NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat


Gost

/ #96

2014-11-15 10:15

Jeli se netko od vas pitao ikad vi koji vjezbate jogu, vi koji prakticirate tehnike, i razne druge Istočne tehnike sto bi značilo protivno vasoj vjeri "ne-kršćanski nauk"
zasto te tamne sile , koje su se dobro naučile.uvjezbale sluziti magijom !!!! dolaze u Evropu,??? mislite li da im je dobro u svojoj zemlji da bi dolazili?? nemojte biti blesavi,, ove okulte sile koje prezivaljavaju samo magijom i zive od trikova i lazi, a posebno vjezbači joge oni su odgajani od tih gurua upravo preko joge, jer nisu svi skloni njihovim čiribučiriba,, joga nije nista drugo osim ponude koja pase trzistu, da uvlače mase ljudi u taj njihov stoljetni sistem okultizma,,, pitam vas zasto u Indiji ne vjezbaju jogu??? mozete li zamisliti indijku pokrivenu maramom preko ustiju sa haljinom do poda da dođe u uskim fizo na vjezbe??? jeli vi to mozete zamisliti dakle jeli vam jasno iz kojeg oni društva, kulture, primitivizma, mentalne zatupljenosti, bezsavjesno, silom koju su stekli magijom uvlaće ljude u to njihovo leglo... I tako stvaraju savez joge, jedan vođa koji je potpuno odgovoran za taj kriminal duha , duse i tijela zasto?? jer je on taj koji doslovno kida, reze, vasu pripadnost BOGU , vasem ocu, vasoj majci, bioloskoj jer on to zeli biti i bog, i otac i majka, i tada vam na njegovim seminarima to i govori, nema drugih bogova ja sam vam sve, i jao si ga vama ako protuvriječite guru, Ja vas pozivam, da uzmete doslovno pusku i da ga skinete sa trona sotone,,, iz jednog razloga, sto vašu pripadnost duse, duha i tijela, je vasa slobodna volja biti u vasooj obitelji, u vasem bogu ma kojem bilo , ma kojem ste nasljedili od roditelja. Pitam vas jeli ABUSER - NASILNIK koji nista ne pita, koji samo dođe uzima, kida, odlači, unistava, nije doveden u piliku da uzmete pusku i ravno u njegov tron,,, kako se moze on skinuti sa trona, duha duse i tijela, u koje je nastanjen, jer zapamtite gurui nemaju tijela osim one grule mase s kojom sjede u joga polozaju oni su spaljeni,, kontrolori new age, oni mogu i nikako drugačije samo kontrolirati, i zato puska je super ona puca u lazne tronove, u noge njegove stolice, koja je sagradjena od ruku masa, vjerujem da vam je sad jasno sto znači guru , sto joga, sto istok!!! postoje u zivotu razne hobotnike, droge. nakomafije, kriminala, ova je suptilno zlo, zasto jer se hrani vama!! svime sto imate! najprije zajase na vas duh kako i sam guru kaze, i polako sise, i kontrolira!!!! sto vam je činiti !! Bog sve vidi i sve zna i gleda, sto je činio kralj David, kad je narod isao protiv Boga,,, sve ih je pobio, i ostao vjeran Bogu, to je Bozji sin, dok ovi gurui, posebno ovaj "perfidni starac" kome je duh dusa u trbuhu, njega treba, onemogućiti da kontrolira, manipulira, i jase,!!!! da vidi da on nije bog nego crv, ljiga, nema s takvima kompromisa,!! ravno u tron, pod bilo koju cijenu, hvala autoru peticije, na ovako dobroj misli, da se o ovoj hobotnici pise, jer ova ne pusta samo crnilo, već i sije zlo , indiferentrnost, isključivost, prlja savjest, jase po dusama, zarobljava neduzne duse, i smije se poput prave zmije iz edenskog vrta!!!;,nedajte tijelo tom gadljivom krvopiji, krvi kristove, jer ste otkupljeni nečim sto se zove neraspadljivo krvlju, kad taj pojedinac, voda sekte, bude svoju krv prolio na krizu, tada vam preporučam da svi trčite njemu, dok god se to s njima ne dogodi, bjezite od njih, pljujte po njima, prezirite ih, ako nemozete nista onda pisite , dijelite , saljite dalje, neka prije nego ga njegovi zlodusi između neba i zelje ne usisu zajedno sa njegovom dusom koja je crv, koji gori a ne izgori,!!! iz ovog pera u Bozje usi,,, !!! Obavijestite sto vise ljudi o ovoj peticiji!!! ja sam moje u italiji,,, jer je ovdje u centru Rima , gdje je st stolica vatikan, najezda jadnih gurua koji su čak iz indije dosli da bi ispred dubili na glavi, siročad dajte im komad kruha, i posaljite ih odakle su dosli,, da ne puste pipke,,,