UKINIMO NASILNE CRTIĆE

Quoted post


Gost

#37 Re:

2013-05-30 18:32

#36: -

Tom&Jerry je jedan on nasilnijih crtica. Pa oni se lupaju palicama, pale se žive a djeca misle da je sve to normalno, da ništa od toga ne boli. Glupa djeca ce i dalje biti glupa gledala ona Tom&Jerry ili bilo kakve druge "nasilne" crtice

Replies


Gost

#54 Re: Re:

2013-06-03 09:08:39

#37: - Re:

kako uopce mozes usporedit Tom&Jerrya sa ovim glupim kineskim crticima,a vi svi koji tvdite da se treba  bavit djecom sta mi se nebavimo jer ih pustimo da gledaju tv  mislim nemojte pretjerivat s filozofijama ja ih imam troje i moja djeca moraju rucat jel tako znaci dok ja kuham oni ili se igraju ili gledaju tv sta bi ja trebala zavezat ih za sebe daj nemojte se pravit pametni nitko nije reko da nema dvd-a i ljepih crtica i ja ih upalim i djeca ih gledaju ali ujutro kad se ustanu prvo sjednu pred tv u dnevnom i piju mljeko i gledaju tv,eto nazalost ja sam od onih losih mama koja nije 24 sata dnevno djetetu nad glavom i nebavim se s njima jer eto ja moram i kuhat i peglat i cistit nemam kucne pomocnice ni svekrve ni neke petnaeste osobe koja ce to napravit umjesto mene sto znaci da ih nema pod kontrolom svake minute ponekat odu u svoju sobu se igrat upale tv gledaju ja sam u prizemlju i kuham ili bi im trebala zabranit i stavit ih da sjede za stolom dok ja napravim rucak jaooooo kako mi ide na zivce takvo filozofiranje i preseravanje i izigravanje savrsenih mama