Stop! Spomeniku Ademu Jasariju u Dragasu!

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Stop! Spomeniku Ademu Jasariju u Dragasu!.

Ademi

#1 The fuqs this?

2016-05-01 21:30

You lot can piss off man.

Scanderbeg

#2 goranci

2016-05-01 22:30

Jel ste vi normalni bre?

 

kosumi

#3

2016-05-02 12:50

Jer misllite vi da zhivite na kosovo ili jos sanjate za serbiju ali imate pravo jer vlast kosova je krivac sta se vi ponasate ovako jer daje vam vise prava nego sto zasluzujete ali doqiqe vreme i za vas 

bp

#4

2016-05-02 12:56

I fully belife that the guyes which are behind this idea are stupid and crazy. Kosova has a space for each of us, and each of has the rights to use the opportunities which are available. Who dose not see himself in Kosova and do not see himself, please find another place most probably in Srbia. Kosova is belonging to Kosovars.

Velika Albanija

#5 Bac ti ke me qen ne Dragash

2016-05-02 15:07

Sta vas smeta vas spomenik Adem Jasharija dali hocete spmenik Slobodana Milosevica picka vam materina, od sada imat cete prava kurac moj jebem vi pod spisku. Mrsh idite u srbiju neka vam siluju te vase sestre i majke kurve.

Rrofte Shqypnia

#6 700 mij nona ja u qifsha bre mini shkijet e nones

2016-05-02 18:06

Njehere me tregoi nje plak qe ju kryqin ne tavan e mbani he nonen e pisave, qe veq me shkijet ja sbon, o pisa keni mbet mini komunitet skeni ka e qini nonen 

VELIKA ALBANIJA

#7 VELIKA ALBANIJA GREEAT ALBANIA

2016-05-02 18:37

Fuczkk SERBS FUCzKK GORAN FUCzKK MAKEDONSKI GOVNA SLAVIC 

GoranciSrbi

#8 GJS

2016-05-02 20:51

Gora je deo Srbije 

osman

#9 Re: jashari nikad vo dragash

2016-05-03 09:32

#3: kosumi -  

 ne seri , mije goranci sme vekovima na tija ognista znaci od turci ka bilje 500 godine od srbi pa sega i vije albanci, al mije sme ostanalje tuje i gde god da sme pa se vracame na svuje, mene licno apsolutno adem jashari nisto mi neznaci i nema smisla da go stajet vo dragash ka 100 posto goranci som siguren da nego svacaje za svujego osloboditelja. 

sega od drenica materina ce go nosime vo dragash , apsolutna propaganda albanaca bravo shiptari

 

osman

#10 Re: Bac ti ke me qen ne Dragash

2016-05-03 09:35

#5: Velika Albanija - Bac ti ke me qen ne Dragash 

 ma pushi kurac siptaru jedan, koja ti je picka materina ki me qen ne dragash po po al u kurcu , jebo vam pas mater i jasharu i vama svima po spisku , pa budalo jedna glupa mi smo na tu u gorii od kad je veka 500 godina su turci bili na kosovu a mi goranci smo opstali srbi su vladali mi smo opet optali i sad ste se vi vashke pojavile us pomoc amerika i zapada naselile kosovo i sad ce da mi visi kurac od teroriste u dragashu more mrs u tri pizde materine , kako vam je ovo vreme doslo tako ima da vam i prodze mamu li vam shiptarsku

Знам бре

#11 Подршка!

2016-05-03 13:16

Адему Јашарију треба судити посмртно за тероризам и да уђе у књиге као терориста, злочинац и убица! Какав споменик каква чуда!


Gost

#12

2016-05-03 13:27

Горанци су мало уплашени, што је нормално с обзиром на то где живе, али свака част и ту показујете много више храбрости него многи други! Издржите, имате подршку народа а ако терористи победе то није разлог за очајањем. брзо ће Адем у свету постати познат само као терориста што и јесте.


Anonymous

#13 Re: GJS

2016-05-03 14:04

#8: GoranciSrbi - GJS 

 Goranci nisu nakavi Srbi. I ne zasto mislite da ovaja petcija u korist Srba?

Sleman

#14 Re:

2016-05-03 17:00

#3: kosumi -  

 Mislimo da zivimo na Kosovu, ali onako kako mi hocemo. Isto kao sto vi zelite da zivite onako kako vi hocete.
Za nas je Kosovo Srbija, za vas je republika. Koljaca, teroristu Jasarija necemo. Imamo mi dosta Goranaca pripadnika vojske Jugoslavije koji su izginuli braneci se od tog koljaca.
Stop Ademu vo Gora i tacka.

Demir

#15 Re: Re: GJS

2016-05-03 17:01

#13: - Re: GJS 

 Ni ti nisi nikakav Srbin


Anonymous

#16 Re: Re:

2016-05-03 19:40

#14: Sleman - Re:  

 Dojdi vo Gora pa ga brani!


Gost

#17

2016-05-09 16:29

Zato sto su Goranci apsolutno u pravu. Adem Jasari nije njihov, a nije ni ovoma sto ga napravise herojem jer je upravo njima nanosio zlo . Sve se zna samo su morali da nadju zrtvu za heroja a koga bi drugog do saradnika UDB- e.