Tražimo ukidanje abolicije i lustraciju

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Tražimo ukidanje abolicije i lustraciju.


Gost

#26

2015-03-16 22:07

Jedino ispravno i logično !

Gost

#27

2015-03-17 00:50

Mi Hrvatski dugo godisnji javni radnici Prognanici stvaratelji Pokreta HDZa dadose sve od sebe da imamo Hrvatsku REKLI SMO Oprastamo i necemo osvete idemo Bozjim putem.oni se tad pritajise ko zmije i poslije Oluje izidjose van nevijerujuci sami sebi da im se nista nije dogodilo. Umijesto da postanu Ljudi oni nam Dadose octiku ko Isusu na Krizu. Sad im treba Sudit za kradju i izdaju i prevaru.

Gost

#28

2015-03-17 04:37

Odavno je to trebalo napravit ali bolje ikad nego nikad

Gost

#29

2015-03-19 19:15

Da Tražim ukidanje abolicije i stupanje na snagu Lustraciju kao sto je to ucinila Istocna Njemacka i Poljska.

Gost

#30

2015-03-25 22:14

Tako da smo i mi jednom stigli u EU

Gost

#31

2015-03-25 22:26

Zato jer volim svoju zemlju i zato da sve ono što u njoj ne valja i radi protiv nje ode u prošlost, ali nikad ne zaboraviti tu prošlost i nikad ne dozvoliti da se ikad više vrati!

Gost

#32

2015-03-25 22:39

Zato jer mislim da nesprovedena lustracija je uzrok svih problema koji muče hrvatski narod

Gost

#33

2015-03-25 22:52

Zato što se nisam borio u Hrvatskom domovinskom ratu da mi četnici vladaju državom i mojim Hrvatskim narodom

Gost

#34

2015-03-25 23:00

...da nam buduće generacije žive u miru!

Gost

#35

2015-03-25 23:04

Trebalo je to napraviti odavno jer zbog toga sto jos do dana danasnjeg zlocinci nisu kaznjeni u Hrvatskom narodu se provlaci gorcina i konstantna svadja izmedju Hrvata, te ostavlja gorak okus sto zlocinci nisu kaznjeni ni oni od prije 60 godina a ni ovi prije 20 godina... Zato neka nam Bog pomogne u ovom potezu...a ne da se provlaci kao kakva trakavica kao sto je sve i do sada bilo tresla se brda rodio se mis...

Gost

#36

2015-03-25 23:33

Radi pravde

Gost

#37

2015-03-26 00:13

Zato sta mi je pun k..partizancina i jugoslavencina koji seru po braniteljima i Hrvatskoj.

Gost

#38

2015-03-26 01:18

Za istinu i pravdu.

Gost

#39

2015-03-26 05:36

kako bi budući naraštaji shvatili da se zločin ne isplati, da se kad mora za svirepost položiti račune i da žrtva dobije sadisfakciju

Gost

#40

2015-03-26 06:33

Dosta je pedera komunistickih!

Gost

#41

2015-03-26 07:06

Jer smatram da je ti bilo potrebno ucibiti jis davno prije.

Gost

#42

2015-03-26 07:44

Uzaludno nikad ništa od tih peticija

Gost

#43

2015-03-26 08:35

Pa koja normalna drzava isplacuje svojim krvnicima mirovine i druga davanja!

Gost

#44

2015-03-26 09:03

Vrijeme je da se rješimo kostura iz ormara i da konačno krenemo naprijed.

Gost

#45

2015-03-26 10:08

Jer želim da pobjedi BOŽIJA PRAVDA još i na ovom svijetu!

Gost

#46

2015-03-26 12:15

.xyz .......

 


Gost

#47

2015-03-26 12:20

Marinko Knezović-Bili:

