PROTIV PROMJENE PUTNOG TROSKA

angry

/ #26

2016-08-30 16:15

Kao što  je već netko opisao sličnu situaciju,a radi se o tome da mi je odobreno 1000kn putnog troška, cijena mjesčne karte mi iznosi 1400kn (da napomenem da se radi o karti za autobus). Putujem svaki dan, idem automobilom, i imam oko 64 km u oba smjera, bliže nisam našla, sretna da sam uopće dobila, s obzirom koliko sam čekala na to. Živim u selu, direktne linije NEMAM, a da ne govorim da mi se ni vrijeme ne poklopa, niti mi odgovara, ako bi išla vlakom, stanice nemam, što znači da bi se do prve najbliže stanice trebala dovesti JAVNIM PRIJEVOZOM, ili osobnim automobilom. Znači kako god okrenem, putovati automobilom je bilo jedino rješenje, dosad sam dobivala max iznos, što mi je bilo dostatno za gorivo, i ne mogu razumjeti u čemu vide problem i ne priznaju putovanje automobilom, ako se može izračunati koliko iznosi mjesečna karta za autobus-vlak isto tako se mogu izračunati km koliko imate od kuće do posla i toliko se dobije...kao što je običaj sa ljudima koji su u NORMALNOM radnom odnosu. Nije mi realno uopće, i nek mi kažu kako da idem, koji prijevozom...ja ću ići nikakav problem, i neka mi još podmire ovih 400kn, jer daju samo 1000 (kojih mi nije dovoljno za putovanje "javnim prijevozom"). Tu su nama našli oduzimati, i gledati sve postojeće i nepostojeće, i ne vide stvarne probleme oko sebe, i ne staju što je najgore. Kad pomisliš dobro je, oni nešto novo smisle i po kome, po osobama na stručnom osposobljavanju...SRAMOTA