SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

apbt4life

/ #41

2013-12-23 13:25

Kao vlasnica pit bulla, koji je genetski isti kao staf, a zakon nase jadne drzave ih diskriminira svrstavajuci pod opasne pasmine, moram ovo komentirati. Znaci moj pit bull ima godinu i mjesec dana, pas je proveo min. trecinu svoga zivota okruzen djecom, sto u dvoristu, sto na igralistima, sto u gostima. Nikad, ali bas nikad, nije doslo do ikakvog incidenta sto se tice ljudi. Pa ljudi moji, ovdje nesto ne stima, pitove od kojih su nastali stafordi su usmrcivali ako su pokazivali znakove agresivnosti, ti psi su stvoreni da vole ljude. Moj pas zivi u kuci, spava sa mnom u krevetu, zivi u neogradenom dvoristu, nikad na lancu ili u boksu, a NIKADA do ikakvog incidenta nije doslo! Ovako kazniti pse, a pritom ne objasniti situaciju je vise nego sramotno i odvratno od nase drzave!! A te novinare, oprostite na izrazu, nabijem na k**** jer sve preuvelicaju, a o incidentima pisu samo kada su u pitanju pitovi i stafodi. Nikada ni jednu rijec lijepu o tim pasminama u novinama nisam procitala, pitam se zasto, a ima ih mali milijun!!!! Ova drzava. ovi zakoni, ovi novinari su najvece smece! Najlakse je optuziti onoga tko se ne moze braniti, i jos pritom ne navesti sve informacije (poput toga da su od 4 stafa, 2 stenca i jedna je majka koja je mozda instiktivno branila svoju djecu??) Uglavnom, ljudi, skupite se, dijelite peticiju, spasimo pse koji nisu zasluzili ovakav zavrsetak i pri tome mislite na Vase doma ''opasne'' pasmine koje ce jednom mozda steci ista sudbina zbog ovakvih ljudi i novinara!!