VESNA PUSIĆ NEMA POTPORU HRVATSKOG NARODA U KANDIDATURI ZA UN


Gost

/ #26

2016-04-15 15:19

Zašto? Svakoj osobi je jasno zašto neko može biti pritiv toga da nas V. Pusić predstavlja bilo gdje a pogotovo u UN-u. Nije potrebno navoditi njenu poduzetnost za rušenje ugleda naše države i omalovažavanja naroda. U ostalom sama je javno rekla da joj ne treba naša podrška pa sukladno tomu evo postavila bih joj pitanje i njoj i ostalima. Imamo li dvije Hrvatske, imamo li neke paralelne vlasti, njihovu i neku opet njihovu budući mi nije jasna i nepoznata mi je kombinacija a i sam naziv sadašnje vrste vladavine?? Napose me zanima ako V. Pusić ne treba naša podrška a mi smo tu i ovo je naša zemlje, inače se zove Hrvatska, koga bi ona onda predstavljala ili ne kužim što je pjesnikinja Pusić poručila?? da je ona u ovoj zemlji iznad svih nas, nedodirljiva, zmaj koji nas može zapljusnut vatrenom stihijom kad se sjeti, zavladati nama kako njoj paše ili što?? U ostalom toliko mrziti zemlju i vaj narod a pod zastavom tog naroda hodat po svijetu i pljuvat po nama, pa toga nema nigdje. Nije dostojna da nas nigdje predstavlja. Možda bi imala podršku Srbije, ali eto ona sa ove strane Dunava lobira za njih i radi na proširenju velike srbije na našu štetu. Tajne popise branitelja koje je potpisala za progon, sud srbije da nam sudi, ma ne, ni u snu ta osoba ne može ama baš ništa za na raditi pa čak nije zaslužila ni da je u radnom odnosu na najgorem radnom mjestu. Jedino što bi joj dala je radno mjesto razminiranja minskih polja i mina koje su srbi ostavili za sobom, možda ima žena kartu minskih polja koju je trebala nabaviti našim dečkima a ne da oni ginu i sada kao 91. do 95.