NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat


Gost

/ #90

2014-11-03 14:44

ovakvo sto treba uvijek komentirati i siri dalje, jer poludim kad vidim ovo, koji bogovi kakvi bogovi,,koliko ih ima, gdje su, čiji su, a pričaju da joga nema veze s bogovima, njihov je domet vlastiti egoizam, sprečavanje ljudi da budu dobri, velikodušni, pobozni, i rasu u Bogu, sve to zbog vlastitih pozuda, zelja, egoizma, i osobnih ciljeva, zamisli jednog boga među mnogima, a ovi koji na to nasjednu a ima vas poprilićno glupih pitam vas dali znate koji je njihov domet !! najveći domet je krevet, radna snaga besplatna, i novac, a iz "duhovnosti" ćete nakon sto nestane ćuti kako vas je prevario , pokrao, i obestetio, ali meni nije još uvijek jasno ljudi moji, sto vi mislite koji mu vjerujete ili sličnim njemu kako vas on moze jadan odvesti,,!!!?' jeste se ikad zapitali tko je on u stvari i sto on hoće od vas !!?reći ćete mi on donosi jogu joga za zdravlje, ma ja vas pitam, da je joga za zdravlje a ne za novac, jeli bi on bio zdrav kao dren a ne sav trul od bolesti i ne pomaže mu ni evropska ni istočna medicina ni svi novci sljedbenika, mogu jedino od njega napraviti zlatno tele i ugravirati ga u njegov kamen kojeg za njega mali crni indijci klesu u indiji.Za koga ?? za kulta? kult joge, kult gurua, kult hidnu bogova,i to kao proizvod ovdje jednog bolesnog uma, bezdusnika, spaljenog tijela,,