NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat

Tinko šibenik

/ #48

2014-10-23 01:16

KAKAV GURU kakvi Bogovi okrutni, to treba sve na žar okrenuti ih par puta kao srdelice - one koji su ostali u srednjem vijeku kao ovi iz filma - nikome ne treba agent između sebe i Boga, i tu filozofiju new agewsku nek prodaju babi i dedi,, a ne nama,, bolje neka kazu koliko im love treba, i neka setaju,,to apsolutno treba zabraniti da se miće iz indije, odmah na granici pitati posto si dosao ,ako kaze da je guru , i nista vise, putovnicu u ruke i nazad, nema sto tu traziti niti je pop, niti je duhovnik, niti je turista, u nasim kategorijama zakona nema nigdje ono sto su oni,, a vidi ovolike zalbe, sudske parnice, silovanja, iskoristavanja, to su narode ozbiljne stvari, nije se s tim za sprdati,, dok je vrijeme hapsiti, i vraćati, i nikom neće pasti napamet da je nekome narusena sloboda osim njemu koji se vrati odakle je dosao,,, ustav rh kaze , svakome jamči slobodu ali ako te neki stranac, sumnjiva poslanja i morala, neidentificirani objekat, iskoristava, iznuđuje, stavlja u podređeni polozaj psihički i dusevni, sto tu treba vise , ti vise nemas slobodu , a on te kao stranac dolazi tlačiti i praviti od tebe roba,, 

odmah lisice, i nazad, martin u zg martin iz zagreba,,,da ne stigne napraviti ni dana stetu, kad kroči u hrvatsku , vidis pametni new zelanđani i australijanci, odmah dosli sa kamerom i tv, upali mu na prvi seminar da vide sto tamo radi s ljudima, i sto priča, svi su se pokrili po glavi i počeli izlaziti i bjezati van, znači da nesto skrivaju, taje, a on se koji je sve to skuhao brani da je to konspiracija protiv njega, koja je to budala od čovjeka, kakva konspiracija, on ni nezna sto je to ,, kad je i sam ziva malverzacija,,, i svugdje vidi bijele miseve jer nema čistu savjest, ma nemaju ti gurui sajesti neznaju oni sto je to,,,

oni imaju rupje, mi kune, mi nosimo cipele, oni hodaju bosi, mi jedemo meso, oni kravu, i zivotinje stuju kao svete i kultove, mi volimo zene i zenimo se oni tuku i ubijaju zensko zbog kasti preko 20 milijuna zenske djece objavilo ministarstvo zdravstva indije ubijeno,,, mi vjerujemo u Boga oni u bogove, od zivotinja morskih kopnenih do psihičkih, mi imamo profinjenu kulturu rafiniranu , oni imaju kulturu indijanaca - primitivna plemena,  mi radimo da bismo zivjeli oni kradu da bi zivjeli, mi imamo frojda oni patanđalija dva suprotna svijeta, kulturoloski, i civilizacijski mi smo u XXI st oni u srednjem vijeku, mi smo puni zakona i pravila, a oni su od toga cjepljeni, kod njih stolica u vlaku ili busu je isto kao krov, kokosi, psi svi zajedno sjede u javnom prometu, mi sa zivotinjama nesmijemo ulazti svugdje 

oni dolaze na zapad da se obogate, i pobijele i nađu robove, a nasi idu u indiju zbog egzotičnosti i kulturoloskog soka, do te mjere da vise ne vide put za doma,,, 

oni se tamo mnoze, rađaju i ostaju u indiji, a nasi kad se vrate iz indije se  razvode, i počinju filozofirati i hodati bosi,, 

to su dva različita svijeta, nemaju veze jedni s drugim,,, i to treba pod hitno za spas planete zemlje, spas evropske kulture, napraviti stroge kriterije za njihov ulaz,,, svatko moze ući ali ako se predstavi kao guru znači nista vise, nazad, u vlak, avion, i nema povratka samo za to,,, 

sljedbenici ako su budale i hoće slijediti te beduine, laži , neka odu za njima, i tako mozemo spasiti hrvatsku , nasu djecu i porodice