NEHUMANI I OKRUTNI BOGOVI NEW AGEA - jedan od takvih svima poznat


Gost

/ #99

2014-11-30 11:56

peticija je pravi hit film to trebate vrtiti stalno na hrtv, bestseler bi postao ovaj dokumentarac i to povjesni,,, gdje iskopaste ove gadove, pa stvarno po tom filmu ispada da su to mrcine kakvih evropski čvojek još nije vidio, ali zanimljiva je činjenica da kad bolje pročitas komentare, i odledas film vidis da oni taman da nista ne rade, da ne prodaju jogu pod duhovnost naivnom narodu, oni svojom pojavom kontroliraju psihu i duh ljudi sto moze stvoriti strasne posljedice u vjeri, ja vjerujem da kad bi svaki građanin pogledao ovaj film nebi mu palo napamet imati ama bas nikakav kontakt sa njima, posebno ne jogu koja je njihova specijalnost privlačenja masa, u njihov tor,oni su to nazvali savez,, ma koliko onda saveza ima pod tim evropskim nebom, druga vazna činjenica je sto oni dolazi uglavnom svi iz indije, i mislim da onom kome je dobro doma ne ide nikud, ni zbog novca, ni zbog duhovnosti,,i to su nepobitne činjenice, jer ćemu nametati nama u evropi koji mirno zivimo tako sto, ??? i oni nas uče sto je nasa sudbina čak nameću svoja imena "karma" mislim da su ti pojedinci ZEljni novca, i vlast na zapadu, i naravno onda nasilno spiritistički nameću svoja za nas tzv sranja. Ostaje nepobitna činjenica zasto??? zasto kad su tako duhovni i imaju sve?????!!! dolaze ovamo???a imaju skoro milijardu neproduhovljene, gladne, siromasne, prljave čeljadi za nahraniti,,,mislim da to ove jadne izrabljene cure, žrtve ovih nastranih guru, nemogu same nista, ali da institucije mogu to da ,,, ozbiljno se prihvatiti posla i primjeniti zakon nad njim, njima, jer on dolazi provoditi indijski zakon vlasti nad osobama, k tome svojom ortodoksnom teskom bremenitom hindu reliogijom mjesa kruske i jabuke,, pričaju gluposti, jer su rođeni da lazu, i slijede mnogobostvo, ove su nekad palili na lomači, ovaj debeli guru koji je ćesti gost zagreba on bi bio prvi jer je ostao u srednjem vijeku okultizma,,,toliko od mene nadam se da ova slova neće biti kako kaze jednan mrtvo slovo na papiru, i ne stalno pričati pokrenite drzavo hrvatska nesto,,,,!!! nije dovoljno da svećenici pisu o tome, to je jasno to znamo,,ali kazne za ove,i nemojte se osvrtati na jogu ona im je samo paravan pa to svaka budala vidi,,, da je to samo usluga, za ulazak u sve ostalo