-Sa Naše želje vezane uz provedbu lustracije, i dao snagu da se korijen anti-hrvatsku "vlast" i da sliku buduće vlade (HDZ nažalost i hrvatski nezgode) Mislim da naša želja utopija, da ne kažem naivni. Lustracija kasni 25 godina, Hrvatska je danas, na žalost, zbog drugog istrage, jer je učinio sve vrste kriminala. Prvo Karamarko urlik lustracija Dude za nas desničara, koji su inače nepovezano i rascjepkana hvala Udbe akcija prvenstveno iz redova HDZ-a, a kasnije redova SDP-a (manje, jer oni nikada nisu borili za to birača). Nije li to iluzija očekivati ​​od Karamarka (osim možda nekih igrokaza) početi ozbiljno lustraciju kao svoje životne bivšeg mentora i prijatelja (bivšeg pitanje ili ne?), Mesić i Gillard, zadnjerečeni je vjerojatno veća i "uspješni" (u broju zahtjeva Hrvata ) navijači Šime Dubaic. Siguran sam da je to bratstvo sa svojim logistiku i mreža, držeći Crnogmarka jaja zalijepila za radio na svoju ruku, osim ako on ne daje isto kao adut u ruci i kao sredstvo za dolazak na vlast. Koristeći istu metodu, pljuvanja po Hercegovcima i čisti šovinizam prema istom pod vodstvom i narudžbe Gillard i analitičara Udbe, i (re) četnik predsjednik, nažalost, postala Hr. Predsjednik je u prvom razdoblju, a nakon toga nije bilo ograničenja u Ustavu neće biti predsjednik za život po uzoru na Tita, s Gillard podršku, jer Hrvati bi moto "Nemoj biti takva loša predsjednik će, kako smo vas volim." Ponekad se čini da mi sadomazohističkim ljudi, sve dok i mi više je..u- odnos koji se razvija između silovatelja i žrtve. Isti postupak je Manolić osnovao HDZ i pretraživanje Hr. Predsjednici (osim ministra nadam se). 99,9% od članova HDZ-a (baza koja daje legitimitet da vlada zove demokracija, a UDBA uspješno prilagođen) su nevini bijeli janjci (simbol žrtvovanja), koji će biti gorka borba u prsima jednom, a ako je Gillard prije nego što joj smrt (ne zlo uopće umiranja) kaže da su igrali s nama, a kao što smo bili umijesi. U slučaju takvog scenarija bio bi vrlo teško prepoznati zabludu, jer sujeta se često vozi prije ostati u zabludi, što je najviše znači biti vražji odvjetnik, već se suočiti s bolnom istinom. Prije pisanja ovog sam pročitao stari članak o Udbe ubojica Hrvata Ilije Stanića opisuje likvidacije kasno. Maks Luburić. Je li to bilo čudo da sam Stanić popis krvnik (suvremena hrvatska janjičar, jer mu je otac bio časno na strani dobra i borio se križari u '50. God.) Na visokoj razini (vidi članstva) član HDZ-a, jer je UDBAS ' 90. "rezervat stav". Dakle, u skladu s čl. IDS može se vidjeti da je u početku najviše prednost imala UDBAS, budući da nije bio prihvaćen kada stranka omasovila, na samom početku među gornjem sto, pa ne mogu reći da im je pobjegao obavijest tko je to bio. Priča ide da je vrabac kad naiđe hrane Twitters (plače) živ, živ privući što veći broj vrabaca i to će povećati šanse za preživljavanje u slučaju opasnosti od neprijatelja. Po istoj logici, takvi UDBAS organizirani tulumarenje 90-pod pokroviteljstvom "rezervna pozicija" HDZ nudi nam "vrapci" hrana u obliku pečenu vola, jake patriotske naboja, pa čak i ljepše repertoar pjesama koje nam se isto malo ranije napraviti i zatvorena, a s ciljem da se u narednim vremenima utopio u gomili govore dobrom i poštenom (i nažalost krivo) Hrvatima dati legitimitet novoj gnijezdo za ponašanje i preživljavanje. Nemam ništa protiv navedenog retorike i drage mi pjesme, osim na čelu s istim ljudima koji me vole zbog tog repertoara nedugo prije zatvora, pravo i (poslije) četnik Mesić, koji je bio na vrhu HDZ-a, ne tako davno bio " ustaše ". Što se tiče Tuđmana i lustracije, to je za nas ", vrabaca," sve je u pismu, otišao sam s naglaskom na trenutne drame i naše kršćanstvo s naglaskom na pomirenje i oprost. Mi "vrapci" dobili otkupiteljsku ulogu da bi kršćanin biti u takvom teškom trenutku dobivanja iza ideje pomirde i oprost, jer se na taj