PETICIJA ZA OSTAVKU NADJE AVDIBASIC VUKADINOVIC

necyx

/ #5 BEZOBRAZLUK, NEMORALNO PONAŠANJE I ZLOUPOTREBA POLOŽAJA

2012-12-20 03:15

Podrška svim prosvjetnim radnicima u TK, borite se svim silama i ne dozvolite da vlada beskrupulozna osoba nad nastavnim osobljem i prosvjetom....Politizirala je obrazovanje od predškolskog do visokog obrazovanja, samo se bavi smjenama upravnih odbora i direktora, nije je briga za radnike profesore i nastavnike, muž joj radi na dva univerziteta i uredno prima dvostruku plaću na dva univerziteta, ja sam nažalost bila primorana zbog svega napustiti ovu državu i otići daleko od svog doma tamo gdje znaju cijeniti moj rad, znanje i obrazovanje, ali nisam odustala od svoje države, vraćam se ja ako Bog da na slijedeću godinu. Ako sad ne uspijemo slomiti ovu nemoralnu gospođu bacačicu diska koja nema pojma ni šta je pedagogija niti obrazovanje niti ima blage veze o pedagoškim normativima, standardima, planovima i programima, upravljanjem i školskim menadžmentom, zakonom i sl, onda će nam obrazovanje postati nažalost kao i rad radnika u DITI. Sram je bilo, da je moralna sama bi podnjela ostavku na mjesto ministrice....fuj