Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #1892

2016-02-18 23:20

Zato jer sam i sama majka i bila sam silom prilika u par bolnica i imam razna iskustva.Nisu hvala Bogu bila tako losa ali nisu sva bila niti sjajna.Nemogu reci da nisam imala i ugodna iskustva od babice i doktorce koja me kao pacijenticu znala jako dobro,ali je babica bila ta koja je komunicirala sa mnom i porod je prosao super iako sam isla na drip.Na pocetku sam cak citala knjigu da mi lakse prode vrijeme.Smeta mi sta nijeoguce svugdje da se zena sece ili slicno nego mora lezat na stolu u radaoni sta zna biti jako neudobno.Smeta mi sta doktori i babice ne slusaju zenu koja rada sta osjeca i e vjeruju joj,cast izuzecima.Meni se dogodilo da sam bila skroz otvorena i imala trudove za roditi napinjala se a babica kaze beba je gore nije se spustila nemoguce.Medutim nakon mog inzistiranja da je to tako rekla je ajmo probat tiskat i spustit ga i tako je i bilo nakon tri cetiri truda beba se spustila i porod je uspjesno zavrsen jednom velikom bebom.Ovakve stvari koje zavrsavaju smrcu bebom ili raznim lomovima i sl.zbog nemara doktora i babica su neoprostivi i trebaju se kaznjavati pogotovo kad se to nekom cesto dogada.Mogla bi jos puno tog napisat jer sam rodila sedmero djece imala dva spontana ali ovo je dovoljno.