Podrška Elizabeti Gojan

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Podrška Elizabeti Gojan.


Gost

#26

2015-02-24 15:28

elizabeta je vrsna novinarka i ne vidim problem

Gost

#27

2015-02-24 16:00

Podrška jednoj od najprofesionalnijih novinarki.Primili oko 300 prigovora a što je sa stotinama tisuća koji su zadovoljni prenosom. ..


Gost

#28

2015-02-24 16:27

Elizabeta je odlična novinarka i voditeljica TV emisija koje obožavamo gledati moja obitelj i ja.I naravno da treba biti svoja i ponekad i malo biti i kritična prema onima koji su ovu državu i opljačkali.To su i zaslužili i trebali se mnogi novinari na nju ugledati.Podržavam Elizabetu i neka nastavi krituzirati svakoga koga sud proglasi zločinačkom organizacijom.

Gost

#29

2015-02-24 16:50

Za slobodu misljenja i govora se moramo boriti jednako kod sebe kao i u Francuskoj, Iranu, Meksiku ili Australiji! Dojam je li nekom nesto uvredljivo nije i ci jenica da se netko zaista ponio neprimjereno. Ne hvaliti i uzdizati nekoga u oblake, ne znaci da ga se vrijedja i cesto je znak realnog pristupa i nepristranosti. Moramo li svi misliti isto?! Glupo i pomisliti. Gojan je prilikom vodjenja emisije upotrebljavala citate i postavljala pitanja koja su vec puno puta postavljena javno i prije inauguracije. Smatram jako dobrim da se pitanja smiju i trebaju postaviti bez tabua, osobito javnim osobama. To nisu bila imtimna pitanja koja traze diskreciju nego te odgovore upravo treba traziti i staviti na stol. Kao i pitanja tako nam se i odgovori osobno ne moraju svidjeti, ali gurati sve ispod tepiha to je tek tipicna "bracna prevara" tipa 'neka sve izgleda ugladjeno pred svijetom'. Gojan je u emisiji zahvaljujuci odgovorima koje je dobila od ucesnika rasvijetlila i mnoge krive postavke koje imamo - o samom protokolu, lenti, zakonskoj i ustavnoj proceduri oko toga... Naravno da je u redu predociti narodu i koliko sve kosta, sto je uobicajeno, sto je van obicaja, kako se to radi u drugim drzavama, regijama... Zaboga kud bismo dosli da su nam novinari potrebni samo da hvale i dive se trenutno vladajucima, da postavljaju samo njima mila pitanja, da podrzavaju misljenje i stav samo one strane koja je uz vladajuce?! Toga ima samo valjda u ISIL-u i slicnim rezimima, a to si nikako ne zelimo! Ako je za demokraciju mogla pasti krv, zasto ju je onda tako tesko cuvati i sprovoditi?!
U vodjenju inauguracije od strane Elizabete Gojan vidim samo dobar i nepristran stav, zelju da se javno progovori i o "skakljivijim" pitanjima te prihvacanje odgovora od kompetentnih osoba koje je i dovela u studio. Nikoga nije nicim uvrijedila. Bila je iskrena i otvorena za sve opcije, nije se licemjerno ulizivala, nije glumila da se radi o dodjeli Oskara i tu je njena "krivica"!

Gost

#30

2015-02-24 17:13

Elizabeta ti se može sviđat ili ne, ali samo ako si površna osoba, ako ti je važno kako ljudi izgledaju. Možeš se slagat s njenim izrečenim ili neizrečenim, prikrivenim ili javnim opredjeljenjima, ali joj ne možeš osporit profesionalizam. Elizabeta Gojan je jedna od rijetih svijetlih točki HTV-a... Stoga, bezrezervna podrška!!!

Gost

#31

2015-02-24 22:21

Zagrebačka televizija imala je najbolju školu u ovom dijelu Evrope. HTV je "uspio" u 25 godina otjerati 90% školovanih ljudi... Zar im i posljednji "mohikanci" smetaju?
Glas za Elizabetu Gojan je glas i za mene i za sve one koji još vjeruju, da se HTV može vratiti na slavne staze Zagrebačke televizije!

