NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat

Samanta

/ #51 wow dobro dosli na stranicu horora,, !!! gurua, vjestica, okultizma

2014-10-30 09:49

Danas se to vise ne spaljuje, ali zato imamo zatvore, zakone, pravila zar se oni ne pisu za ljude,???!!! razumjem da ovo nisu ljudi več okrutni nehumani tzv samo - bogovi ali svejedno ako ugrozavaju red i mir ljudi, a ovdje se radi o sljedbenicima dakle na tisuće ljudi onda ne treba puno filozofije, jer onda postajemo kao oni pod geslom okultizmom do cilja, a u zivotu ne radimo nista već filozofiramo,,,, e nemoze tako , valjda vam je to svima jasno, neka ovi debeli filozofi, i okultisti, svi isarani kao indijanci, traže svoje bogove i dalje ali daleko od nas i civilizacije,, evrope,,, pa zar to nije jasno kao dan,, sto moze ovaj donijeti dobro VELIKO NISTA, ali oduzeti moze mnogo, ako mu nedaš oduzima iza leđa kao uljez ,, bez pogovora, zasto jer su agresivni, zeljni pohotno vlasti ,, i svega sto nemaju, sto im je od svevišnjeg Boga kojeg oni ne stuju uskraćeno od pravog su Boga unesrećeni i uneređeni,, pogledajte zemlju indiju odakle dolaze, pa tamo moras biti ili lud ili bolestan da bi netko zivio iz evrope, i čvrsto vjerujem da ovi jadnici koji sve puste i odu iz evrope idu samo zbog magije i okultizma jer ih odvuku,, i točka,,,

  Nije mi jasno kako moze jedan čovjek , indijac, toliko zla posijati po ljudima, i tlačiti ih, i pokrasti ih a da institucije sute,, jeli to ljudi ne zele tuziti i prijaviti ili to shvaćaju olako pa pustaju na pojedincima, da odluče, ali mislim da nije stvar u pojedincima samo mislim da je to posast XXI st , novac, masonerija, mecenerija, robovlasnistvo ( nemoze netko vući 1000 ljudi za sobom ako ih ne kontrolira i ne drzi u ropstu okultnim moćima) nije on Bog da im daje slobodu,, razmislite narode, ovo treba pod hitno početi rjesavati, svugdje,,, pitati ih za njihovo zdravlje i po sta dolaze u zemlju ??? PO LOVU !!!! fučka se njima i njemu ovom  za ljude,,,ljudi su za nj 000 i to dugo je i potrajalo puni 35 godina njegova dolaska u evropu e sad dolaze na naplatu, njegovi dugovi, uopće smisao njegova postojanja tko je on u stvari čovjek, indijac, sirotinja, koji se obogatio u ovih 35 godina na radu ljudi, zar je to od Boga??? ili od korumpirane vlasti i onih koji pljačkaju zemlju i unistavaju narod a on u sistemu super uklopljen 

ja se nadam da to netko čita, i da će se nesto po tom pitanju napraviti, jer da meni kojim slučajem takne dijete, poput ovih mladih cura koje su naprosto neduzne isle na vjezbe joge pa ih je stari gad u krevet odvukao, roditelji razmislite jer za ovog se zna, i to treba odstraniti iz hrvatske - viza off kako kaze ovaj i na sud,,