NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat

Bili - Bilinko

/ #50 Nakon ovog filma svaki komentar je malo,,, !!!!

2014-10-29 12:14

Jeste li narode pogledali ove filmove, ovo je prestrašno!!! zanima me jeli se netko time bavi , ili to samo ostaje mrtvo slovo na papiru,,, nakon ove objave,,, i ovih filmova otišao  sam malo na internet da vidim sto je  guru uopče i koji je taj lik, pa taj slovi kao najpopularniji u Hrvatskoj, hahahha još ga i iz milja zovu swamiđi, to ti je isto kao da ja zovem svećenika katoličkog svećeničić pa to je hinduistički naziv za svećenika koji se vatrom zaredio,,, i slijedi svoje "neke" hindu bogove kakve veze imaju evropljani sa hinduističkim bogovima?? jeli se netko to upitao??,, a sto on radi ovdje uopče kao  hiduistički svečenik??? to je prvo pitanje? imamo li mi uopće u hrvatskoj hindu zajednicu,?? niti je to manjina, niti mi imamo indijaca, niti je to legalno..sto radi katolička crkva???

jeli toga narod uopće svjestan,???! primjerice radi  ako padnes u brašno biti ćeš sav bijel, ili ako padnes u govance prljav i smrditi ćes,,tako isto i to , ljudi su usli u taj njegov harem, i sad trebaju činiti sto on kaze, milom ili silom,,, a on nije nista drugo nego INdijski sulejman indijci zive u kastama, bogati i siromasni, čitala sam na internetu da ovaj čak i nije nikakav kastinski guru, već iz jedne siromasne, bijedne indijske obitelji, nepoznat indiji, a brat mu je na teskom kokainu, provodi "apstinenciju" u sex a sve nevine djevojke vodi u krevet, !!?? dakle laze ljude,

Činjenice govore, bar ono sto sam vidio na internetu, hvala bogu da ga imamo,   on je zahvaljujući evropi i narodu kojeg je on privolio na sljedbenistvo  dakle da ga oni slijede kao duhovnog vođu, obogatio se i tezak je milijarde eura samo u nekretninama,, ukopao se taj u kamenje kao dubrovačka duzdova palača,,

Samo se pitam,, kako moze jedan stranac, indijac nepoznat indiji, hrvatskoj poznat sljedbenicima, operirati po Hrvatskoj, jer čitam da se druge drzave dale na posao, da mu oduzmu vizu, indijcima treba viza, pa nije on iz drzava beneluxa,,, ali Hrvatska nista, tajac, hrvatska pise peticije, i ljudi se isčuđuju, barataju podacima i činjenicma, optuzbama, a karavana prolazi, po onoj pas laje,

Hvala Bogu da su ove slovenke, novo zelanđanke, austrijanke, i ove sve koje su tu objavljenje na videu pokrenule postupak krivičnog gonjenja, pa hajde neka i hrvatska nesto napravi, oduzmite mu vizu,

imovinu, posaljite sljedbenike na gods odmor neka si nađu dobar posao, njega vratite u indiju odakle je sve to počelo, i rješili smo priču,,nesto mu se već moze naći, kako nasa policija radi kad ganja dilere, uvijek im nesto nađe,,, a oavj ne da ima putra na glavi ovaj ima cijelu mljekaru na glavi , inače od čega bi sagradio u indiji vlastiti  grad, od blesavih evropljana,,, ??!! !

Ako je narod blesav, postoje institucije, zakoni, pravila, ustav, pa izvolite gospodo hrvatska,, od mene ćete dobiti glas na izborima ako bilo sto od ovoga pokrenete jer mi nismo primitivna indijska sekta ni kasta mi smo Hrvatska koja je krvavo stekla nazavisnost,

Sretno iz mojih usta u Bozje usi