PETICIJA ZA IZBACIVANJE STANIJE I FILIPA SA FARME ! DOSTA JE !!!

Quoted post

Blãck Beãutiful Swãn

#30

2013-06-12 12:19


Stanija, Stanija, Stanija, Stanija....i opet Stanija, Stanija...ja mislim da je svima nama za sve ustvari kriva Stanija. Stanija, Stanija, šta uradi, crna Stanija. ZA SVE KRIVA TI STANIJA <3
A sad ozbiljno, vidim da je ludilo sa Farme zvano Stanijin sindrom ozbiljno prodrmalo veliki broj komentatora, pa sad sta god da se desi, upliče se Stanija u priču. Teorije zavere, svojstvene našim ljudima. U ovom sastavu Farme, Stanija je jedina kulturna i odmerena osoba. Daleko da nema mana, ali nije za poređenje sa ostalima. Devojka je lepa, zgodna, odvažna, pedantna, kakva god da je Stanija, ljena ne ljena, ona je za njih sviju najbolja jer je kulturna, vaspitana i ne trača, ne upušta se u ogovaranja, niti spletkari, niti pravi smicalice drugima , gleda svoja posla.. ima svoj stav, vrlo inteligentna...i zna u svakom trenutku šta če reči. Kažete, da je egoistična. Zbog čega bi bila egoistična, zbog para? Svi na farmi igraju ili imaju neku taktiku. Pa napišite molim vas samo jednog čoveka tamo, koji neče pobedu a s tim i pare. Za mene je najbolja kao čovjek od svih. A vi koji je pljujete verujem da čete je i dalje najviše gledati, ali naravno nečete to priznati jer je mrzite pa ste ljubomorni verovatno zato što dobija najviše pažnje.... Pa šta ako voli pažnju? Time ne ugrožava nikog. Gledačete je vi 100% i to sa uživanjem! A onda je u komentarima pljuvati i pljuvati... . Ali na žalost svima u brk če se STANIJA <3 NASMIJATI I POBEDITI, više je neki pljuvate više ima fanova. :D

Replies


Gost

#133 Re: Aj ne seri......majke ti.!

2013-06-13 23:52:30