Covjece probudi se...

Quoted post


Gost

#1

2016-03-14 19:25

Zato što smatram da se takvoj osobi treba pomoci na sve moguce nacine ocito je da nesto ne funkcionira i da su službe zakazale ne znam zbog cega,ali znam da je zatvarati oci i praviti se da se ne vidi i da se ne zna je zalosno. Ako mozemo na ovaj nacin pomoci onda idemo,skupimo se u sto većem broju i pomozimo osobi da dobije adekvatnu pomoc i smjestaj u instituciju u kojoj bi joj vise pomogli nego ista "njena tzv.obitelj." Koja ne moze sebi pomoci.

Replies


Gost

#2 Re:

2016-03-14 19:38:29

#1: -  

 Potrudit cemo se samo ako budemo slozni,ja necu nikoga siliti svatko po svojoj savjesti sto je rekla moja prijateljica mozda se ljudi boje majke,al i ona vidi da nije ured trazi je po gradu jer ni sama nezna di je s kim je i oce li ziva doc tu vecer,mozda sljedecu oce li dobit menstruaciju oce je tete iz centra orahanizirat abortus,oce li rodit i oce li dijete u dom.Treba mi potpisi nije mi vazna brojcana kolicina sto je vazno da vidim da li smo osvjesceni da cemo nekome pomoci da netrazimo nista zauzvrat..


Gost

#7 Re:

2016-03-14 21:02:59

#1: -  

 


Gost

#16 Re:

2016-03-15 15:04:49

#1: -  

Gradani metkovica znaju za taj problem vec 20ak godina, na djetetu se vidjelo od malih nogu da ce imati mentalne posljedice,nazalost ne znam jel nasljedno,izgleda da jest, al i sira i uza rodbina imaju slican problem(poznajem ih) zao mi je sto imam u sebi ljudskosti, ali nemam sredstava ni ovlastenja da bih mogla nesto ucini, a s druge strane imaju se i sredstva i mnostvo toga, ali nema humanosti....