PREGRADA-PETICIJA PROTIV UKIDANJA HITNE MEDICINSKE U PREGRADI


Gost

#1

2016-04-21 14:50

Prije dosta godina živjela sam u Pregradi i radila u DZ i s obzirom da poznajem područje koje pokriva ista služba,mislim i uvjerena sam u neophodnost Hitne službe Pregrada za to područje.Onaj koji je donio odluku o ukidanju iste službe nema pojma o kojem području se radi jer vjerojatno sjedi u uredu i nikad nije prošao tim područjem.


Gost

#2

2016-04-21 16:27

Pregrada, Hum na Sutli i Desinić, zaslužuju hitnu medicinsku službu, ak onda idemo na sud i sve ih bumo tužili po dobrom starom Zagorskom običaju.

Gost

#3

2016-04-21 17:16

Zato sto zelim da hitna ostane

Gost

#4

2016-04-21 18:27

Zato sto želim da nam ostane hitna.Ima puno starijih kojima je potrebna liječnička pomoć. Desinić, Hum na Sutli i Pregrada nemaju pravo bit zabačenim.!


Gost

#5

2016-04-21 19:15

Zato jer pregrada hum na sutli i desinic trebaju hitnu pomoc!! Previse stanovnika ima da bi si mogli priustiti ne imati ju.

Gost

#6

2016-04-21 19:35

Zato jer u gradu pregradi mora ostati hitna medicinska pomoć zbog toga jer su hitne intervencije svako malo, kaj bu tek bilo po ljeti kad hitna juri svaki dan, sad bude npr meni ovisil život o tome kad bude hitna došla do mene, zato vrijeme dok hitna dolazi iz klanjca čovijek može umrijeti ak se radi o grdim situacijama, to je jedna velika glupost od našeg ministra koji to odlučiva otem, neznymo več ko je gori..
7

#7

2016-04-21 20:02

I mi izdvajamo za zdravstvo i trebali bi imati neka osnovna prava,nije dosta da se dežurstvo ukinulo u Humu....koliko vremena je Humčanima potrebno do Klanjca......žalosno.....toliko o tome koliko je vrijedan život ljudi na selu.....HITNA......izgleda da će i ta riječ nama postati nepoznanica....


Gost

#8

2016-04-21 22:19

Pa zbog toga što je hitna služba jedan od civilizacijskih dosega i nsčina da se kao društvo brinemo jedni za druge , a i kao zapošljavanje mrdicinskog osoblja ovdje
09
Gost

#9

2016-04-22 15:59

1. najpovoljnija pozicija u odnosu na Desinič, Hum na Sutli, Krapinske Toplice, Petrovsko i Klanjec

2. puno je radnika na opasnim poslovima u Straži OKI-ju Staklo Burić ,Stuhne i dr.

3.osigurana pomoć u zakonskih 15-20 minuta

4. ima teren za slijetanje med. helikoptera za "nedaj Bože" katastrofalnih nesreća


5. svi koji drugačije odluče bit će odgovorni za eventualne ljudske žrtve i nepoštivanje zakonskih normi od 15-20 min. jer su znali ili ako nisu znali nisu izradili studiju za najpovoljniju lokaciju hitne u tom dijelu zagorja


Gost

#10

2016-04-22 16:03

Zasto ? Zato jer hitna mora biti u Pregradi a ministra Nakica ljepo pozdravljam I hvala mu za reforme koje provodi sa svojom strucnom vladom za dobrobit gradana ,svi neka se srame jer ni sami neznaju di se Pregrada nalazi ! I hitna bude u Pregradi sigurno












Gost

#11

2016-04-23 18:31

Potpuno je neprihvatljivo da naš grad i susjedne općine sa toliko zaposlenih radnika i djece od rane i predškolske dobi pa sve do visokog obrazovanja nemaju u svakom trenutku dostupnu zdravstvenu zaštitu. Hitna pomoć na toliki broj stanovnika nije luksuz nego osnovna potreba.

