APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#2876

2016-02-10 16:31

Podržavam ministra kulture dr.Hasanbegovića.

Gost

#2877

2016-02-10 17:03

Glasovali smo za korjenite promjene. Pa onda neka napokon i krenu.

Gost

#2878

2016-02-10 17:47

Bestidan je pritisak na nova Vladu.Sve je u skladu sa obećanjima bivšeg premijera da će zagorčiti život novoj vladi .U civiliziranom svijetu za kojeg misle da mu pripadaju, ljudi popt gospodina Milanovića,i mnoštva quasi intelektualaca ,novinara i novinarčića, ovakvo što,ovakav nivo je nezamisliv.Postoji način vođenja predizborne kampnje, civiliziran oštar no na neki drugčiji prihvatljiviji način.Na kraju gubitnik izbora ipak prilazi pobjedniku ,čestia na pobjedi i izjavljuje da će pomoći u rješavanju problema nacije i države,za razliku od viđenih nezamislivih prostota gubitnika čij je ego poprimio oblik vođa iz nekih prošlih vremena .
Zadnja izjava gospodina Milanovića o čovjeku , branitelju i Ministru
Gospodinu Crnoji , kojeg je nazvao Ministar Lopina, ostavila me je bez daha. Koliko mržnje,odgoja ulice ,kućnog neodgoja,jednog karaktera koji nikada nije naučio kako se gubi u životu. Znati biti čovjek i gospodin u situaciji gubitnika vrlo je važno naučiti., a to se uči kao i ostale spoznaje o životu prvenstvenu kućnim odgojem,kojeg taj gospodin u opće nije imao, a ulica je učinila svoje.Osuditi se vrijeđati čovjeka i ljude koji su mu omogućili da uživa blagodat teško stečene svoje države, a pri tome bjedno izbjeći dati svoj doprinos u tome, može samo karakter poput gospodina Milanovića i njemu sličnih. Nažalost nije sam.

Josip Žeželić

Gost

#2879

2016-02-10 18:05

Smatram da je najbolji moguci kandidat za ministra kulture i ima moju podrsku jer konacno netko jasno prica o stvarima koje su do sad bile gurane pod tepih...ministre samo naprijed uz poruku "psi laju , karavane prolaze"

Gost

#2880

2016-02-10 18:27

Zbog fašističih metoda samozvanih "antifašista" i jer je g. Hasanbegović upravo prava osoba na pravom mjestu.

Gost

#2881

2016-02-10 20:08


G.Hasanbegović je povjesničar, gospodin, znalac, nije dao ni jednu krivu izjavu, iznad svega voli svoju domovinu i za mene je genijalan izbor Domoljub.koalic. Napravit će za hrvatsku kulturu ako mu dopuste prave stvari, krenuo je odlično, samo da izdrži ovu prljavu igru, jer mediji su kod Radmana

Gost

#2882

2016-02-10 20:24

Zbog  razuma.


Gost

#2883

2016-02-10 21:05

Apsolutna podrška ministru kulture gosp.Hasanbegoviću u njegovom radu i nastojanju u uklanjanju parazita iz Hrvatske kulture

Gost

#2884

2016-02-10 21:08

Potpisala sam je jer sam totalno izbezumljena neviđenom hajkom na poštenog i pametnog čovjeka, koji pokušava uvesti red u, očito, kaljužu za koju nismo ni znali koliko smrdi. Molim ministra da izdrži sve ove napade, ima podršku hrvatskog naroda kao niti jedan ministar do sada. Samo naprijed ! Sljedeći potez - HRT.

Gost

#2885

2016-02-10 21:11

Borba hrvatskog naroda je borba protiv lazi i falsificiranja povijesne i kulturoloske istine Hrvata i Hrvatske. Ministar Hasanbegovic napokon javno govori istinu temeljenu na cinjenicama, a ne na mitovima i podvalama kao sto je to uvijek bio slucaj u yugoslaviji i brani interes hrvatskog naroda od onih koji ga zele satrati. Ne moguce je biti Hrvat i ne zeljeti dati podrsku nekome kao sto je Dr.Hasanbegovic.

Gost

#2886

2016-02-10 21:14

Zato sto ne podrzavam harangu i javni linc na covjeka samo zato sto je izjavio neke cinjenice koje bi i covjeku s elementarnim obrazovanjem trebale biti kristalno jasne. I zato sto je ministar inteligentan, elokventan i karizmatican.


Gost

#2887

2016-02-10 22:25

Apsolutna podrška dr. Hasanbegoviću
Promatrač
Gost

#2888

2016-02-10 22:38

Neka konačno ministar kulture bude netko tko nije bio suradnik bivšeg jugokomunističkog

ili kasnijeg neokomunističkog režima.

