Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe


Gost

/ #347

2015-05-15 18:01

Ja plačam dva puta,jedno max tv a uz to moram još platiti i HTV,sramota. Za max tv. sam se odlučijo onda,kad sam prije toga par puta zvao na HTV i opozorio ih da nečemo više platiti predplatu jer ne dobijemo HR programa. Oni su samo obečavali ali se nije ništa promjenilo i dalja nismo dobili HR.programa.I prvo sam se odlučijo za DIGI pa je onda imao DIGI uvjek manje programa ma da je cjena bila skroz 40 kn sam se odlučijo za MAX TV,kojeg imam još i sad. I jednog dana došli su iz HTV da moram platiti njihovu predplatu ,pitao sam zašto kad več imam Max tv.i tamo sve uredno plačam kažu da ih ne zanima damoram platiti i njima i ako odmah na platim još najnižu kaznu od 400 kn,jer dosad nisam neko vrjeme imao njihove predplate,da če me staviti na sud. Od HTV-a nisam dobio nikad ništa a od mene su več dobili za sve godine unazad par tisuča kuna. Više manje i onako gledam Slovenske programe. Neka im je sa srečom,BANDI pokvareni,koja samo uzima a ništa ne daje.Mogo bi pisati još puno o tome ali nemam ni snage ni volje. Franjo



Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...