Peticija za registar porodičnih nasilnika

Quoted post


Gost

#14

2016-07-03 19:20

zato sto sam od rodjenja maltretirana i proganjana od oca,a narocito zadnjih 1,5 godinu.Moja majka je trpela 60 godina nasilje od njega,a onda ju je ubio pre 1,5 godinu,ali ja sam shvatla to tek kada sam je sahranila.ne mogu da dokazem a on ima veze i u policiji i svuda i ipada da je on od mene proganjan i maltretiran i on je dobio zastitu u Centru za soc.rad i u Policiji, a mene i dalje proganja,oduzima majcin deo nasledja meni .Takodje ,deli porodicno sve komsijama,drugim zenama, Ja,cerka jedinica mu smetam u tim akcijama . 3 puta me je posle majcine smrti do 40 dana pokusavao da ubije kao i majku. Nemam zastitu a borim se sama.Ima advokata koji je isti kao i on. Molim za pomoc svake vrste.

Replies


Gost

#15 Re:

2016-07-03 19:45:48

#14: -  

 Strašno

 

BUNT
Gost

#55 Re:

2016-07-04 19:02:46

#14: -  

ja ne znam sta ti cekas TEBI JE ZIVOT U OPASNOSTI !!!!! Nemoj da mislis da ja pametujem jel sam i ja imala nasilje u porodici i dokle god sam cutala nije se nista promenilo.. Zovi miliciju svaki boziji dan..idi u zenski autonomni centar ili sigurnu kucu i nemoj da mi kazes da ti nece pomoci jel ja tvrdim da hoce i da ce te odmah skloniti.ako zelis sebi da pomognes.ako ne zelis ti cekaj