Prosirenje pseceg parka te proglasenje psece livade Tresnjevka


Gost

#1

2015-11-30 20:33

Potpisala sam zato sto smatram da je premalo povrsina u Zagrebu na kojem bi psi mogli ispoljavati svoje prirodno ponasanje (slobodno se kretati i trcati) sto je po meni jednako zlostavljanju zivotinja jer Zakon nalaze da se psi osim na takvim povrsinama ne smiju kretati bez povodca. Po meni psu nikako nije prirodno kretati se van stana ili kljuce iskljucivo na povodcu, nije dobro ni za psihicno ni fizicko zdravlje

Gost

#2

2015-11-30 20:40

Sadašnji prostor je premalen za pse i vlasnike koji dovode svoje ljubimce na igru i druženje. Nedostaje i voda ,pogotovo u ljetnim mjesecima.

Gost

#3

2015-11-30 21:14

Tamo svakako treba biti veci ogradeni prostor, desava se da unutra jednostavno bude previse pasa pa ljudi odlaze sa svojima na livadu pored i uredno dobiju kaznu,sto je bezveze. Prostora ima, ne vidim zasto se nebi iskoristio


Gost

#4

2015-12-01 08:13

Nadam se da će moj potpis utjecati na proširenje parka kako bi sto vise pasa imalo svoj kutak za druzenje. Na taj nacin takoder bi ih bilo manje u drugim parkovima gdje se ljudi šetaju

Gost

#5

2015-12-01 08:17

Zato sto se borite za nase ljubimce i za nasu malenkost sretno

Gost

#6

2015-12-01 08:48

smatram da psima tj. vlasnicima pasa treba dati više prostora u gradu. Osobno, šećem psa u podsljemenskoj zoni i uživam u
prekrasnom neograničenom prostoru brežuljaka i livada.To je neusporedivo sa ono malo što psi u gradu imaju i to uglavnom na lajni.

Gost

#7

2015-12-01 11:05

Zato jer je psu potrebna dnevna doza istrčavanja na terenu pristojne veličine, a ne parkićima 20x20.