NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat


Gost

/ #94

2014-11-07 16:02

Dobar Dan moje ime je jasenka zivim i radim u Beču preko 15 godina, ovo sto pisete po ovom portalu, vjerujte istina je jer je upravo nasa poznata najstarija austrijska novina Wiener Zeitung pisala o ovim stvarima, i tv prenosila, upravo o ovom čovjeku iz indije,,njegova slika i priča vrtile su se u njegovom sjedistu a to je Beč. on je ovdje sagradio ogromno carstvo, ima ljude koji podrzavaju njegov kriminal, ono sto se zna i ono sto se nezna, policija mu je za petama, prati ga sve sto radi, on jos uvijek ovdje dolazi, iako je njegov obraz prodan i zaprljan , jer je upravo austrijske djevojke zlorabio i sex i materijalno, i duhovno... pa su ga upavo one dale javnosti , no, ljudi su čudni umjesto da se povuku iz ovog i ovakvog cirkusa oni smatraju da ove djevojke nisu dovoljno za bi isupili, ali kad sam ga ja i moja obitelj vidjeli na tv shvatili smo da je upravo taj o kojem vi pisete i taj je guru sa hiljadu lica, sto znači licemjerstvo bez kraja, debelokozac, jer se ne srami i libi u Beču i dalje lagati, i izmisljati, ali ono najljepse je da su ljudi uglavnom dosta čuli o njemu, i ne ulije vise pouzdanje kao dosad u nikoga, ljudi ga se ipak klone,,, ali ono sto je strasno, da se nitko ne pita zasto taj čovjek ne odgovara za svoja zla djela, pa on i dalje čini, jer zna da mu nitko nista ne moze... ja vjerujem da ćete vi u drugim zemljama nesto postići učiniti da se stopira njegova zla aktivnost i iskoristavanje, ne trebaju sve zemlje dovoljno je jedna da se ozbiljno pozabavi njime,,,,i da stupi kontakt s Indijom da ga vrate nazad,