Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Quoted post


Gost

#135

2014-03-27 13:24

ovo me je tako naljutilo i razocaralo da se sva tresem. ne zelim vise ovdje zivjeti, idem! pokupit cu svu familiju i idemo negdje drugdje, negdje gdje je bolje i gdje zive ljudi, ovo nisu ljudi, oni koji slazu te zakone nisu ljudi. ovo nije humano i krsi sva ljudska prava. sta npr. da imam dijete i da ga odbijem cijepiti, oni bi mi oduzeli dijete i stvorili mu traume za citav zivot i njemu i meni, a zbog cega?! zbog cjepiva koje nam nije ni potrebno i zbog kojeg bi moje dijete na kraju moglo postat bolesno (nije svaki ljudski organizam jednak, svi mi drugacije reagiramo na cjepiva, na hranu, na pice, na bilo sto sto unosimo u sebe, jer smo razliciti, tj. organi nam jednostavno drugacije reagiraju na neke tvari, sto znaci da ne pomaze cjepivo svima jednako, za nekoga cjepivo moze biti dobro, dok nekog drugog moze ubiti. zasto? e pa zato sto svacije tijelo reagira drugacije na istu tvar i svaki organizam je unikatan) mlada sam, i nemam djece ali se nadam da cu ih imati i NITKO se nece mjesati u odgoj moje djece, ali BAS NITKO! priroda je dala ljekove za sve bolesti, cjepiva su umjetna i mogu biti sastavljena od kojecega. ja postujem prirodu i priroda je MOJ zakon i NITKO ali NITKO mi nece odredjivati kako cu zivjeti! niiitkooo! jer nitko nema to pravo osim mene. i necu vam dopustiti da se mjesate u MOJ nacin zivota! NEECUUU!

Replies


Gost

#223 Re:

2014-03-28 06:50:58

#135: -

podrzavam pravo izbora i potpisao sam

 

al koliko su neki ljudi ovdje na forumu zadrti stvarno me jako zabrinulo iz zdrastvenog i mentalnog stajalista.

 

Priroda je dala odgovor na sve bolesti ??? ??? ??? ??? ??? Odite se izljeciti prirodno kad vas poskok ugrize ili imate problema s hormonima, ili bilo cime... lol

 

Stvarno su ljudi neki spremni na ludnicu, internet znanje. Net.hr nutricionizam i slicno.   lol


Gost

#389 Re:

2014-04-01 19:44:14

#135: -

slazem se u potpunosti!!

sneky

#390 Re:

2014-04-01 19:44:32

#135: -

slazem se u potpunosti!!