NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat

sonja zagreb

/ #98 peticija je za svaku pohvalu

2014-11-28 11:02

najezda istoka , guru, je u ovoj drzavi Hrvatskoj vise nego pandemija,, na svakom koraku vjezbaju jogu, bave se reikijem, viskovima, cakrama, komercijala totalna ponekad mislis da je rasprodaja akcija istočnih gurua, pa onda shvatis da se iza njih krije konglomerat novaca, i bogastva i sto je najgore MANIPULACIJE, PROSTITUCIJE, PRANJE NOVACA, ja sam svjedok jedne djevojke iz susjedstva u zagrebu koja mi je stalno pričala da je taj guru manipulator, grebator, lazov, i iskoristava kroz jogu djevojke i zene, pričala mi je stvari da vi zamisliti ne mozete sto ovaj indijski guru koji je česti gost hrvatske bio cura priča kako je to spiritualni vampir,, koji sise tjelo, duh i dusu, u sustini, tuđa duhovnost, koja ne postoji !! oni nemaju duhovnost oni imaju religiju vjerovanje u kultove bogove - mnogobostva sto mogu od čovjeka učiniti ovakvi pojedinci to zamisliti nemozete to su teski prljavi magarci, puni vlasitog bremena indije, koje dolaze stresati na jadne evropske građane, jadni su jer od običnih vjezbi joge kako se promovira kad pravo lice izađe na vidjelo onda su ljudi pojedinci unisteni, cura, je očajno pričala ove stvari, ja nisam vjerovala u to sto govori, ali čitajući, i dolazeći u kontakt s ostalim svjedočanstvima, shvatila sam da se iza tog gurua krije monstrum bez tijela, vampir, tuđih dobara i dusa,, !!! pa sad vi koji čitate ove peticije, koji trazite istinu, pobrinite se poduzeti nesto,,,,!!!! sto ljudi okom ne vide, ali posljedice su ogromne, BOg sve vidi i zna, čovjeku će pomoći ali nadam se da ovaj guru ima zaista zbrojene dane pakla,, u kojem zivi i koji ga čeka,, nema kraja njegovu paklu, i djelu slijepi , starac, bez duse, duha i tijela , spiritistički vampir,,,,