Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Peticija za referendum o ukidanju HRT pristojbe.


Gost

#1751

2015-06-22 14:36

Potpisao sam je zbog lošeg sportskog programa i repriza. Kako od HRT-a očekivati prijenos Formule 1, tenisa ili NBA, kad više nisu u stanju prenositi ni utakmice nogometne A reprezentacije. Briga njih što je Dodig igrao u finalu Grand slama!!! Nedavno sam ih preko maila pitao zašto ne prenose košarkašice i onda mi je njihova agentica odgovorila da još nisu upoznati s jesenskom shemom. I nažalost netko tko nema pojma o programu i sportu može zahvaljući pretplati dobivati veliku plaću. Kad god ih nešto pitam preko maila ili na Facebooku, uvijek isti odgovor, kao ništa nije definirano, nismo otkupili prava, čak i kad bi imali dovoljno sredstva, ne može biti puno sporta jer trebaju biti i drugi sadržaji i sl. Jasno mi je da trebaju biti drugi sadržaji, ali kako ih nije sramota reći da nemaju sredstava, a pohvalili su se prihodima od 1, 395 milijardi kuna u prošloj godini. Danas je krenula ljetna shema i nema ničeg drugog, nego same reprize na sva 4 programa i što je najgore, u terminima, kada inače emisije idu premijerno. Njima je razlog za nepokretanje HD kanala, a do prije 2 godine i neprelazak na 16:9 format taj što puno ljudi još uvijek ima CRT televizore. Pa ipak je sredina 2015. godine, kada je krenula televizija u boji, isto je puno ljudi imalo crno-bijele televizore!!! Zašto plaćati pretplatu HRT-u ako se gleda RTL, Nova TV ili sluša Radio Max, Megaton, Ivanec, Varaždin i sl. ili ako se sport gleda na Eurosportu, Areni, Sport Klubu ili preko streamova?!!! Zašto plaćati pretplatu ako se nema TV i radio, a ima se kompjutor ili mobitel?!!! Čak i ako se ima samo kompjutor, a nema se internet, opet se mora plaćati pretplata. Jednostavno se toga treba riješiti što prije!!!


Gost

#1752

2015-06-22 19:46

zato sto su smecari

Gost

#1753

2015-06-22 21:14

Jer je hrt lihvar,programi su im losi

Gost

#1754

2015-06-23 13:14

pa kad plaćamo reprize reprizine reprize....program katastrofa...neka kodiraju programe pa tko hoće neka kupi...


Gost

#1755

2015-06-23 18:32

dosta mi je da me lazu komunjare,udbasi ,yugosi za moje novce

Gost

#1756

2015-06-25 16:01

Zato što ne gledam hrt a moram ga plačati
netko nebitan

#1757

2015-06-26 12:54

Potpisala sam ovu peticiju iz jednostavnog razloga sto meni i mojim ukucanima HRT uredno salje racune a nitko iz nase kuce ne gleda njihove programe.Pratimo RTL,NOV@ i programe preko sat.antene,ne pamtim kad sam zadnji put prebacila na neki od njihovih programa jer su pre predosadni i smatram da njihov sadrzaj mogu pogledat samo umirovljenici jer se meni odmah zijeva nakon 5 min.Neka budu korektni kao i ostale televizije koje imaju daleko bolji sadrzaj a ne traze pristrojbu i neka se ne brinu,nece drzava zbiog toga propasti.

Tramvajac

#1758 #26

2015-06-27 10:08

Nisam pobornik pretplate, ali ovaj članak vrvi glupostima i dezinformacijama. Već u prvom odjeljku stoji da HRT nekoga prisiljava na nešto... To jednostavno nije istina, prisiljava vas Sabor kojeg ste sami izabrali. 


Gost

#1759

2015-06-30 15:47

Zato što radmanovizija ne želi ući u komercijalno tržište kao ostale televizije u RH
Zeon_2

#1760 Hrt Harač

2015-07-01 11:35

Opredijelili smo se za tržišni kapitalizam.

Kakve veze ima plačanje pretplate sa tržištem?

Ako žele da im se plača neka kodiraju programe i kao takve ih prodaju.

 

 

Antipretplata
Gost

#1761

2015-07-01 17:40

Koristim usluge MaxTv-a i uopće me neineresuju HRT- ovi glupi programi a pogotovo odvratne Turske sapunice , da  nespominjem Hrvatske sapunice od kojih mi je slabo itd..." TAKO JADNO "
Dosta je više otimanja novca !