Gost

#12

2016-04-25 10:10

Zbog zdravlja kao i briga za bolesne i nemočne

Gost

#13

2016-04-25 11:41

Potpisala sam peticiju jer sam cesto u Pregradi i vec sam nekoliko puta trebala njuhovu pomoc.lp Petra

Gost

#14

2016-04-25 15:00

Iz osobnog iskustva znam da je bilo koja druga lokacija za hitnu medicinsku službu preudaljena da bi se mogla postići hitna intervencija kada je zdravlje ugroženo stanvnika grada Pregrade te gravtirajućih općina Huma na Sutli i Desinića.

Gost

#15

2016-04-25 17:29

Naravno da hitna služba treba i mora ostati u Pregradi,  previše ljudskih života ovisi o pravovremenoj dostupnosti iste i uopće ne vidim razloga ni opravdanosti zašto bi se selila u Klanjec, ali....vjerujem da o svemu tome zna više naš gospodin župan, pa bi bilo i lijepo i svrsishodno ili da nam razjasni razloge ovakve odluke, ili da svojim glasom također, ako još nije, podrži volju građana ovog dijela županije!!! 

Jer..."Kad stavimo glave skupa, nitko nam ništa ne može"!


Gost

#16

2016-04-25 19:05

U potpunosti podržavam akciju-peticiju a protiv sam samovolje župana !!!

Gost

#17

2016-04-26 10:02

Ne znam koji razuman građanin, a da ima mogućnost, ne bi potpisao ovu peticiju. Zar uopće treba obrazlagati razlog ako se zna površina koju bi hitna pokrivala, konfiguracija terena, stanje cesta i puteva i broj stanovnika. Pa i dobna starost.

Gost

#18

2016-04-27 16:25

Definitivno je potrebna hitna medicinska za područje Pregrade, Huma na Sutli i Desinića. Veseli me što se organiziraju prosvjedi kao i potpisivanje peticije. Moramo se boriti za sebe i dignuti glas kad je to zaista potrebno. Šutimo, šutimo godinama, a igrači igraju svoje igre, dakle pokušajmo se barem izboriti za hitnu.


Gost

#19

2016-04-28 08:49

Zato jer jer je neophodno potrebno za hitnom medicinskom pomoći budući da imamo najrazvijeniju općinu u Hrvatskoj i bogatu prateču industriju i jako malo obrtništvo i uslužne djelatnosti..gdje se zapošljava puno ljudi mislim da je prijeko potrebno da nam i ostane kako je bilo do sada.

Gost

#20

2016-04-28 08:50

Hitna je u ovome kraju prijeko potrebna i onaj tko je ukida bilo bi mu prijeko potrebo da se otpelja od Lupinjaka do Pregrade i da vidi koliko je samo firmi na toj maloj relaciji, a da ne govorimo koliko ljudi živi u ovome kraju.

Gost

#21

2016-04-28 09:11

Zato što je Hitna više nego potrebna na ovom području (Pregrada, Hum na Sutli, Desinić...). Da ne nabrajam pojedinačno razloge, apsolutno svi pokazatelji jasno ukazuju na to, od broja stanovnika, velikog broja zaposlenih u ovdašnjim poduzećima, teško pristupačnih područa (nije isto 20 km slavonske ravnice i 20 km vijugavih, makadamskih zagorskih brega), itd, itd. Dakle, ukoliko Pregrada ostane zakinuta za tim hitne pomoći, bit će više nego očito da se radi o čistim političkim igrama gdje se potpuno zanemaruju realne potrebe i stanje na terenu. I da, nije mi svejedno hoće li mojem djetetu ili bilo kojem drugom članu obitelji u slučaju potrebe pomoć stići na vrijeme

Gost

#22

2016-04-30 13:40

Zbog razloga što mislim da je ovo ukidanje nepotrebno i narušava itnu medicinsku skrb pacijenata.