#92

2014-03-27 07:52

Podrzavam svaku borbu za ljudska prava jer ovo sto rade je teror i treba im se sto prije stati na kraj!

Gost

#93

2014-03-27 08:07

Svatko treba imati pravo na izbor, tako i u ovom slucaju treba biti i nitko ne bi smio biti prisiljen protiv vlastite volje
Rancher

#94

2014-03-27 08:37

Potpisao sam i pozvao na potpis cijeli svoj adressbook, ali prikupljanje potpisa protiv odluke Ustavnoga suda je na žalost besmisleno. U našemu pravnom poretku takva odluka je odluka najviše instance protiv koje nema nikakvoga pravnog lijeka u RH nego se samo i isključivo protiv nje može povesti postupak pred Europskim sudom za ljudska prava u Strasbourgu. Odluka toga suda je jedina po kojoj bi Ustavni sud mogao korigirati svoj stav. Sve drugo nam je na žalost uzaludno trošenje energije.

Gost

#95

2014-03-27 08:45

Molim vas potpisujte peticiju.
Cijepljenje se mora ukinuti.

Gost

#96

2014-03-27 08:47

Moj prijedlog je da se peticija potpisuje na nekome javnom mjestu npr.Cvjetni Trg ili Trg bana Jelačića

Gost

#97

2014-03-27 08:51

Kao roditelj želim znati koji su rizici i dobrobiti od cijepljenja i moram biti slobodan sam donijeti odluku da li ću ili ne cijepiti svoje dijete. Medicina naglašava dobrobiti za koje sam siguran da postoje, ali šuti kao zalivena o (teškim i prilično čestim) nuspojavama. Također, potrebno je cjepiva učiniti sigurnijima i zbog toga treba provest javnu raspravu i dati mogućnost izbora!
Borac za dječje zdravlje

#98

2014-03-27 09:05

Ko ne misli cijepiti djecu rađe nek nikad nema djecu, to mu je najpametnije, jer očito nema ni mozga...necjepljeno djete ne može živjeti duže od godine dana a i to kaj živi živi u teškim bolestima i u mukama umire. Stvarno niste normalni, rađe bi imali bolesno djete nego mu pomogli, očito nemate pojma kakve sve bolesti postoje od rođenja. Takvima treba uzeti djecu. A nuspojave od cjepljenja nemogu se ni približno mjeriti s težinama bolesti od necjepljenja, nuspojave se događaju na 1/1000 djece, a bolesti od necjepljenja će pogoditi svako dijete, sva takva djeca će umrijeti a da ne govorimo o epidemijama i pandemijama bolesti. Možemo biti sretni da postoje cjepiva i da možemo zaštitti sebe i svoju djecu! Da ne postoje cjepiva nebi ni mi postojali, vratite se samo u prošlost i sjetite se kakve bolesti su nekad harale svijetom. E pametni moji da vas roditelji nisu dali cijepiti nebi sad mogli tu pametovati, odavno bi bili dva metra pod zemljom.


Gost

#99

2014-03-27 09:10

Nemam komentara...više nemam nikakvog komentara niti na ovaj svijet, niti na ovu državu.

Gost

#100

2014-03-27 09:13

Podržavam u potpunosti i jedino što imam reći je da smo mi slobodni ljudi i imamo pravo na slobodu, kako odabira, kretaja , dianja i odluka ...