Hitno iseljenje amb. Izraela iz Vile na dedinju Milorada Dodika

Boris Davidovic
Autor ove peticije

#1

2014-07-30 22:54

Organizovana kriminalna grupa. STOP!

Gost

#2

2014-07-31 16:39

mi smo 99%


Gost

#3 Re:

2014-07-31 16:41

#2: - ne niste...cak niste ni statisticka greska

 


Gost

#4

2014-08-28 18:18

Pratim redovno zbivanja u RS-oj. Odavno je poznato da SNSD-e.Na čelu sa M.Dodikom koji radi samo za svoju ličnu korist . Nemogu da svatim opoziciju koja je to nijemo promatrala i odobravala njegove postupke . SNSD-e. uzima sebi za pravo kao da je RS-a. vlasništvo M. Dodika . To je čovjek kojem teba pomoći od paranoje *pohlepe* . Njegovo rasipničko ponašanje uočljivo je na svakom koraku . 9.g. Uništio je sve . Ni jedan posao sa Rusima nije sklopljen da nije imao ličnu korist . Što prije treba tom kriminalcu svjetskog kalibra stati u kraj . Odavno sam uključen u rušenju politike SNSD-e. U opštini Novi Grad gdje živim dobijao sam pretnje od rukovodstva Opštine . Prećeno mi je policiom . nisam se bojao i nastavio sam dalje kritikovati . Počeli su prvo sa stavljanjem kadži parkiranje . platio sam kaznu 40.km. Imao sam problema sa Geodetskom upravom Novi Grad . Riješio sam da idem do kraja pa nek bude šta bude .

Gost

#5

2014-08-28 19:28

Konačno će dolijati jedna konstitutivna kleronacistička mafijaška opcija u Bosni, ali nema spasa dok ne dolijaju i preostale dvije.
SF i kleronacistickim konstitutivnim mafijama, Istina narodu