Ako dovoljno pažljivo sagledavate stvari iz više uglova, uvidjet će te da službena tumačenja nikad ne prikazuju sve činjenice već samo one koje ne dovode u sumnju osnovnu ideju tumača. Oni ponekad priznaju pogreške, ali se nikad ne ograđuju od same ideje.

Rođen sam par godina nakon 1945. i ne znam kakav je život bio u NDH, ali nikad neću pristati da se na ''slijepo'' moram izjašnjavati o nečem što nisam osobno doživio ili bar bio svjedok. Ne mogu tvrditi da fašistički ili nacistički režimi nisu bili zločinački, ali ne moram vjerovati ni da su bili.  Ja mogu o tome imati svoje mišljenje, ali ga ne mogu ''prodavati'' kao nešto neupitno.  Ali zato znam da je komunistički režim u bivšoj Jugoslaviji bio čista diktatura, a u odnosu na svoje političke protivnike zločinački. I sad bi ti zločinci odnosno njihovi idejni sljedbenici htjeli da njihove protivnike pa ma kakvi oni bili smatramo vječnim i neupitnim zlom.  Na to se nikada ne smije pristati. Za sve nas koji smo rođeni poslije rata pravo pitanje savjesti trebalo biti da li je netko dovoljno antikomunist, a da bi bio ministar. Jer komunizam smo osjetili na svojoj koži, a fašizam je prošlost koja je završila prije našeg rođenja i za koju nikad nećemo znati kakva je uistinu bila i za kog bismo se tada možda opredijelili.

 


Gost

#2889

2016-02-10 23:45

Zato jer mislim da je čovjek ozbiljan radnik i da ima pravo !

Gost

#2890

2016-02-11 06:41

Zato što smatram da je najsposobnija osoba koja može uvesti reda i isisavanje novca u ovoj žabokrečini od "KULTURE"

Gost

#2891

2016-02-11 08:58

Zato što ga se neosnovano optužuje.

Gost

#2892

2016-02-11 09:22

Gospodin dr. Zlatko Hasanbegović sjajan je intelektualac i Hrvat muslimanske vjeroispovjesti. Ozbiljan je i utemeljen, izgrađena identiteta i mislim da će biti najbolji ministar kulture do sada.

Gost

#2893

2016-02-11 09:33

Peticiju sam potpisala zbog odličnih poteza koje je novoizabrani ministar učinio već na samom početku mandata i što je meta komunističih sinova i unuka te kontroliranih medija koji su još na snazi.

Gost

#2894

2016-02-11 09:58

Ministar ima pravo kad kaže da je ovaj promovirani antifašizam floskula jer ovo što promoviraju nije antifašizam De Gaulle-ovskog tipa već komunizam sa krinkom tzv. antifašizma.

Gost

#2895

2016-02-11 11:21

A što reći....potpora za našeg ministra. Dao mu Bog snage da izdrži. Napokon se na našoj političkoj sceni nalazi čovjek zbog koga OD SRCA potpisujem ovu peticiju. Ovo je za moju pok. baku kojoj je jugokomunistički režim ubio muža i nikad nije saznala za njegov grob. Do svoje smrti u 85 god ga je čekala na kućnom pragu. IZDRŽI NAŠ HASANBEGOVIĆU I HVALA TI ŠTO NAM POKAZUJEŠ KAKO SE BRANI SVOJA DOMOVINA .BOŽE BUDI UZ NJEGA!

Gost

#2896

2016-02-11 12:29

Potpisao sam peticiju zato sto ce ministar Zlatan konacno stati na kraj komunistickoj gamadi!

Gost

#2897

2016-02-11 12:55

Gospodina Hasanbeegovića treba zaštititi od ovih histeričnih napada od strane ljudi koji su naučili živjeti na tuđoj grbači.

Gost

#2898

2016-02-11 13:26

Anketa je prilicno glupa i nema nikakvu vrijednost!


Ne kuzim tko stvarno misli da ce ovakva peticija bez ikakvih podataka o osobi nesto promijeniti.... osim sto administratori skupljaju mailove koje mogu prodavati za newsletter-e


Gost

#2899

2016-02-11 13:57

Zato što je napad na osobu dr Hasanbegovića dio šireg, smišljenog plana da se RH oduzme pravo na neovisnost, istinsku demokraciju....

Gost

#2900

2016-02-11 14:05

Potpisala sam zato što je napokon došlo vrijeme za život svih građana Hrvatske, vrijeme za promjene na bolje, vrijeme za razumijevanje, toleranciju, za rast, razvoj i napredak, za opće dobro svih građana Hrvatske utemeljeno na poštenju, na pravednosti i na ustrajnom, humanom radu. Potpisala sam za kulturnu, svijesnu, ponosnu i neovisnu državu Hrvatsku.