Петицијa за постављање новог свештеника


Gost

/ #21 APIS

2015-01-26 18:26

Pomaga Bog!,oce Panto,hvala vam na opsirnijem opisu novog popa,sve sam pazljivo procitao,i sam ne mogu da verujem,da je ovaj pop sa ovoliko poroka,mogao da se zapopi,a kamoli da dodje u Afriku,i da bude pastir,tom narodu,koji je sve u svemu dobar i posten!.Hvala vam jos jednom sto ste kako kazete izneli sve cinjenice,sa dokazima,koji mogu da se dobiju od ljudi gde je sluzbovao,ovaj nazovimo ga sada popom,i ako je pred Bogom mnogo gresan.Svi smo gresni,ali da li je veci greh kada jedan pop krade,laze,pravi spletke i mrzi svoj narod,ja mislim da je mnogo gresniji,no mi obicni smrtnici,koji pogresimo,a i nismo svesni toga.Zar jedan pop koji je ucen da propoveda sve sto je dobro da se pred Bogom radi,a gle jada  on nije narodni pastir,no gle jada on i krsi Bozije zapovesti.Pa ako je i od popa mnogo je.Sada bih vas zamolio da nam malo opisete kako kazu nasi Srbi uciteljicu,posto je dobro znate i poznajete,pa vas molim malo da nam opisete nju i njenu licnost.Za sada toliko,cekam vas odgovor,pa onda cu vas pitati da opisete i ostale popove nelegalne saradnike.Svako dobro vam od Boga zelim,VAS BRAT U VERI!!!.