način štedi duhovne i domoljubne. Sve to i bio je vrlo dobro da se iza tih svetih i uzvišene ideje ne mogu podnijeti zlo koje isti koristi kao sredstvo zadržavanja kontrole nad hrvatskom samo ovaj put ne s resama Komunističke partije, ali u krajolik hrvatstva HDZ. Njihov poziv za pomirenje i oproštenje me podsjeća na situaciju predložio da Kristovi krvnici, koji mu je dao muče i ubiju, jer je njegov život cvjeta kršćanstvo zbog straha od odmazde, au isto vrijeme da bi ostali na vlasti u novim okolnostima izaći protiv kršćana, sa svojim skrivene namjere, i otišao na puno toga na raspolaganju kroz nacionalne medije po vremenu uprizorenja "atentat" na Poncija Pilata po "prljavim" Filistejca, ali u Betlehemu, a ne u Benkovcu kao Pilat pojačava karizmu, jer ako je preživio atentat mrzio svoje neprijatelje onda vrste pomazao. Na isti način, "patent" Kršćanstvo kao HDZ patentirao hrvatstvo i propovijedati Isusov nauk s naglaskom na oprost i svih začina žurka puno hrane i pića. Možemo zamisliti što bi prošlo pravoslavnog svećenika koji je pokušao Božje stado objasniti o čemu se radi. Pretpostavljam da je "policija" punkt izbodenu strijelama, jer nekako mogu da mu kažem da je u pitanju Martić (brat fra Grge jer je vidio kroz Pilatu). Svaka sličnost sa Sesvetama i zakasnio. Paradžik je namjerno. Uostalom, Kristovi krvnici pitati ljude da im oprostiti krivicu, prema danas dijele svoje Učitelja (obratio kao naša), a da su oni uzeti kredit kako oni obavljaju "misija" raspeće Učitelja, inače što bi svi oni slave da to nije tako " i "učinio. Kršćani dvostruko zahvalan -staroj novim vlastima, za njihovu žrtvu u raspeća, kao i prilika za praktičnu primjenu treninga i učenja Isusa, praštanja. Po uzoru na gore, naš novi-stari vladar kao "misiju" raspeća hrvatska ponuda krvavog građanskog ulazi u preambulu Ustava. Trebam li spomenuti da su obrađeni, a sada se odnose na našim generalima, ja ne idem na nižim razinama. Dakle, Arkan igra s samokres kao poklon (ovo pišem, a ja ne vjerujem da se dogodilo i je), a gotovo svi četnici ukinuta dekretom predsjednika. Nisam psiholog, ali budite sigurni da pitati da li to ima veze s nekom vrstom sindroma, jer abolirajući loši (kazneni) odnosis Hrvatska može biti u isto vrijeme i njihove podsvijesti ukidanje moguće (MIS) radi na isti mladost. Ako ovaj sindrom nije ovdje nazvana je još jedna prilika da se vrate u najvećem sinu hrvatskih zemalja. Hrvatska kao najveća strast, jer Hrvatskoj su moj (njih četvero) i njihove djece iu ime sebe i svoje budućnosti (koja također ovisi o našem razumijevanju) naći snage stati pred ogledalo naše stvarnosti. Moja namjera nije bila nikoga uvrijediti (ako je ispričavam se), ali potaknuti na razmišljanje i razbijanje bilo moguće "zlatno tele", jer znamo od objavljivanja knjige da to može biti vrlo skupo. Cijena je za cijelu starije generacije protiv pristupa u obećanu zemlju. Do Boga nikada, as obzirom na situaciju Bojim se da "moretista". Jeste lustraciju, ali mi je draže zreli OT EVID, jer smo žrtve Hrvata i hrvatskog, ali sudac ne zna počinitelja ili više, iako je barem djelomično ZNATI, a SDP S (mrad) D (OMAC) P (roizvodnja) U svakom slučaju , po svojoj prirodi, vožnje u suprotnom smjeru na hrvatskom jeziku.


Gost

#48

2015-03-26 12:41

Peticiju bi trebao potpisati svatko tko je na nivou razumskog bica. Dok pravda ne bude zadovoljena nema nam napretka kao drustvu u cjelini. Ratni zlocin ne zastarjeva.Lustracija da jer dosta je politickog pogodovanja i politike uhljebljivanja sada vec 3. Generacije partijakih sljedbenika bez vizije i nacionalne etike kao i stvaranje podjela i unosenje anarhije u ovom napacenom drustvu.

Gost

#49

2015-03-26 13:19

Zbog istine

Gost

#50

2015-03-26 14:24

Zato što se nisam nikad slagao s abolicijom,a lustraciju treba provesti da se več jednom stane na kraj zadrtim komunistima i jugonostalgićarima