Gost

#32

2015-02-24 22:25

Draga Elizabeta, mali glas od mene za sve dobro što dobro činite...hvala Vam...
zozi

#33

2015-02-24 23:13

Hloverka Novak Srzic je odavno trebala biti bivsa na HRT-u...


Gost

#34

2015-02-25 08:09

Za stanje u državi nemam više komentara. Pitam se gdje su slobodnomisleći i slobodoumni ljudi. Zar su uistinu izumrli? I zašto nemam sreće da sam dio ovog primitivizma i agresije. Nisam nikakva nostalgičarka, ali ja sam odrastala u nekim drugačijim vremenima i mislila da se jedino mogu kretati naprijed...razvojno. Kad tamo...potpuno suprotno.Kojeg li razočarenja.


Gost

#35

2015-02-25 08:09

Elizabeta Gojan izvrsno je odradila praćenje inauguracije, zanimljivo, objektivno, profesionalno, provocirajući odgovore na sva pitanja koja su se nametala nama pred ekranima...To što dio njezinih kolega, preko njezinih leđa pokušava pozicionirati pred smjenu vlasti, gadljivo je i uvelike podsjeća na devedesete

Gost

#36

2015-02-25 08:48

Ona je jedna od najboljih naših urednica, voditeljica,vrlo sposobana izvjestiteljica i ne samo na HTV.

Gost

#37

2015-02-25 14:21

Hvale vrjedna podrška kroz peticiju našoj renomiranoj voditeljici i novinarki Elizabeti Gojan.Ako smo demokratsko društvo onda se neka uvaže različita mišljenja i gledanja na situacije i prilike u društvu u kojem živimo.

Gost

#38

2015-02-25 17:43

Elizabeta Gojan je jedna od najpametnijih i najprofesionalnih novinara na glupoj HRTV da nema nje i njenih emisija sta ima da se gleda osim Nedeljom u dva. Znaci potpisujem peticiju za Elizabetu Gojana da je naprofesiomnalnija na HR TV-u

Gost

#39

2015-02-26 07:15

Elizabata je jedna od mojih omiljenih nbovinarki uvijek gledam njena emisije.Najbolja mi je "Damin gambit"uvijek dovede super gosta.Volim one emisije gdje nema puno gostiju jer kad ih je puno nitko ne stigne reći što ima,a to je valjda i cilj takvih glupih emisija.Ostanu nedorečene.
Baba Ana
Gost

#40

2015-02-26 07:17

Elizabata je jedna od mojih omiljenih novinarki uvijek gledam njene emisije.Najbolja mi je "Damin gambit"uvijek dovede super gosta.Volim one emisije gdje nema puno gostiju jer kad ih je puno nitko ne stigne reći što ima,a to je valjda i cilj takvih glupih emisija.Ostanu nedorečene.

 


Gost

#41

2015-02-26 13:11

Savršeno je vodila prijenos, inače mi je Elizabeta jako draga , jer je posebna i duhovita!
kika

#42 Re:

2015-02-27 07:34

#41: -  

 Elizabeta Gojan je kulturna novinarka i rado je gledam, ali nažalost neki njezini komentari na prijenosu inauguracije nisu bilina onoj razini na koju smo navikli od Elizabete Gojan i koju taj događaj zaslužuje. Napominjem da ne pripadam nijednoj stranci, već podržavam i poštujem kulturne i sposobne ljude koji vole ovu zemlju, bez obzira jesu li lijevi ili desni.

CiciBAN

#43 Re: Re:

2015-02-27 20:14

#42: kika - Re:  

 imaš tamo Hloverkino pa se naslađuj

Biljka Raspudic

#44

2015-02-28 18:16

  Nije Kolinda ni zgrijala dupetom stolicu, HDZ vec planira povratak rodbine na polozaje! Gosp.Gojan, zelim Vam da uspite sa bandom izac na kraj!..........Lipi Vam pozdrav Biljka Raspudic

ujo

#45 Re:

2015-04-03 18:43

#1: -  

 jedi govna i ti i gojazna