Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

/ #310

2015-09-17 15:47

Sprema nam se loše...
Vrši se nasilna islamizacija Europe sve sa ciljem uništavanja osobnosti, obitelji i kršćanstva kao religije i njenih vrednota.
Sve je to smisleno i već godinama unaprijed isplanirano, a svi oni koji se tome protive su proglašeni zatucani i ne znam ja kaj ne.

Ljudi, postanite svjesni što se dešava oko vas i pobrinite se za sebe i svoje obitelji jer će kroz par godina biti kasno i Europa će biti većinski muslimanska!

Tek je došao prvi val (njih 500) od najavljenih 20.000 ljudi.

Problemi su već počeli nicati na sve strane, oni iz Ježeva tresu ogradu i negoduju, a u Dugavama su počeli bacati stvari iz hotela (čisti vandalizam, i to u državi koja ih je pa makar i privremeno zbrinula, te im dala krov nad glavom, vodu, hranu i struju), a uz to je jedan novinar napadnut kamenom dok se azilant derao "da će ih sve pobiti" (razlog je bizaran- nakon TRI godine što je dobivao mjesečno 1.000kn + hranu i smještaj u hotelu Porin, on sad zbog novih izbjeglica mora u Ježevo gdje će isto biti zbrinut znači ne ide na cestu, ali on NEĆE i sve će nas zaklati zbog toga!?!? HALO!!!???!!!)

To je samo početak nažalost...

Također, svi zatvaraju granice; Mađarska, Češka, Slovačka, Austrija i Slovenija samo mi ne. Slovenci govore da će ih sve vraćati nama nazad, gdje će ti ljudi i šta će oni raditi ovdje?

Velika većina njih ne dolazi iz ratom pogođenih država već iz država u kojima nema posla zbog teškog gospodarskog i ekonomskog stanja, a ja vas pitam po čemu se oni razlikuju od naših ljudi koji nemaju osnove za život ovdje?!?

Ali naj nelogičnije u cijeloj priči je to što se naša država ovako ni približno ne brine o tisućama socijalno ugroženih Hrvata, tisućama beskućnika koji preživaljavaju agoniju dulje vrijeme, samnjuje se naknada za branitelje sa 1.200 HRK na 800 HRK, ali se zato ovu gospodu ugosćuje na nivou, a oni nam svima rade loše stvari iz kojih neće ništa dobro izaći...

I samo bih htio reći dežurnim dušebrižnicima da je lako govoriti "budite ljudi, treba pomoći" i sve te parole sve dok nisu pored vas!

Nažalost imam tu nesreću da sam iz Dugava i ovo što se radi i u što se pretvara elitno predgrađe nisu istine. Da mi se majka boji ići u šetnju po kvartu zbog svakakvih nasilnih i neumjesnih ispada dotične gospode!?!

Da se razumijemo, nemam ništa protiv nikoga i isto bih napisao/ reagirao na bilo koju nacionalost jer ova ne zahvalnost i ova ne trepeljivost je prevršila svaku mjeru zdravog razuma i ja odbijam biti "zatvorenik" u svojem kvartu u svojoj državi!