Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

/ #679

2016-05-15 00:14

 Citam ove komentare nekih koji bi najrađe ubili sano da ti djete primi cjepivo. Najgluplji komentar je i ti si primio cjepivo... Jeste bilo prije 30 godina i ja ih primila u cjelom avom zivotu koliko bi i moje djete u prvoj godini zivota... S time da nije bilo koktela... E sad dali ste vi svijesni da ni jedno cijepivo nije vjecno? Cjepivo protiv ospica ,kozica, rubeole.... Zastite djete kad uopce nije opasno da dobi takvu bolest ali zato odgodi (ako djete nije imalo srece pa ipak dobilo) za dob kad je to tek rizicno... Prekrasno... Zato hitler cjepitelji sa svojom djecom radite sta zelite cjepljena su njima nista nece biti... A nas pustite da odlucimo sta i kako zelimo... Zanimljiva mi cinjenica da kod Amisa nema ni jedne ni epidemija ni pandemija... Zanimljivo skroz a jos zanimljivije sto oni ne koriste nikakve ljekove ni cjepiva... A smrtnost djece im je takođe puno manja nego u hitler cjepljenskim drzavama... Ljudi osvijestite se zar stvarno mislite da je farmacija na vasoj strani? Ako im toliko vjerujete sto ne odete vi malo na kemoterapiju cisto iz preventive da nebi slucajno dobili rak!Jer tako funkcioniraju i cjepiva.Right?  Eto kad ce te vi to pocet upraznjavat ja svoje djete vodim na cjepljenje bez pogovora i svima cu govorit kako je farmacija super i kako oni sve rade ne radi punjenja đepova vec za nase zdravlje samo.