SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

Quoted post

realist

#125 tužna istina

2013-12-30 17:26

imam pse. mnogo mi znače i previše ih volim. da napadnu dijete složio bi se s tim da ih uspavamo.

Replies


Gost

#129 Re: tužna istina

2013-12-31 02:34:36

#125: realist - tužna istina imam pse. mnogo mi znače i previše ih volim. da napadnu dijete složio bi se s tim da ih uspavamo.

Imam i pese/3 kom i djecu/2 kom, i kucu sa dvoristem i uocljivu plocicu na dvorisnim vratima "PAZI! OSTAR PAS". Susjedi su imali neko slavlje. Cujem lavez iz dvorista (ali bas ono pas luduje) izletim van da vidim sta se dogadja. Kad tamo necije KRELE, cca 9 g./znaci da zna citati... udara stapom po ogradi i cereka se sto pas pizdi. Steram pesa u kucu, izletim na cestu, kreletu oduzmem stap, stisnem odgojnu i odvucem kod susjeda u dvoriste di je ekipa rostiljala. Pitam cije je OVO, drzeci krele za nadlakticu. Gegajuci se dolazi uzrujana majka govoreci "pa sta sad dijete se samo malo igralo". I njoj stisnem odgojnu. Pomutnja je trajala kratko jer su ubrzo svi uvidjeli da je vrlo glupo draziti pesa od 50 kg. PITANJE br.1: Sta bi bilo da je pas ugrizo krele/tko bi bio kriv? PITANJE br.2: Koga eutanizirati? Psa ili debilnu majku koja drazenje zivotinja smatra prihvatljivim oblikom igre? ... ostatak dana sam bila vidno uzrujana a susjedi su kasnije dosli ispricati se zbog glupace