Albatros

#1762

2015-07-01 17:52

Iako sumljam da možemo dobiti bitku protiv okorjelih i neuništivih egoista koji pojedine zakone kroje po svom ukusu i za svoje interese a ne za one koji su im dali svoje povjerenje na izborima. Svejedno želim izraziti svoje nezadovoljstvo što se tiče pretplate jer to se može lako riješiti kodiranjem programa i tko želi neka plati. Naravno to im ne ide u prilog jer tko bi pratio te jadne programe ?


Gost

#1763

2015-07-02 08:25

Lopine koji mlate milione na nama a nista godinama ne rade niti ih zanima sta ljudi koji ih placaju zele...

Gost

#1764

2015-07-02 19:54

TV-PROGRAM JE CENILO,HOROR!ŠIRI SE MRŽNJA!TRUJE SE NAROD!NE GOVORI SE ISTINA,A NI BITNE STVARI!

Gost

#1765

2015-07-09 12:54

Ma ova drzava krade na sve strane...kada budu ali sta da ponude onda mogu da naplacuju

Gost

#1766

2015-07-10 15:11

Šalju mi sudske ovrhe a ja osobno nikad nisam zasnovao pretplatnički odnos sa HRT-om,najvjerovatnije je netko u moje ime potpisao.

Gost

#1767

2015-07-10 15:37

 Treba skupiti potpise za referendum o neplacanju pristojbe , tako da se uhljebi nebi bahatili po Hrvatskoj dok tobože nesto snimaju , a oni se opijaju i zderu po ruralnim krajevima gdje su ljudi jos pod dojmom "biti cu na TV- u " iako  imaju jako dobre place oni se i dalje grebu i zicaju od dobronamjenih i pomalo naivnih ljudi za ekgzoticne  i vrijedne  proizvode nasih ljudi koje rade kod kuce kao sir, bajami ,likeri, panceta, prsut,slane srdele,incuni i sve ostalo mozete misliti sta to bude u zagori negdje po malim mjestima gdje ljudi naivno vjeruju prepredenjacimas HRT-a .

 Dalje, znam jer sam bio sef recepcije u jednom dalmatinskom hotelu vecina ih trazi  bianco racune da bi jos mogli dodatno zaraditi prevarom vlastitog poslodavca tj. svih nas...

  To je tragedija kako se ponasaju pojedinci sa HRT-a u najmanju ruku kao da su nekakav svjetski " žet set" toliko su umisljeni i puni narcizma da mislim da jedan drugog nemogu gledati a kamoli surađivati zajedno a to je sve iz objesti i privilegijskog odnosa kojeg se gradilo desetljecima po uzoru na istočnačku lažljivost i morlačku snalazljivost koju im mi dopustamo placanjem pretplate od koje oni pojedinacno vrlo dobro žive i nemaju egzistencijalnih problema kao obican ovrhama i privatizacijiom napaceni hrvatski puk.

 

Toliko

 


Gost

#1768

2015-07-11 23:08

Stvar je na svome mijestu, jana TV cenzurirana postoji u Sj. Koreji i Hrvatskoj, idemo na ulice da promijenimo stanje u Hrvatskoj
životni skeptik

#1769

2015-07-15 21:40

Kao prvo, to je za mene namet, jedva spajam kraj sa krajem, i bio bih sretan da se ukine PRIMORANA pretplata,…..neka gospoda izvole kodirati program, pa tko voli, (ima novaca viška), neka izvoli, (kupi si karticu i neka gleda)….. i nezadovoljan sam programom, reprize već prikazivanih repriza…a da o sapunicama ni ne govorim, informativne emisije, su sa samo odgovarajućim temama, dok činjenično stanje u Hrvatskoj se ne prikazuje. Dosta mi je plaćanja skupih “bajki za odrasle“.


Gost

#1770

2015-07-19 11:54

još jedan u nizu harača ove države,kao da nije dosta što nam uzimaju pola plaće pa sad još i, ovo,svaki stanovnik ove zemlje trebao bi potpisati ovu peticiju.Rađe bih dao taj novac za neku humanitarnu akciju svaki mjesec nego njima...

Gost

#1771

2015-07-22 13:13

Zato jer ujedno plaćam i MaxTv pretplatu,a hrt ne nudi nista pametno na svojim kanalima.

Gost

#1772

2015-07-22 21:52

Ma to ne treba ukinut to nije trebalo niti smjelo ni postojat !!!

Gost

#1773

2015-07-23 08:12

zbog prisile . reketarenja . advokata hanzekovica.
MILE TIGAR
Gost

#1774

2015-07-23 09:46

Nije Hrvatska , nema novinara rodoljuba sve jugoslaveni i srbi.


Gost

#1775

2015-07-28 16:33

Peticija je prava stvar protiv ovih drzavnih nameta!



Plaćeno oglašavanje

Oglasit ćemo ovu peticiju kod 3000 ljudi.

Saznajte više...