NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat

viko piko

/ #87 ko koga ovdje mi njih ili oni nas

2014-11-03 14:11

zajebava i pljačka, ajde pogodite!!??? kviz,,, pa normalno ljudi da nas oni deru, pa nisu došli iz rockfelerovog hotela nego iz indije,,, ahahha - kupite mu patike, i trenirku  i posaljite ga neka kopa po kantama u hrvatskoj debeloguza iz yidl - pohlepnom nikad dosta,, para, zena, imovine, musterija za vjezbe, ovaj se siri kao ebola , malo malo netko završi u bolnicu zbog njega,ili ostaje bez posla zbog njega, ili napusta obitelj zbog njega, ili bjezi za njim u indiju za njim, ili se upisuje na vjezbe zbog njega i plaća 350 kn mjesecno, ili mu donosi poklone zbog njega, ili mu stiti leđa ili guzicu zbog njega ako je na polozaju ako si  političar, ili mu pere i pegla gaće, skuplja novce za njegove egoistične zelje, gradi za njegove egozelje,,,  i iiii ima toga bar je ovaj poznat hrvatskoj ja mislim da hrvati znaju dali hrće kad spava ili ne , on je ovdje prava domaća kokos, koja ne nese jaja nego je stvorio aparat sljedbenika koji nesu jaja za njege,,, a on ih izvozi,,,, u indiju i smije vam se jeste budale,,, na čelu sa političarima korumpiranim koji ga hvale, podrzavaju, i nagrađuju,,, bacite se svi u savu,, niste za nista drugo, pametno