Peticija protiv odluke GV-a Splita o podizanju spomenika Tuđmanu

Quoted post

Jedan_od_vas

#50 Bravo!!!

2013-04-05 19:27

Odlična peticija! Iskrene čestitke svim potpisnicima, posebno onima koji i dalje hrabro žive u ustaškoj tvorevini pod šahovnicom! Pokažimo da nas još ima i da lepa njihova neće večno da traje! A moglo je tako lepo da nam bude, samo da izdajnik Tuđman i fašistička rimokatolička crkva nisu zabili nož u leđa našoj zajedničkoj otadžbini! I Kosmet bi još uvek bio naš!
I takvima bi da rade spomen-obeležja...
Nismo ludaci - pa znamo mi da krst na našem Marjanu treba da predstavlja samo katolike! A Vatikan je priznao ovu ustašku tvorevinu pre Nemačke! I zato nećemo da dozvolimo krst na Marjanu! Pa da i sam Vatikan plati njegovu izgradnju!
Još jednom pozdravljam sve učesnike ove peticije!

Replies


Gost

#51 Re: Bravo!!!

2013-04-05 19:36:48

#50: Jedan_od_vas - Bravo!!!

 

dragi nisan zna da je kerum srbin

briskula

#55 Re: Bravo!!!

2013-04-05 19:57:23

#50: Jedan_od_vas - Bravo!!!

Ne samo hrabro nego i uzivamo!

sea

#162 Re: Bravo!!!

2013-04-06 23:05:00

#50: Jedan_od_vas - Bravo!!!

 

peticija je odlicna

ali ne zbog tvog nacina razmisljanja

a ljepa nasa je daleko od ustaske tvorevine

pozdrav iz dalmacije koljevke hrvastva

nasi preci su vis od desetljea pokapani s krizom

 

a sad pravac u likara jer tebi nije dobro

bla

#164 Re: Bravo!!!

2013-04-07 00:55:24

#50: Jedan_od_vas - Bravo!!!

Mater ti jebem u usta cetnicku!

Terra

#277 Re: Bravo!!!

2013-05-21 14:36:22

#50: Jedan_od_vas - Bravo!!!

Toliko o tome tko ste... I moja braća se okreću u grobu dok čitaju tko pozdravlja ovu peticiju... (Zapravo sam protiv spomenika!) Samo, ne/prijatelju dragi, možda je tebi moglo "da bude lepo", meni baš i nije (i mnogima)!!! Vi volite svoju Otadžbinu, ali dozvolite i nama da volimo svoju Domovinu! 
...ustaška tvorevina?...fašistička rimokatolička crtkva?...krst je samo za katolike?  Toliko i o pomirenju i zaboravu!

Još jednom napominjem kako sam protiv spomenika, ali isto tako sam i protiv ovakvih komentara koji mogu ostati neobrisani samo u jednoj "ustaškoj, rimokatoličkoj, zločinačkoj državi"??? U kojoj, uzgred rečeno, braća četnici, šetaju, žive  i pokušavaju vratiti nazad SVOJU otadžbinu na teritoriju MOJE Domovine, dok im pod nogama groblje zaklanih i poubijanih mladića, djece, bolesnika, susjeda...! Uistinu, stvarno smo okrutna i krvnička zemlja u koju nitko drugi ni primirisati ne može. Velika, prevelika hrabrost je potrebna! Uopće ne znam kako su moji dragi kolege još uvijek (evo već 20-tak godina) među živima???